KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 267)

Broetje produkcja i sprzedaż kotłów gazowych****

Firma Broetje zajmuje się produkcją i sprzedażą kotłów gazowych. W swojej ofercie posiada wiele rozwiązań technicznych takich jak : kotły wiszące, stojące, kondensacyjne, gazowe, olejowe oraz wiele rodzajów grzejników płytowych, łazienkowych a także ozdobnych. Firma przeprowadza szkolenia w zakresie obsługi i montażu kotłów.

http://www.broetje.pl/ - 10 Sie 2009

Budowa basenów****

Posiadamy bardzo bogatą gamę basenów i osprzętu oraz związanych z tym usług. Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia zarówno w produkcji, ale i sprzedaży oraz montażu basenów, co pozwoliło nam podnieść standard oferowanych przez nas usług do najwyższej rangi. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami regionalnymi którzy umozliwią Państwu obejrzenie oferowanych basenów kąpielowych bądź na przykład zapoznanie się z zasadami ich działania. Chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach? Zapisz się na newsletter.

http://www.folkpool.eu/ - 1 Sie 2013

Building Expert - instalacje, ogniwa, panele fotowoltaiczne w Warszawie****

Na stronie zaprezentowaliśmy naszą ofertę, która obejmuje montaż instalacji i paneli fotowoltaicznych w województwie mazowieckim, a w szczególności w Warszawie. Building Expert oferuje najlepsze ogniwa krzemowe.

http://solar-time.pl/ - 18 Kwi 2018

Bursa - wentylacja, ogrzewanie, systemy grzewcze i wentylacyjne****

Strona prezentuje ofertę firmy z Gdyni: systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż przez internet: ogrzewanie elektryczne, urządzenia grzewcze, grzejniki Noirot, grzejniki Campa, konwektory, promienniki, termostaty do grzejników, programatory, wentylacja, systemy i urządzenia wentylacyjne.

http://www.bursa.pl/ - 21 Sie 2003

Butle gazowe do domu****

Modern-Tech, bo o tym podmiocie w tym miejscu będzie mowa, to bardzo nowoczesna firma, która na naszym rynku jest bez wątpienia w czołówce, bez wątpienia jest tym, czego oczekują klienci. Mówimy o podmiocie, który zasadniczo zajmuje się sprzedażą różnych urządzeń do gazu ziemnego oraz do gazu płynnego. Ponadto również będziemy chcieli wskazać na różnego rodzaju instalacje przemysłowe oraz oczywiście instalacje domowe związane z gazem. Tutaj nikt nie boi się wyzwań, nikt nie obawia się bardziej skomplikowanych projektów, gdyż wiedza, zapał i doświadczenie pracowników powodują, że mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem.

http://www.modern-tech.com.pl/ - 25 Maj 2017

Cad Profi****

Firma oferuje programy wspomagające projektowanie branżowych instalacji w budownictwie. Na stronach dostępne są informacje o programach, nowościach, cenach, itp.

http://www.cad-profi.com.pl/ - 8 Mar 2000

Caldo - Izolacja****

Firma specjalizuje się w doborze i kompletacji technicznych, jak też budowlanych materiałów izolacyjnych, ponadto w ofercie systemy pokryć dachowych: ceramicznych, dachówkek betonowych i bitumicznych, blachy i folie hydroizolacyjne i ogniowe.

http://www.caldo.debica.net.pl/ - 24 Sty 2001

Caldoris Polska - kolektory i systemy słoneczne****

Czy warto już teraz zainteresować się energią odnawialną, a w szczególności energetyką solarną? Czy w Polsce, pomimo warunków atmosferycznych opłaca się inwestować w kolektory słoneczne? Oczywiście, że tak. Po większą ilość informacji zapraszamy na stronę internetową Caldoris Polska – odpowiemy na powyższe, a także na wiele innych pytań, które mogą nurtować osoby zastanawiające się nad instalacją zestawów słonecznych oraz fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oraz jednym z największych dystrybutorów kompletnych zestawów solarnych. Nasza strona internetowa jest miejscem, w którym nie tylko prezentujemy nasze produkty i innowacyjne rozwiązania, ale również staramy się podzielić z Wami nasza wiedzą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu. Zgodnie z motto Caldoris: „włączamy energię odnawialną w Polsce”, systematycznie zwiększamy swój udział w rynku.

http://www.caldoris.pl/ - 10 Wrz 2013

Capricorn****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy prowadzącej działalność produkcyjną instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.capricorn.pl/ - 12 Lut 2002

Celtron - inteligentne domy****

Nasza firma specjalizuje się w elektryce i automatyce. Zespół doświadczonych specjalistów stworzy dla Państwa inteligentne instalacje podnoszące komfort i bezpieczeństwo w mieszkaniu. Wykonywany przez nas projekt na inteligentny dom odznacza się wysoką jakością wykonania i długim okresem użytkowania. Stosowana u nas elektryka i automatyka domowa pochodzi od sprawdzonych i najlepszych producentów. Wybierając nasze usługi masz gwarancję najwyższej jakości.

http://inteligentne-domy.com/ - 3 Lip 2018