KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > informacje i przepisy budowlane (112)

Wrotech****

Dziś WROTECH reprezentuje EKOLOGA na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie. Na stronach szczegóły oferty, informacje o firmie, aktualności.

http://www.wrotech.com.pl/ - 4 Kwi 2002

Wstępne i okresowe szkolenia BHP****

Kursy bhp i szkolenia, które oferuje nasza firma wyróżniają się wysoką jakością i nieprzeciętną innowacyjną metodą prowadzenia zajęć. Dzięki temu wszystkie najistotniejsze treści są przekazywane w pełni zrozumiale i nie ma potrzeby obawiać się o zrozumienie materiału. Kursy bhp okresowe i wstępne pozwalają przygotować do bezpiecznej pracy na każdym stanowisku. Jesteś pracownikiem biura, nauczycielem, dyrektorem szkoły lub innej placówki? Koniecznie zapewnij sobie i swojemu personelowi pełne przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

http://szkoleniabhp.edu.pl/ - 11 Lis 2015

Www.systemykomfortu.pl****

Portal branży hvac.Ciekawe artykuły z branż wentylacja,klimatyzacja,ogrzewanie,chłodnictwo, programy branżowe, przepisy,dokumentacje techniczne. Katalog firm , forum użytkowników

http://www.systemykomfortu.pl/ - 12 Gru 2008

Aslan Wydawnictwa Elektroniczne***

Niedrogie, aktualizowane programy komputerowe zawierające informację prawną i normalizacyjną (przepisy, orzecznictwo, komentarze, Polskie Normy).

http://www.aslan.pl/ - 20 Lut 2002

biuletyn zamówień publicznych***

Biuletyn zamówień publicznych. Przetargi na dostawy, przetargi na usługi, przetargi na roboty budowlane. Wyszukiwarka przetargów.

http://biuletyn-zamowien.pl/ - 3 Wrz 2010

Biuro Sprzedaży Mieszkań***

Ciekawie rozwiązana strona biura oferującego mieszkania i prezentującego swoje dokonania. Warta odwiedzenia przez każdego kto poszukuje mieszkania do zakupu lub chce obejrzeć różne realizacje przed podjęciem decyzji o wyborze projektu swego domu.

http://www.dom-eko.com.pl/ - 18 Gru 2001

Biuro Usług Kosztorysowych i Informatycznych***

Kosztorysy ofertowe, inwestorskie, powykonawcze, przedmiary robót oraz bazy danych MS Access do fakturowania, analizy zleceń, analizy wydatków, itp.

http://www.nb.com.pl/sumpt/ - 5 Paź 2000

CENTRALNY INFORMATOR BUDOWLANO INWESTYCYJNY***

Komunikator Ofertowy dla Uczestników Budowlanego Procesu Inwestycyjnego. KOMPENDIUM informacji dla INWESTORÓW.

http://www.cibi.pl/ - 30 Wrz 2005

Certyfikaty - świadectwa energetyczne Warszawa, Śląsk***

Firma wykonuje audyty energetyczne budynków na potrzeby ich termomodernizacji. Specjalnością są certyfikaty energetyczne - świadectwa charakterystyki energetycznej wszelkiego rodzaju obiektów na terenie całego kraju.

http://swiadectwoenergetyczne.098.pl/ - 6 Lis 2009

Certyfikaty energetyczne budynków, Kraków - małopolskie***

Wystawianie Certyfikatów Energetycznych budynków, Współpraca z deweloperami, biurami nieruchomości, notariuszami, zarządcami nieruchomści

http://www.e-certyfikaty.com.pl/ - 26 Sty 2009