KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 242)

Art-Com Sklep internetowy (KOTŁY GAZOWE (vaillant, junkers, saunier duval) RADSON, PURMO, KERMI)****

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą artykułów wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i sklep w którym możesz dokonać zakupów.(kotły, grzejniki, ceramika sanitarna i inne)

http://kotly.com.pl/ - 15 Mar 2005

Ascoklima****

Ascoklima zajmuje się systemami klimatyzacji, montażem, serwisem oraz nadzorem urządzeń klimatyzacyjnych.

http://www.ascoklima.com.pl/ - 17 Mar 2008

As-Eko FHU pogotowie kanalizacyjne łódź****

Polecamy Państwu usługi przedsiębiorstwa AS-EKO z Warszawy. Jesteśmy przedsiębiorstwem zajmującym się świadczeniem usług kanalizacyjnych. Klientom indywidualnym oraz biznesowym oferujemy kompleksową pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących funkcjonowania kanalizacji. Mogą nam Państwo powierzyć czyszczenie kanalizacji oraz jej przepychanie. Chętnie podejmiemy się także wykonywania inspekcji kanalizacji i wycinki korzeni. Do realizacji stosujemy nowoczesny sprzęt. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, którzy w swojej branży są profesjonalistami. Zapraszamy do skorzystania z oferty pogotowia kanalizacyjnego. Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie www.

http://aseko.pl/ - 18 Sty 2014

ASK - klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe****

ASK oferuje obsługę w takich dziedzinach jak wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, od doradztwa poprzez projekt, montaż oraz serwis. W ofercie klimatyzatory, centrale dachowe, nagrzewnice powietrza Revolution i Goodmann.

http://www.ask-polska.com.pl/ - 23 Lis 2004

Atc czyszczenie wentylacji i klimatyzacji****

Strona firmy zajmującej się czyszczeniem wentylacji, klimatyzacji, przewodów wentylacyjnych na terenie całego kraju i UE.

http://www.atc.sacz.pl/ - 8 Lip 2004

ATOM SYSTEM Tomasz Chrzanowski - Systemy klimatyzacji i wentylacji****

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu po sprzedaż oraz montaż urządzenia kończąc na jego serwisowaniu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia zarówno do użytku domowego jak i systemy klimatyzacji, które sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych czy przemyśle. Bogaty typoszereg jednostek wewnętrznych (ścienne, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe) sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

http://www.atom-system.pl/ - 9 Cze 2014

Audyt i certyfikaty energetyczne****

BuildDesk jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w zagadnieniach związanych z efektywnością energetyczną w budynkach. Narzędzia i rozwiązania dedykowane dla grup związanych zawodowo z problematyką audytu i certyfikacji energetycznej.

http://www.builddesk.pl/ - 21 Paź 2008

Automatyczne Nawiewniki Powietrza****

Produkcja i dystrybucja nawiewników powietrza VENTAIR i VENTAIR II TR. Automatyczne nawiewniki powietrza wentylacja okienna w pytaniach i odpowiedziach, opisy konstrukcyjne automatycznych nawiewników powietrza.

http://www.brevis.com.pl/ - 4 Paź 2006

Automatyka-Ogrzewanie****

Jesteśmy dostawcą systemów ogrzewania na terenie całej Polski. W naszej ofercie posiadamy kable i przewody grzejne, maty grzejne, urządzenia utrzymujące stałą temperaturę i wiele innych urządzeń. Firma Automatyka S.A. zajmuje się również montażem powyższych systemów ogrzewania. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną obsługę, możliwość porady, a wraz z zakupem, możliwość dostawy we wskazane miejsce oraz możliwość montażu. Z nami możesz ogrzać podłogi, podjazd, rynny a nawet rurociągi i murawę na stadionie. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

http://www.automatyka-ogrzewanie.pl/ - 24 Sie 2012

AUTOMETAL - ogrzewanie, sanitaria, instalacje - Tarnobrzeg i Rzeszów****

Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej - czołowych producentów polskich i zagranicznych.

http://www.autometal.pl/ - 15 Lut 2002