KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 227)

AMPAR KLIMA wentylacja śląsk****

Jeżeli wyszukujesz profesjonalnie zorganizowanej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą urządzeń, produktów oraz wyposażenia do chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji - zaznajom się z ofertą przedsiębiorstwa Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Działamy na rynku od wielu lat i stworzyliśmy pełną ofertę, która skierowana jest do wykonawców oraz firm, które zajmują się montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Proponujemy wszechstronną obsługę i służymy specjalistycznym doradztwem. Dzięki wieloletniej współdziałania z renomowanymi producentami, dysponujemy najlepszymi urządzeniami, które umożliwiają wysoki komfort użytkowania oraz niezawodność eksploatacji. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Odwiedź naszą stronę:

http://amparklima.pl/ - 2 Sty 2014

Amper -pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz instalacje. Wronki****

Firma pełni usługi elektryczne w zakresie: pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz wykonawstwo-instalacje elektryczne. Wykonywane pomiary: pomiar rezystancji izolacji, pomiar impedancji pętli zwarcia (pomiar zerowania), pomiar natężenia oświetlenia oraz badania elektronarzędzi.

http://www.pomiary-elektryczne.pl/ - 2 Mar 2006

AM-Wind - Elektrownie wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe****

Specjalnością przedsiębiorstwa AM-Wind jest energia odnawialna i jej wykorzystanie dla celów gospodarstw domowych i nie tylko. W sprzedaży dostępne są ogniwa fotowoltaiczne, turbiny (elektrownie) wiatrowe, a także części zamienne do rozwiązań tego typu. Firma świadczy także usługi serwisowe, doradcze i inne.

http://www.am-wind.com.pl/ - 14 Sie 2014

Ango- Centralne ogrzewanie, Serwis kotłów gazowych****

Instalacje centralnego ogrzewania, serwis kołów gazowych firm Vaillant i Brotje

http://www.ango.waw.pl/ - 16 Gru 2009

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek****

Anluks oferuje kompleksowe usługi elektryczne na terenie Szczecina i okolic. Firma oferuje także kompleksowe pomiary elektryczne a także wykonanie inteligentnych instalacji.

http://anluks.pl/ - 4 Paź 2016

Antenyopole.pl - profesjonalne instalacje antenowe w Opolu****

Strona firmy instalatorskiej zajmującej się montażem anten i innymi powiązanymi usługami, takimi jak zakup sprzętu, serwis, doradztwo - na terenie Opola i całego województwa opolskiego. W zakresie działalności firmy jest także wykonywanie instalacji zbiorczych służących do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej dla wspólnot mieszkaniowych. Atutem są konkurencyjne ceny i lata doświadczeń w branży RTV/SAT.

http://antenyopole.pl/ - 28 Sty 2016

AQUA TECH Tomasz Jóźwik - instalacje grzewcze i kanalizacyjne****

Przedsiębiorstwo AQUA TECH Tomasz Jóźwik z Lublina oferuje instalacje wodno-kanalizacyjne, grzewcze i mechaniczne centrale wentylacyjne. Polecamy pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ścieków, rozwiązania z zakresu rekuperacji, a także studnie głębinowe.

http://www.aquatech.lublin.pl/ - 28 Lut 2017

Aquamet****

Dystrybucja urządzeń wyposażenia instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i gazowych. Firma świadczy również usługi w zakresie wykonawstwa instalacji centralnego ogrzewania i wod. kan. gaz. Prezentacja szczegółowej oferty firmy.

http://www.aquamet.com.pl/ - 24 Sty 2002

aquarius****

Firma Aquarius & Co jest prywatnym podmiotem gospodarczym działającym na rynku w sektorze usług wodociągowo-kanalizacyjnych i ochrony środowiska. Na stronie informacje o firmie i oferta.

http://www.aquarius.waw.pl/ - 10 Wrz 2001

AQUATHERM P.P.H. Sp.j.****

Witryna firmy zajmującej się produkcją i sprzedaża m.in. ciepłomierzy, wodomierzy, kotłów grzewczych, urządzeń stabilizujących ciśnienie. Na stronie szczegółowa oferta i dane na temat firmy.

http://www.aquatherm.pl/ - 18 Mar 2003