KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 227)

Caldoris Polska - kolektory i systemy słoneczne****

Czy warto już teraz zainteresować się energią odnawialną, a w szczególności energetyką solarną? Czy w Polsce, pomimo warunków atmosferycznych opłaca się inwestować w kolektory słoneczne? Oczywiście, że tak. Po większą ilość informacji zapraszamy na stronę internetową Caldoris Polska – odpowiemy na powyższe, a także na wiele innych pytań, które mogą nurtować osoby zastanawiające się nad instalacją zestawów słonecznych oraz fotowoltaicznych w swoim gospodarstwie domowym. Jesteśmy polskim producentem kolektorów słonecznych oraz jednym z największych dystrybutorów kompletnych zestawów solarnych. Nasza strona internetowa jest miejscem, w którym nie tylko prezentujemy nasze produkty i innowacyjne rozwiązania, ale również staramy się podzielić z Wami nasza wiedzą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu. Zgodnie z motto Caldoris: „włączamy energię odnawialną w Polsce”, systematycznie zwiększamy swój udział w rynku.

http://www.caldoris.pl/ - 10 Wrz 2013

Capricorn****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy prowadzącej działalność produkcyjną instalacji grzewczych, kanalizacyjnych i sanitarnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.capricorn.pl/ - 12 Lut 2002

Celtron - instalacje****

Nasza firma specjalizuje się w elektryce i automatyce. Zespół doświadczonych specjalistów stworzy dla Państwa inteligentne instalacje podnoszące komfort i bezpieczeństwo w mieszkaniu. Wykonywany przez nas projekt na inteligentny dom odznacza się wysoką jakością wykonania i długim okresem użytkowania. Stosowana u nas elektryka i automatyka domowa pochodzi od sprawdzonych i najlepszych producentów. Wybierając nasze usługi masz gwarancję najwyższej jakości.

http://www.celtron.eu/ - 30 Maj 2017

CEMA cementownictwo****

Zachęcamy do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych Cema. Siedziba naszej firmy mieści się w Opolu, lecz nasza działalnością pokrywamy teren całego kraju. Zajmujemy się przede wszystkim robotami modernizacyjnymi i inwestycyjnymi na obszarze zakładów przemysłowych. We własnej odlewni tworzymy także liczne części zamienne dla wielu gałęzi przemysłu, między innymi górnictwa, przemysłu kolejowego i stoczniowego i innych. Mamy nie tylko własne zaplecze wytwórcze, ale również biuro inwestycyjno- projektowe oraz ekipy remontowe, jakie podejmą się niemal każdego zadania. Mamy też własną flotę transportową. Najlepszym dowodem naszego profesjonalizmu są referencje okazywane nam przez usatysfakcjonowanych Klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://cema.pl/ - 20 Cze 2013

CENTROWENT Instalacje klimatyzacyjne****

Istotą firmy Centrowent jest zapewnienie klientom najwyższej jakości urządzeń, elementów instalacji, oraz systemów wentylacyjnych, grzewczych, oraz klimatyzacyjnych. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie w połączeniu ze stałym monitorowaniem zmian na rynku oraz nowych technologii, pozwoliło na stworzenie oferty, która zaspokoi najbardziej wymagające osoby. Kompleksowa propozycja dzięki swojej różnorodności i atrakcyjnym cenom dociera do szerokiego grona klientów. Jej adresatami zostają zarówno wykonawcy instalacji, firmy działające w branży, jak też inwestorzy. Znajdą w niej Państwo sprzęt pochodzący od znanych i cenionych producentów, takich jak Toshiba, Samsung, Panasonic, Fujitsu, czy też Karpol. Firma Centrowent świadczy też profesjonalne usługi i fachowe doradztwo. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.centrowent.pl/ - 28 Lis 2012

Centrum - Elektrotechnika Instalacje Serwis Sp. z o.o.****

Witryna firmy świadczącej usługi typowe dla branży elektrycznej, począwszy od małych instalacji dla potrzeb indywidualnych użytkowników, aż po wielomilionowe inwestycje przemysłowe. Na stronie oferta, informacje o technologiach i dane kontaktowe.

http://www.centrum.zchpolice.pl/ - 23 Cze 2003

Centrum klimatyzacji i wentylacji****

Firma świadczy usługi w zakresie montażu klimatyzacji i wentylacji. Nasze centrum oferuje także instalację systemów grzewczych, wraz z ich serwisem oraz ewentualną naprawą. Zapraszamy na stronę.

http://www.centrum-klimatyzacja.pl/ - 29 Mar 2018

Centrum Małych Oczyszczalni ENVAR****

Oczyszczalnie ścieków dla domków jednorodzinnych, letniskowych, zakładów gastronomiczno-usługowych, stacji benzynowych. Separatory tłuszczu, szamba. Projektowanie i wykonawstwo, rozruch, dostawy.

http://www.envar.com.pl/ - 24 Mar 2006

Centrum Materiałów Budowlanych****

Firma AKCES P.H.U. prowadzi sprzedaż materiałów przeznaczonych przede wszystkim dla firm oraz osób fizycznych prowadzących działalność w zakresie wykonawstwa instalacji sieci zewnętrznych i wewnętrznych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych. Oferta przeznaczona jest również dla inwestorów oraz firm budowlanych. Strony zawierają informacje na temat działalności i oferty firmy.

http://www.akces.pl/ - 6 Mar 2000

Centrum Techniki Grzewczej i Klimatyzacji. Mikołów****

Strona zawiera ofertę dotyczącą techniki grzewczej, a także informacje na temat usług instalacyjnych i serwisowych. Stanowi także poradnik doboru urządzeń grzewczych w formie pytań i odpowiedzi.

http://www.ogrzewanie.net.pl/ - 3 Sty 2006