KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 218)

AM-Wind - Elektrownie wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe****

Specjalnością przedsiębiorstwa AM-Wind jest energia odnawialna i jej wykorzystanie dla celów gospodarstw domowych i nie tylko. W sprzedaży dostępne są ogniwa fotowoltaiczne, turbiny (elektrownie) wiatrowe, a także części zamienne do rozwiązań tego typu. Firma świadczy także usługi serwisowe, doradcze i inne.

http://www.am-wind.com.pl/ - 14 Sie 2014

Ango- Centralne ogrzewanie, Serwis kotłów gazowych****

Instalacje centralnego ogrzewania, serwis kołów gazowych firm Vaillant i Brotje

http://www.ango.waw.pl/ - 16 Gru 2009

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek****

Anluks oferuje kompleksowe usługi elektryczne na terenie Szczecina i okolic. Firma oferuje także kompleksowe pomiary elektryczne a także wykonanie inteligentnych instalacji.

http://anluks.pl/ - 4 Paź 2016

Antenyopole.pl - profesjonalne instalacje antenowe w Opolu****

Strona firmy instalatorskiej zajmującej się montażem anten i innymi powiązanymi usługami, takimi jak zakup sprzętu, serwis, doradztwo - na terenie Opola i całego województwa opolskiego. W zakresie działalności firmy jest także wykonywanie instalacji zbiorczych służących do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej dla wspólnot mieszkaniowych. Atutem są konkurencyjne ceny i lata doświadczeń w branży RTV/SAT.

http://antenyopole.pl/ - 28 Sty 2016

AQUA TECH Tomasz Jóźwik - instalacje grzewcze i kanalizacyjne****

Przedsiębiorstwo AQUA TECH Tomasz Jóźwik z Lublina oferuje instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze i mechaniczne centrale wentylacyjne. Polecamy pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków, rozwiązania z zakresu rekuperacji, a także studnie głębinowe.

http://www.aquatech.lublin.pl/ - 28 Lut 2017

Aquamet****

Dystrybucja urządzeń wyposażenia instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Firma świadczy również usługi w zakresie wykonawstwa instalacji centralnego ogrzewania i wod. kan. gaz. Prezentacja szczegółowej oferty firmy.

http://www.aquamet.com.pl/ - 24 Sty 2002

aquarius****

Firma Aquarius & Co jest prywatnym podmiotem gospodarczym działającym na rynku w sektorze usług wodociągowo-kanalizacyjnych i ochrony środowiska. Na stronie informacje o firmie i oferta.

http://www.aquarius.waw.pl/ - 10 Wrz 2001

AQUATHERM P.P.H. Sp.j.****

Witryna firmy zajmującej się produkcją i sprzedaża m.in. ciepłomierzy, wodomierzy, kotłów grzewczych, urządzeń stabilizujących ciśnienie. Na stronie szczegółowa oferta i dane na temat firmy.

http://www.aquatherm.pl/ - 18 Mar 2003

AR krany świdnica****

Firma Systemy Grzewcze AR posiadająca swoją siedzibę w Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie) funkcjonuje na rynku już od 1992 roku. Nasza oferta obejmuje doradztwo i sprzedaż systemów wentylacji budynków jedno- i wielorodzinnych, klimatyzacji, osprzętu, małych wentylatorów łazienkowych, skrzynek rozdzielczych oraz innych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy terminowość, profesjonalne podejście do każdego zadania oraz atrakcyjne ceny. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej.

http://ar24.com.pl/ - 13 Kwi 2016

Ariston - urządzenia grzewcze.****

Ariston - producent kotłów gazowych, podgrzewaczy gazowych i elektrycznych, a także systemów solarnych. Szeroka gama urządzeń o zróżnicowanych mocach i pojemnościach zapewnia możliwość wyboru urządzenia, dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkownika.

http://www.aristonheating.pl/ - 2 Paź 2007