KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 279)

Audyt i certyfikaty energetyczne****

BuildDesk jest niezależną firmą konsultingową, specjalizującą się w zagadnieniach związanych z efektywnością energetyczną w budynkach. Narzędzia i rozwiązania dedykowane dla grup związanych zawodowo z problematyką audytu i certyfikacji energetycznej.

http://www.builddesk.pl/ - 21 Paź 2008

Automatyczne Nawiewniki Powietrza****

Produkcja i dystrybucja nawiewników powietrza VENTAIR i VENTAIR II TR. Automatyczne nawiewniki powietrza wentylacja okienna w pytaniach i odpowiedziach, opisy konstrukcyjne automatycznych nawiewników powietrza.

http://www.brevis.com.pl/ - 4 Paź 2006

Automatyka-Ogrzewanie****

Jesteśmy dostawcą systemów ogrzewania na terenie całej Polski. W naszej ofercie posiadamy kable i przewody grzejne, maty grzejne, urządzenia utrzymujące stałą temperaturę i wiele innych urządzeń. Firma Automatyka S.A. zajmuje się również montażem powyższych systemów ogrzewania. Zadzwoń do nas i sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy dobrą i profesjonalną obsługę, możliwość porady, a wraz z zakupem, możliwość dostawy we wskazane miejsce oraz możliwość montażu. Z nami możesz ogrzać podłogi, podjazd, rynny a nawet rurociągi i murawę na stadionie. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

http://www.automatyka-ogrzewanie.pl/ - 24 Sie 2012

AUTOMETAL - ogrzewanie, sanitaria, instalacje - Tarnobrzeg i Rzeszów****

Firma oferuje szeroki asortyment wyrobów w zakresie techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej - czołowych producentów polskich i zagranicznych.

http://www.autometal.pl/ - 15 Lut 2002

AWbud Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Sp. z o.o.****

Oferta zaprezentowana przez firmę na łamach witryny obejmuje wszystkie roboty budowlane występujące w cyklu inwestycyjnym. Można tu przejrzeć listę zrealizowanych obiektów, sprzętu jakim dysponuje AWbud oraz referencje firmy.

http://www.awbud.pl/ - 14 Sty 2002

AXEL BAU Kompleksowe wykończenia wnętrz.****

Usługi budowlane,remontowe.Specjalizacja glazurnictwo,hydroizolacje wewnętrzne,zewnętrzne,EPDM. Montaż kamienia naturalnego i wszelkich okładzin ceramicznych,instalacje wodne-kanalizacyjne,elektryczne,sufity podwieszane. Łazienki od A do Z.

http://glazurnik.wroclaw.pl/ - 27 Cze 2014

Balkop - napędy elektromechaniczne do zaworów****

Jeżeli poszukują Państwo wysokiej jakości napędów elektromechanicznych do zaworów, oferta firmy Balkop spełni wszystkie oczekiwania. Świadczone są również usługi instalatorskie, w tym systemów grzewczych.

http://balkop.pl/ - 17 Lis 2017

Bamart - opolska hurtownia łożysk****

Hurtownia łożysk Bamart w Opolu oferuje szeroki wybór elementów tocznych, simmeringów, pasów klinowych, a także klejów i chemii technicznej. W ofercie produkty czołowych marek polskich i zagranicznych.

http://www.bamart.pl/ - 1 Cze 2018

BART odkurzacze****

Firma Bart Sp. z o.o. świadczy wszechstronne usługi w zakresie różnego rodzaju instalacji dla przemysłu. Istniejemy od 2000 roku, lecz dopiero od 2004 wyklarowała się specjalizacja firmy. Na początku zajmowaliśmy się montażami instalacji wentylacyjnych, w późniejszym czasie powstały działy techniczno-handlowe oraz projektowy. Dzięki zaangażowaniu młodego i energicznego zespołu, cały czas pogłębiającego swoją wiedzę i kwalifikacje firma zaczęła rozwijać się nadzwyczaj dynamicznie. Nasi pracownicy podchodzą do każdego projektu indywidualnie, kompleksowo i innowacyjnie zajmują się pojawiającymi się problemami natury technicznej zawsze znajdując właściwe rozwiązanie. Aktualnie naszą działalność poszerzyliśmy o wiele innych projektów będących rozwiązaniem dla prawie każdej branży przemysłu. Zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, chłodniczych grzewczych oraz wszystkimi technologiami powiązanymi z odpylaniem powietrza.

http://www.bart-vent.pl/ - 16 Sie 2012

B.A.S. Polska - Ogrzewanie Nadmuchowe, Klimatyzacja, Chłodnictwo. Kraków****

Firma B.A.S. Polska - nasza specjalność to: klimatyzacja, ogrzewanie nadmuchowe, wentylacja z odzyskiem ciepła, kurtyny powietrzne, chłodnictwo. Wystarczy zadzwonić, aby nasz nasz przedstawiciel odwiedził Cię i zrobił bezpłatną wycenę.

http://www.baspolska.pl/ - 27 Sty 2006