KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 243)

Bursa - wentylacja, ogrzewanie, systemy grzewcze i wentylacyjne****

Strona prezentuje ofertę firmy z Gdyni: systemy grzewcze i systemy wentylacyjne. Sprzedaż przez internet: ogrzewanie elektryczne, urządzenia grzewcze, grzejniki Noirot, grzejniki Campa, konwektory, promienniki, termostaty do grzejników, programatory, wentylacja, systemy i urządzenia wentylacyjne.

http://www.bursa.pl/ - 21 Sie 2003

Butle gazowe do domu****

Modern-Tech, bo o tym podmiocie w tym miejscu będzie mowa, to bardzo nowoczesna firma, która na naszym rynku jest bez wątpienia w czołówce, bez wątpienia jest tym, czego oczekują klienci. Mówimy o podmiocie, który zasadniczo zajmuje się sprzedażą różnych urządzeń do gazu ziemnego oraz do gazu płynnego. Ponadto również będziemy chcieli wskazać na różnego rodzaju instalacje przemysłowe oraz oczywiście instalacje domowe związane z gazem. Tutaj nikt nie boi się wyzwań, nikt nie obawia się bardziej skomplikowanych projektów, gdyż wiedza, zapał i doświadczenie pracowników powodują, że mamy do czynienia z pełnym profesjonalizmem.

http://www.modern-tech.com.pl/ - 25 Maj 2017

Cad Profi****

Firma oferuje programy wspomagające projektowanie branżowych instalacji w budownictwie. Na stronach dostępne są informacje o programach, nowościach, cenach, itp.

http://www.cad-profi.com.pl/ - 8 Mar 2000

Caldo - Izolacja****

Firma specjalizuje się w doborze i kompletacji technicznych, jak też budowlanych materiałów izolacyjnych, ponadto w ofercie systemy pokryć dachowych: ceramicznych, dachówkek betonowych i bitumicznych, blachy i folie hydroizolacyjne i ogniowe.

http://www.caldo.debica.net.pl/ - 24 Sty 2001

Caldoris Polska - kolektory i systemy słoneczne****

Czy warto już teraz zainteresować się energią odnawialną, a w szczególności energetyką solarną? Czy w Polsce, pomimo warunków atmosferycznych opłaca się inwestować w kolektory słoneczne? Oczywiście, że tak. Po większą ilość informacji zapraszamy na stronę internetową Caldoris Polska – odpowiemy na powyższe, a także na wiele innych pytań, które mogą nurtować osoby zastanawiające się nad instalacją zestawów słonecznych oraz fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oraz jednym z największych dystrybutorów kompletnych zestawów solarnych. Nasza strona internetowa jest miejscem, w którym nie tylko prezentujemy nasze produkty i innowacyjne rozwiązania, ale również staramy się podzielić z Wami nasza wiedzą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu. Zgodnie z motto Caldoris: „włączamy energię odnawialną w Polsce”, systematycznie zwiększamy swój udział w rynku.

http://www.caldoris.pl/ - 10 Wrz 2013

Capricorn****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy prowadzącej działalność produkcyjną instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.capricorn.pl/ - 12 Lut 2002

Celtron - inteligentne domy****

Nasza firma specjalizuje się w elektryce i automatyce. Zespół doświadczonych specjalistów stworzy dla Państwa inteligentne instalacje podnoszące komfort i bezpieczeństwo w mieszkaniu. Wykonywany przez nas projekt na inteligentny dom odznacza się wysoką jakością wykonania i długim okresem użytkowania. Stosowana u nas elektryka i automatyka domowa pochodzi od sprawdzonych i najlepszych producentów. Wybierając nasze usługi masz gwarancję najwyższej jakości.

http://inteligentne-domy.com/ - 3 Lip 2018

CEMA cementownictwo****

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych Cema. Siedziba naszej firmy mieści się w Opolu, lecz nasza działalnością pokrywamy teren całego kraju. Zajmujemy się przede wszystkim robotami modernizacyjnymi i inwestycyjnymi na obszarze zakładów przemysłowych. We własnej odlewni tworzymy także liczne części zamienne dla wielu gałęzi przemysłu, między innymi górnictwa, przemysłu kolejowego i stoczniowego i innych. Mamy nie tylko własne zaplecze wytwórcze, ale również biuro inwestycyjno- projektowe oraz ekipy remontowe, jakie podejmą się niemal każdego zadania. Mamy też własną flotę transportową. Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu są referencje okazywane nam przez usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://cema.pl/ - 20 Cze 2013

CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne****

Istotą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, oraz klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na stworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Kompleksowa propozycja dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom dociera do szerokiego grona klientów. Jej adresatami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak też inwestorzy. Znajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, czy też Karpol. Firma Centrowent świadczy też profesjonalne usługi i fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.centrowent.pl/ - 28 Lis 2012

Centrum - Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. z o.o.****

Witryna firmy świadczącej usługi typowe dla branży elektrycznej, począwszy od małych instalacji dla potrzeb indywidualnych użytkowników, aż po wielomilionowe inwestycje przemysłowe. Na stronie oferta, informacje o technologiach i dane kontaktowe.

http://www.centrum.zchpolice.pl/ - 23 Cze 2003