KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 211)

Akwa - Audio Projekt - inteligentne instalacje, multiroom, systemy audiowizualne i konferencyjne****

Firma projektuje i wykonuje inteligentne instalacje, multiroomy, systemy audiowizualne oraz konferencyjne.

http://www.akwaaudioprojekt.pl/ - 27 Lut 2014

Akwabud Spółka Jawna****

Strona firmy zajmującej się usługami związanymi z projektowanie i wykonaniem prac: kanalizacyjnych, melioracyjnych, rekultywacyjnych oraz wynajmem maszyn budowlanych.

http://www.akwabud.com.pl/ - 22 Kwi 2002

Alarm Mega System Systemy alarmowe****

Systemy alarmowe, pożarowe, oddymianie, nagłośnienie, montaż, serwis, projektowanie, doradztwo.

http://www.alarmmegasystem.pl/ - 28 Cze 2007

Alarmy. Poznań****

Strona zakładu instalacji systemów alarmowych - montaż systemów zabezpieczeń obiektu (ochrony mienia, sygnalizacji napadu i włamania, detekcji dymu, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej; montaż instalacji telefonicznych, teleinformatycznych, komputerowych, nagłośnieniowych, okablowań strukturalnych; układanie sieci teletechnicznych; montaż central telefonicznych; modernizacje; konserwacje.

http://www.securus-service.pl/ - 2 Sty 2006

Alen - ogrzewanie elektryczne, wentylacja mechaniczna****

Sklep internetowy ALEN poleca: grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, systemy wentylacjne, rekuperator i odzysk ciepła, kabiny prysznicowe, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne, sprzedaż on-line. Atrakcyjne ceny na grzejniki Campa, Noirot.

http://www.alen.pl/ - 15 Lut 2005

ALEX Sp. z o.o. - hurtownia części LPG****

Sklep online prowadzony przez hurtownię części LPG ALEX Sp. z o.o. Firma oferuje szeroką gamę artykułów instalacyjnych, takich jak filtry fazy ciekłej i lotnej, czujniki poziomu paliwa, emulatory sondy Lambda, reduktory gazu, płyny do lubryfikacji. Zapraszamy.

http://www.alex-sklep.pl/ - 24 Lut 2017

Alfa-System - systemy gaszenia pożarów****

Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem oraz montowaniem instalacji przeciwpożarowych. W ofercie znaleźć można nowoczesne systemy gaszenia gazem oraz oddymiania dla obiektów przemysłowych i handlowych.

http://www.alfa-system.eu/ - 14 Lut 2017

Ampar - Silesia Sp. z o.o. - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo****

Firma istnieje od 2000 roku. Specjalizuje się w sprzedaży urządzeń w branży wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Podstawowym elementem działalności naszej firmy jest kompletna obsługa firm wykonawczych oraz inwestycji w zakresie zaopatrywania budów w materiały instalacyjne w takich dziedzinach jak: wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo.

http://www.ampar-silesia.pl/ - 19 Maj 2009

AMPAR KLIMA wentylacja śląsk****

Jeżeli wyszukujesz profesjonalnie zorganizowanej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą urządzeń, produktów oraz wyposażenia do chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji - zaznajom się z ofertą przedsiębiorstwa Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Działamy na rynku od wielu lat i stworzyliśmy pełną ofertę, która skierowana jest do wykonawców oraz firm, które zajmują się montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Proponujemy wszechstronną obsługę i służymy specjalistycznym doradztwem. Dzięki wieloletniej współdziałania z renomowanymi producentami, dysponujemy najlepszymi urządzeniami, które umożliwiają wysoki komfort użytkowania oraz niezawodność eksploatacji. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Odwiedź naszą stronę:

http://amparklima.pl/ - 2 Sty 2014

Amper -pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz instalacje. Wronki****

Firma pełni usługi elektryczne w zakresie: pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz wykonawstwo-instalacje elektryczne. Wykonywane pomiary: pomiar rezystancji izolacji, pomiar impedancji pętli zwarcia (pomiar zerowania), pomiar natężenia oświetlenia oraz badania elektronarzędzi.

http://www.pomiary-elektryczne.pl/ - 2 Mar 2006