KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 252)

AUTOMETAL - ogrzewanie, sanitaria, instalacje - Tarnobrzeg i Rzeszów****

Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej - czołowych producentów polskich i zagranicznych.

http://www.autometal.pl/ - 15 Lut 2002

AWbud Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Sp. z o.o.****

Oferta zaprezentowana przez firmę na łamach witryny obejmuje wszystkie roboty budowlane występujące w cyklu inwestycyjnym. Można tu przejrzeć listę zrealizowanych obiektów, sprzętu jakim dysponuje AWbud oraz referencje firmy.

http://www.awbud.pl/ - 14 Sty 2002

AXEL BAU Kompleksowe wykończenia wnętrz.****

Usługi budowlane,remontowe.Specjalizacja glazurnictwo,hydroizolacje wewnętrzne,zewnętrzne,EPDM. Montaż kamienia naturalnego i wszelkich okładzin ceramicznych,instalacje wodne-kanalizacyjne,elektryczne,sufity podwieszane. Łazienki od A do Z.

http://glazurnik.wroclaw.pl/ - 27 Cze 2014

Balkop - napędy elektromechaniczne do zaworów****

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości napędów elektromechanicznych do zaworów, oferta firmy Balkop spełni wszystkie oczekiwania. Świadczone są również usługi instalatorskie, w tym systemów grzewczych.

http://balkop.pl/ - 17 Lis 2017

Bamart - opolska hurtownia łożysk****

Hurtownia łożysk Bamart w Opolu oferuje szeroki wybór elementów tocznych, simmeringów, pasów klinowych, a także klejów i chemii technicznej. W ofercie produkty czołowych marek polskich i zagranicznych.

http://www.bamart.pl/ - 1 Cze 2018

BART odkurzacze****

Firma Bart Sp. z o.o. świadczy wszechstronne usługi w zakresie różnego rodzaju instalacji dla przemysłu. Istniejemy od 2000 roku, lecz dopiero od 2004 wyklarowała się specjalizacja firmy. Na początku zajmowaliśmy się montażami instalacji wentylacyjnych, w późniejszym czasie powstały działy techniczno-handlowe oraz projektowy. Dzięki zaangażowaniu młodego i energicznego zespołu, cały czas pogłębiającego swoją wiedzę i kwalifikacje firma zaczęła rozwijać się nadzwyczaj dynamicznie. Nasi pracownicy podchodzą do każdego projektu indywidualnie, kompleksowo i innowacyjnie zajmują się pojawiającymi się problemami natury technicznej zawsze znajdując właściwe rozwiązanie. Aktualnie naszą działalność poszerzyliśmy o wiele innych projektów będących rozwiązaniem dla prawie każdej branży przemysłu. Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych grzewczych oraz wszystkimi technologiami powiązanymi z odpylaniem powietrza.

http://www.bart-vent.pl/ - 16 Sie 2012

B.A.S. Polska - Ogrzewanie Nadmuchowe, Klimatyzacja, Chłodnictwo. Kraków****

Firma B.A.S. Polska - nasza specjalność to: klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja z odzyskiem ciepła, kurtyny powietrzne, chłodnictwo. Wystarczy zadzwonić, aby nasz nasz przedstawiciel odwiedził Cię i zrobił bezpłatną wycenę.

http://www.baspolska.pl/ - 27 Sty 2006

Baseny ogrodowe, fontanny ogrodowe, wentylacja i klimatyzacja. Bielsko - Biała****

Profesjonalna budowa basenów ogrodowych krytych, osuszanie hal basenowych.

http://www.bielwod.com/ - 25 Sty 2006

Baylan- Wodomierze i Opomiarowanie Mediów****

Baylan jest turecką firmą któa w Polsce za posrednictwem Pomiar Serwis sp zoo dystrybuje produkty z branzy Opomiarowania Mediow

http://baylan.pl/ - 2 Wrz 2016

Bazet Sp. z o. o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy zajmującej się obsługą zaplecza budów. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.bazet.com.pl/ - 12 Lut 2002