KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 227)

BramSteel****

Duma prawdziwego mężczyzny, piękny samochód potrzebuje porządnego garażu. A co jest wizytówką garażu, jeżeli nie jego brama? Firma BramSteel oferuje bardzo szeroki wybór bram garażowych: cały wachlarz wzorów i kolorów pozwoli dopasować bramę do każdej stolarki, czy innego elementu architektury. Najbardziej wymagającym proponujemy paletę PLUS, która dzięki 60 kolorom idealnie imituje drewno. Wstępny pomiar wykonujemy za darmo, nie musisz się też martwić o montaż, czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Warto!

http://bramsteel.pl/ - 25 Sie 2016

Bramy garażowe****

Producent Bram garazowych oraz dystrybutor: Drzwi antywlamaniowych, drzwi przeciwpożarowych, bram przeciwpożarowych, drzwi wejściowych.

http://www.bramy-garazowe.com/ - 29 Gru 2004

Bramy Gdańsk****

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu automatyki bramowej. Optymistycznie patrzymy w przyszłość. Doświadczenie pozwala nam trafnie dobierać produkty do potrzeb naszych Klientów. Nauczyliśmy się jakie rozwiązania najlepiej spisują się w codziennym użytkowaniu automatyki bramowej, zarówno w rozwiązaniach przydomowych jak i przemysłowych.

http://bramy-gdansk.pl/ - 22 Lut 2014

Broetje produkcja i sprzedaż kotłów gazowych****

Firma Broetje zajmuje się produkcją i sprzedażą kotłów gazowych. W swojej ofercie posiada wiele rozwiązań technicznych takich jak : kotły wiszące, stojące, kondensacyjne, gazowe, olejowe oraz wiele rodzajów grzejników płytowych, łazienkowych a także ozdobnych. Firma przeprowadza szkolenia w zakresie obsługi i montażu kotłów.

http://www.broetje.pl/ - 10 Sie 2009

Budowa basenów****

Posiadamy bardzo bogatą gamę basenów i osprzętu oraz związanych z tym usług. Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia zarówno w produkcji, ale i sprzedaży oraz montażu basenów, co pozwoliło nam podnieść standard oferowanych przez nas usług do najwyższej rangi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi którzy umozliwią Państwu obejrzenie oferowanych basenów kąpielowych bądź na przykład zapoznanie się z zasadami ich działania. Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach? Zapisz się na newsletter.

http://www.folkpool.eu/ - 1 Sie 2013

Building Expert - instalacje, ogniwa, panele fotowoltaiczne w Warszawie****

Na stronie zaprezentowaliśmy naszą ofertę, która obejmuje montaż instalacji i paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim, a w szczególności w Warszawie. Building Expert oferuje najlepsze ogniwa krzemowe.

http://solar-time.pl/ - 18 Kwi 2018

Bursa - wentylacja, ogrzewanie, systemy grzewcze i wentylacyjne****

Strona prezentuje ofertę firmy z Gdyni: systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż przez internet: ogrzewanie elektryczne, urządzenia grzewcze, grzejniki Noirot, grzejniki Campa, konwektory, promienniki, termostaty do grzejników, programatory, wentylacja, systemy i urządzenia wentylacyjne.

http://www.bursa.pl/ - 21 Sie 2003

Butle gazowe do domu****

Modern-Tech, bo o tym podmiocie w tym miejscu będzie mowa, to bardzo nowoczesna firma, która na naszym rynku jest bez wątpienia w czołówce, bez wątpienia jest tym, czego oczekują klienci. Mówimy o podmiocie, który zasadniczo zajmuje się sprzedażą różnych urządzeń do gazu ziemnego oraz do gazu płynnego. Ponadto również będziemy chcieli wskazać na różnego rodzaju instalacje przemysłowe oraz oczywiście instalacje domowe związane z gazem. Tutaj nikt nie boi się wyzwań, nikt nie obawia się bardziej skomplikowanych projektów, gdyż wiedza, zapał i doświadczenie pracowników powodują, że mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem.

http://www.modern-tech.com.pl/ - 25 Maj 2017

Cad Profi****

Firma oferuje programy wspomagające projektowanie branżowych instalacji w budownictwie. Na stronach dostępne są informacje o programach, nowościach, cenach, itp.

http://www.cad-profi.com.pl/ - 8 Mar 2000

Caldo - Izolacja****

Firma specjalizuje się w doborze i kompletacji technicznych, jak też budowlanych materiałów izolacyjnych, ponadto w ofercie systemy pokryć dachowych: ceramicznych, dachówkek betonowych i bitumicznych, blachy i folie hydroizolacyjne i ogniowe.

http://www.caldo.debica.net.pl/ - 24 Sty 2001