KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 252)

Bison Energy | Technologie Energii Odnawialnej****

Realizujemy kompleksowe projekty fotowoltaiczne. Fotowoltaika, budownictwo energooszczędne, budownictwo pasywne, prąd ze słońca, energia odnawialna.

http://bisonenergy.pl/ - 16 Lut 2016

BJM STUDIO projekty instalacji grzewczych****

Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi związane z projektowaniem instalacji sanitarnych, grzewczych i wentylacyjnych w obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Projektowo-Usługowego BJM, z Gliwic. Posiadamy długoletnie doświadczenie, wyposażoną w profesjonalne urządzenia projektowe nowoczesną pracownię oraz niezbędne uprawnienia projektowe i wykonawcze. Konkurencyjne ceny, rzetelne i terminowe usługi wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierów, dokładność i solidność, to cechy wyróżniające naszą firmę. Dzięki wdrażaniu nowoczesnych technologii realizujemy najbardziej skomplikowane projekty. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji działających na terenie całego kraju. Szczegółową propozycję znajdą Państwo na stronie.

http://biurobjm.eu/ - 5 Lut 2013

BMS Bogdan Sikora****

Firma BMS Sikora specjalizuje się w wykonywaniu instalacji centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, a także solarnych. Usługi świadczymy na terenie Bielsko-Białej, Cieszyna, Żywca, Pszczyny, ale nie tylko.

http://www.bmsinstalator.com.pl/ - 22 Cze 2018

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

BOGUSZEWSKI STANISŁAW instalacje elektryczne białystok****

Proponujemy Państwu skorzystanie z specjalistycznych usług elektryka z Zambrowa. Nasza oferta obejmuje wykonywanie cyklicznych przeglądów pomiarów elektrycznych, montaż oraz modernizację instalacji, a także montaż instalacji telewizyjnych i telefonicznych. Ponadto zajmujemy się montowaniem zabezpieczeń, takich jak: odgromniki, wyłączniki różnicowoprądowe. Służymy też fachową poradą w kwestiach związanych z obsługą instalacji. W naszej pracy priorytetami są dla nas bezpieczeństwo zamontowanej instalacji i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań. Dokładne informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na stronie internetowej. Zapraszamy do jej odwiedzenia!

http://instalacjeelektrycznezambrow.pl/ - 23 Sty 2014

BramSteel****

Duma prawdziwego mężczyzny, piękny samochód potrzebuje porządnego garażu. A co jest wizytówką garażu, jeżeli nie jego brama? Firma BramSteel oferuje bardzo szeroki wybór bram garażowych: cały wachlarz wzorów i kolorów pozwoli dopasować bramę do każdej stolarki, czy innego elementu architektury. Najbardziej wymagającym proponujemy paletę PLUS, która dzięki 60 kolorom idealnie imituje drewno. Wstępny pomiar wykonujemy za darmo, nie musisz się też martwić o montaż, czy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Warto!

http://bramsteel.pl/ - 25 Sie 2016

Bramy garażowe****

Producent Bram garazowych oraz dystrybutor: Drzwi antywlamaniowych, drzwi przeciwpożarowych, bram przeciwpożarowych, drzwi wejściowych.

http://www.bramy-garazowe.com/ - 29 Gru 2004

Bramy Gdańsk****

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu automatyki bramowej. Optymistycznie patrzymy w przyszłość. Doświadczenie pozwala nam trafnie dobierać produkty do potrzeb naszych Klientów. Nauczyliśmy się jakie rozwiązania najlepiej spisują się w codziennym użytkowaniu automatyki bramowej, zarówno w rozwiązaniach przydomowych jak i przemysłowych.

http://bramy-gdansk.pl/ - 22 Lut 2014

Broetje produkcja i sprzedaż kotłów gazowych****

Firma Broetje zajmuje się produkcją i sprzedażą kotłów gazowych. W swojej ofercie posiada wiele rozwiązań technicznych takich jak : kotły wiszące, stojące, kondensacyjne, gazowe, olejowe oraz wiele rodzajów grzejników płytowych, łazienkowych a także ozdobnych. Firma przeprowadza szkolenia w zakresie obsługi i montażu kotłów.

http://www.broetje.pl/ - 10 Sie 2009

Budowa basenów****

Posiadamy bardzo bogatą gamę basenów i osprzętu oraz związanych z tym usług. Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia zarówno w produkcji, ale i sprzedaży oraz montażu basenów, co pozwoliło nam podnieść standard oferowanych przez nas usług do najwyższej rangi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi którzy umozliwią Państwu obejrzenie oferowanych basenów kąpielowych bądź na przykład zapoznanie się z zasadami ich działania. Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach? Zapisz się na newsletter.

http://www.folkpool.eu/ - 1 Sie 2013