KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 211)

Tanie - Grzanie*****

Na stronie polskiej sieci hurtowni instalacyjnych TANIE GRZANIE Sp. z o.o. jest bardzo bogata oferta handlowa. Nasze oddziały znajdziecie Państwo we wszystkich większych miastach Polski. W ofercie grzejniki, kotły, rury i wiele, wiele innych urządzeń.

http://www.tanie-grzanie.com.pl/ - 29 Cze 2000

TERMOPOL 2 ogrzewanie i klimatyzacja*****

Ogrzewanie i klimatyzacja to specjalność firmy Termopol 2 Kraków. Instalacje sanitarne, armatura grzewcza, grzejniki wiodących producentów krajowych i zagranicznych stanowi ofertę firmy Termopol 2.

http://www.termopol.krakow.pl/ - 22 Sty 2004

Unipoż - ochrona przeciwpożarowa*****

Firma Unipoż zajmuje się ochroną przeciwpożarową. W swojej ofercie posiada gaśnice, hydranty, znaki ewakuacyjne, szafki hydrantowe oraz armaturę pożarniczą.

http://www.unipoz.eu/ - 12 Lut 2007

Viterra Energy Services*****

Witryna firmy zajmującej się indywidualnym rozliczaniem ciepła, wody i innych mediów.

http://www.viterra-es.pl/ - 5 Paź 2000

Wind and Power*****

Dystrybucja urządzeń oraz projektowanie rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Informacje z rynku, newsy, ciekawostki.

http://www.windandpower.com/ - 19 Maj 2005

Zarządzanie nieruchomościami warszawa, konserwacja budynków*****

EasySpace - Zarządzanie nieruchomościami Warszawa, administracja nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, osiedla mieszkaniowe, zardządzanie nieruchomościami komercyjnymi i mieszkalnymi. Konserwacja niercuhomości, konserwacjie instalacji, przeglądy okresowe

http://www.easyspace.pl/ - 3 Sie 2010

Banad & Synowie****

Podstawową działalnością firmy Banad & Synowie jest budowictwo z naciskiem na instalacje elektryczne oraz oferta urządzeń filtracyjnych.

http://www.banad.com.pl/ - 2 Lis 2000

4sun - fotowoltaika, rozwiązania energetyczne****

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, który sprzedaje wszystko co związane z instalacjami słonecznymi. Można u nas kupić praktycznie wszystko co dotyczy tych tematów. Mamy w ofercie na przykład panele słoneczne, baterie słoneczne, zestawy z akumulatorami, zestawy na łodzie i wiele innych produktów.

http://www.4sun.eu/ - 16 Wrz 2015

AC_KLIMAT, klimatyzacja, wentylacja, klimatyzatory****

Na stronie zamieszczono informacje o firmie, ofertę, prace projektowe, informacje o zrealizowanych inwestycjach.

http://www.ac-klimat.pl/ - 8 Sty 2004

Activa - małopolski producent reklam****

Głównym obszarem naszej działalności jest szeroko rozumiana reklama zewnętrzna. Produkujemy: tablice reklamowe, kasetony świetlne, banery, szyldy, litery przestrzenne i inne. Profil naszych usług skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, a także do innych firm reklamowych oferując współpracę jako podwykonawca. Proponujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy oraz wysoką jakość usług i produktów.

http://www.activa.net.pl/ - 6 Lut 2006