KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 250)

Innowacyjne systemy suchej zabudowy wnętrz*****

Projektujesz? Budujesz dla siebie lub innych? Jestes dystrybutorem? To strona dla Ciebie...

http://www.lafargenidagips.pl/ - 15 Mar 2001

Inteligentny dom - Multiaudio*****

Coraz popularniejsze stają się mieszkania z inteligentnymi instalacjami zarządzania. Inteligentne domy to oszczędność, komfort oraz pewność, że żelazko zostało wyłączone, po wyjściu z domu. To gorąca kawa rano, relaksująca kąpiel wieczorem. Wszystko na czas, a nawet wcześniej.

http://www.multi-audio.pl/ - 18 Lut 2009

Klima-Pol rekuperatory, rekuperator , wentylacja, klimatyzacja Poznań*****

Klima-pol - wentylacja i klimatyzacja Poznań, Wrocław. Oferujemy pompy ciepła, rekuperatory. Tylko u nas znajdziecie wysokiej jakości rekuperator. Pompy ciepła, klimatyzatory w Poznaniu i Wrocławiu zapraszamy. KLIMA-POL - rekuperatory, rekuperator, GWC, klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła.

http://www.profesjonalne-instalacje.pl/ - 14 Cze 2010

Kludi Armaturen Sp. z o.o.*****

Kludi Armaturen - baterie łazienkowe i kuchenne, zestawy natryskowe, systemy odpływowo-przelewowe.

http://www.kludi.com/pl/ - 28 Paź 2016

Kolektory słoneczne Hewalex*****

Hewalex to polski producent kolektorów słonecznych, charakteryzujący się największym udziałem w rynku. Podstawowym produktem naszej firmy są kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W przeciągu okresu produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane ze sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń są potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie. Oprócz certyfikatów energetycznych i jakościowych uzyskaliśmy dla naszych kolektorów znak jakości Solar Keymark stanowiący kryterium uzyskania dofinansowania przy zakupie kolektorów słonecznych w wielu krajach Unii Europejskiej.

http://www.hewalex.pl/ - 4 Maj 2011

Kominki i piece - sklep internetowy*****

Piece i Kominki - sklep internetowy iKominki.eu. Asortyment obejmuje piece na drewno oraz wkłady kominkowe znanych i cenionych firm europejskich.

http://www.ikominki.eu/ - 20 Paź 2010

Kompensatory, przepustnice, zasuwy, zawory kulowe i kołnierzowe*****

Medyński armatura przemysłowa - kompletacja i dostawy elementów. Armatura przemysłowa ze stali nierdzewnej i armatura kwasoodporna. W ofercie zawory kulowe i kołnierzowe, przepustnice, zasuwy, klapy, kompensatory. Zapraszamy - Medyński armatura przemysłowa.

http://www.armatura-medynski.pl/ - 22 Maj 2009

Kostrzewa ogrzewanie - ekologiczne kotły i piece grzewcze*****

Kostrzewa producent - Giżycko woj. mazurskie. Polskie kotły na pelety, zrębki, trociny (granulat z trocin, granulat z drewna). Ekologiczne ogrzewanie - pelety to naturalny surowiec opałowy i jest to alternatywa dla ogrzewania gazem i olejem.

http://www.piece.kostrzewa.com.pl/ - 24 Mar 2004

KOZAK czyszczenie kanalizacji sanitarnej*****

Już od prawie ćwierć wieku Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Kozak dostarcza mieszkańcom Warszawy oraz okolic wysokiej jakości usługi kanalizacyjne i wentylacyjne. Jako że najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, które możemy zdobyć przez fachowość oraz dobrą organizację pracy, zatrudniamy tylko ekspertów naszej branży. Rezultatem wieloletnich starań o zdobycie najwyższych standardów świadczonych przez firmę usług pozostaje nasza silna pozycja na rynku, którą zawdzięczamy rozległemu gronu wiernych klientów. W propozycji przedsiębiorstwa odnajdziecie Państwo mnóstwo usług z obszaru monitoringu, czyszczenia, konserwacji oraz napraw awarii instalacji kanalizacyjnych czy wentylacyjnych. Zajmujemy się m. in. czyszczeniem przewodów sanitarnych i deszczowych, a także pełnego uzbrojenia sieci kanalizacyjnych. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie www.

http://www.kozak-zk.pl/ - 10 Gru 2013

Lindab Willa wentylacja - Zdrowy klimat wewnątrz Twojego domu*****

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, rekuperacja, projekt instalacji

http://www.willawentylacja.pl/ - 17 Sie 2006