KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 211)

MAK Dom Sp. z o.o.*****

Firma działająca w branży budowlanej. Zajmuje się m.in. pośrednictwem i wynajmem nieruchomości, usługami doradczymi, pracami instalacyjnymi. Na stronie szczegóły działalności, przykłady bieżących realizacji.

http://www.makdom.com.pl/ - 1 Lut 2002

Medium s.c. - Armatura przemysłowa*****

Witamy w interneowym sklepie z armaturą przemysłową. Sklep nasz oferuje najwyższej jakości produkty do przemysłu, ciepłownictwa, wodociagów i uzytku domowego. Szybka dostawa i niski koszt transportu to zalety naszego sklepu.

http://medium.opole.pl/ - 13 Maj 2010

Mostostal Kraków S.A.*****

Mostostal Kraków S.A. jest przedsiębiorstwem branży budowlanej, specjalizującym się w wykonawstwie i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych, montażu urządzeń i instalacji przemysłowych oraz w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych.

http://www.mostostal.com.pl/ - 29 Sty 2000

Mostostal Warszawa S.A.*****

Mostostal Warszawa S.A. oferuje usługi w generalnym wykonawstwie w zakresie: obiektów użyteczności publicznej, obiektów i instalacji przemysłowych, obiektów i instalacji ochrony środowiska oraz energetyki, mostów, wiaduktów i obiektów infrastruktury komunikacyjnej.

http://www.mostostal.waw.pl/ - 29 Sty 2000

Motor-Went - wentylatory przemysłowe, silniki elektryczne*****

Motor-Went: wentylatory przemysłowe, wentylatory promieniowe, wentylatory dachowe, wentylatory osiowe, silniki elektryczne.

http://www.motor-went.pl/ - 14 Cze 2010

Ogrzewanie domu*****

Efektywne i ekonomiczne systemy grzewcze. Ogrzewanie elektryczne, podłogowe, akumulacyjne, konwekcyjne.

http://www.domcieply.pl/ - 12 Gru 2005

Okazje Dla Domu – armatura sanitarna i łazienkowa*****

Sklep internetowy oferujący wysokiej jakości armaturę sanitarną oraz łazienkową od takich producentów jak Koło. Kupicie tutaj elementy ceramiki, baterie kuchenne, zlewozmywaki granitowe i wiele innych elementów wyposażenia. Okazje Dla Domu to propozycja nie tylko dla mieszkań prywatnych, ale także do hoteli czy restauracji.

http://www.okazjedladomu.pl/ - 6 Paź 2015

Oświetlenie - Led Lights*****

Proponujemy rozwiązania dla wszystkich, którzy oczekują zaskakującego efektu światła. Wykonamy dla Was zarówno stylowe oświetlenie wnętrz, jak i ekskluzywne oświetlenie ogrodów oraz budynków i placów. Za sprawą światła możemy wyczarować stylowe i wymarzone przestrzenie lub zapierające dech w piersiach przestrzenie ogrodowe. Z korzyścią dla Państwa wykorzystujemy oszczędne systemy oświetlenia, stosując światło LED. Jeżeli trzeba poświęcimy 2 x więcej czasu dla uzyskania perfekcji, która pozwoli nam spokojnie zamknąć inwestycje.

http://www.ledlights.pl/ - 23 Sie 2010

Paliwa drzewne i urządzenia do ich spalania, przygotowywania, magazynowania*****

Branżowy serwis prezentujązy cały rynek paliw drzewnych i urządzeń począwszy od kotłów CO przez piece kaflowe wolnostojące kominki wkłady kominkowe. Podkreślający urządzenia juz prawie nieznane kuchenki na drewno, piece do sauny, piece do pieczenia chleba. Z drugiej strony wszystko o tym jak paliwa przygotować : łuparki rębaki brykieciarki, rozdrabniarki granulatory Do automatycznego palenia palniki podajniki zbiorniki. Akcesoria instalacyjne..

http://www.paliwadrzewne.pl/ - 14 Gru 2005

Pellets - paliwo ekologiczne do kotłów.*****

Strona informacyjna. Ogrzewanie ekologiczne - kotły piece, nowoczesne systemy grzewcze na paliwo ekologiczne. Na stronie informacje oraz artykuły - nowoczesne ekologiczne technologie grzewcze, firmy produkujące ekologiczne urządzenia grzewcze, kotły na biomasę i paliwo ekologiczne.

http://www.pellets.com.pl/ - 10 Lis 2003