KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 228)

BH Janecki - szyny teleskopowe, przepusty kablowe i prowadnice Heyman****

Strona internetowa BH Janecki - dystrybutora wyrobów Heyman, takich jak pierwszej klasy szyny teleskopowe, prowadnice, nitośruby, nitonakrętki, dławice i przepusty kablowe.

http://www.bhjanecki.pl/ - 28 Kwi 2017

Bianors Sp. z o.o.****

Strona producenta detali z tworzyw termoplastycznych i termokurczliwych. Znajdziesz tu informacje o możliwościach i strategii firmy, a także ogłoszenia i opinie klientów.

http://www.bianor.pl/ - 23 Cze 2003

Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja - Szczecin****

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacja, wentylacja oraz chłodnictwo. Nasza oferta obejmuje realizacje systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych w lokalach gastronomicznych, biurowych, handlowych oraz w obiektach mieszkalnych opierając się na urządzeniach wiodących producentów. Fuji Electric, LG, Samsung, Dospel, VTS, York, Hitachi, Danfoss, Systemair, Mitshubishi Electric, Dainkin, Midea, Carrier, Bitzer, Eco. Nasza miła kadra fachowo realizuje powierzone nam zadania. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty, które stanowią dla naszych zleceniodawców gwarancję wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.

http://biernat.szczecin.pl/ - 4 Lis 2013

BinŻ****

Strona firmy oferującej usługi kompleksowej realizacja obiektów budowlanych, konstrukcji stalowych oraz sieci wodociągowych, grzewczych i przemysłowych. Znajdziesz tu szczegóły oferty, referencje firmy i dane kontaktowe.

http://www.binz.pl/ - 27 Wrz 2005

Bio-Clian Polska****

Bio-Clina Polska: alternatywne ogrzewanie i klimatyzacja. Na stronie: oferta firmy.

http://www.bioclina.icnet.pl/ - 19 Sie 2003

BioEko System****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę BioEko System, działającą w woj. kujawsko-pomorskim. Naszym Klientom z Bydgoszczy i okolic oferujemy nowoczesne szamba ekologiczne (przydomowe, biologiczne oczyszczalnie ścieków).

http://www.bioeko-system.pl/ - 14 Cze 2016

Bison Energy | Technologie Energii Odnawialnej****

Realizujemy kompleksowe projekty fotowoltaiczne. Fotowoltaika, budownictwo energooszczędne, budownictwo pasywne, prąd ze słońca, energia odnawialna.

http://bisonenergy.pl/ - 16 Lut 2016

BJM STUDIO projekty instalacji grzewczych****

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi związane z projektowaniem instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych w obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Projektowo-Usługowego BJM, z Gliwic. Posiadamy długoletnie doświadczenie, wyposażoną w profesjonalne urządzenia projektowe nowoczesną pracownię oraz niezbędne uprawnienia projektowe i wykonawcze. Konkurencyjne ceny, rzetelne i terminowe usługi wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierów, dokładność i solidność, to cechy wyróżniające naszą firmę. Dzięki wdrażaniu nowoczesnych technologii realizujemy najbardziej skomplikowane projekty. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji działających na terenie całego kraju. Szczegółową propozycję znajdą Państwo na stronie.

http://biurobjm.eu/ - 5 Lut 2013

BMS Bogdan Sikora****

Firma BMS Sikora specjalizuje się w wykonywaniu instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, a także solarnych. Usługi świadczymy na terenie Bielsko-Białej, Cieszyna, Żywca, Pszczyny, ale nie tylko.

http://www.bmsinstalator.com.pl/ - 22 Cze 2018

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006