KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > instalacje (2 269)

Ampar - Silesia Sp. z o.o. - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo****

Firma istnieje od 2000 roku. Specjalizuje się w sprzedaży urządzeń w branży wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Podstawowym elementem działalności naszej firmy jest kompletna obsługa firm wykonawczych oraz inwestycji w zakresie zaopatrywania budów w materiały instalacyjne w takich dziedzinach jak: wentylacja, klimatyzacja i chłodnictwo.

http://www.ampar-silesia.pl/ - 19 Maj 2009

AMPAR KLIMA wentylacja śląsk****

Jeżeli wyszukujesz profesjonalnie zorganizowanej hurtowni, która zajmuje się sprzedażą urządzeń, produktów oraz wyposażenia do chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji - zaznajom się z ofertą przedsiębiorstwa Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa. Działamy na rynku od wielu lat i stworzyliśmy pełną ofertę, która skierowana jest do wykonawców oraz firm, które zajmują się montażem klimatyzacji oraz wentylacji. Proponujemy wszechstronną obsługę i służymy specjalistycznym doradztwem. Dzięki wieloletniej współdziałania z renomowanymi producentami, dysponujemy najlepszymi urządzeniami, które umożliwiają wysoki komfort użytkowania oraz niezawodność eksploatacji. Chcąc dotrzeć do szerszej grupy odbiorców stworzyliśmy profesjonalny sklep internetowy. Odwiedź naszą stronę:

http://amparklima.pl/ - 2 Sty 2014

Amper -pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz instalacje. Wronki****

Firma pełni usługi elektryczne w zakresie: pomiary elektryczne odbiorcze i okresowe oraz wykonawstwo-instalacje elektryczne. Wykonywane pomiary: pomiar rezystancji izolacji, pomiar impedancji pętli zwarcia (pomiar zerowania), pomiar natężenia oświetlenia oraz badania elektronarzędzi.

http://www.pomiary-elektryczne.pl/ - 2 Mar 2006

AM-Wind - Elektrownie wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne i turbiny wiatrowe****

Specjalnością przedsiębiorstwa AM-Wind jest energia odnawialna i jej wykorzystanie dla celów gospodarstw domowych i nie tylko. W sprzedaży dostępne są ogniwa fotowoltaiczne, turbiny (elektrownie) wiatrowe, a także części zamienne do rozwiązań tego typu. Firma świadczy także usługi serwisowe, doradcze i inne.

http://www.am-wind.com.pl/ - 14 Sie 2014

Andrzej-max.pl - Firma elektryczna, inteligentny dom, elektryk****

Inteligentne instalacje elektryczne, projekt budowa/modernizacja instalacji elektrycznych, przyłącza energetyczne, pomiary elektryczne, sprawdź naszą ofertę na https://www.andrzej-max.pl

http://www.andrzej-max.pl/ - 11 Gru 2018

ANEO - pompy ciepła, zestawy solarne, kolektory słoneczne****

Dla osób poszukujących ekologicznych rozwiązań została przygotowana oferta firmy ANEO. Oferowane są między innymi kolektory słoneczne, pompy ciepła, a także zestawy solarne. Zapraszamy.

http://www.zielonatechnologia.com/ - 25 Lip 2018

Ango- Centralne ogrzewanie, Serwis kotłów gazowych****

Instalacje centralnego ogrzewania, serwis kołów gazowych firm Vaillant i Brotje

http://www.ango.waw.pl/ - 16 Gru 2009

Anluks Elektroinstalatorstwo Andrzej Komorek****

Anluks oferuje kompleksowe usługi elektryczne na terenie Szczecina i okolic. Firma oferuje także kompleksowe pomiary elektryczne a także wykonanie inteligentnych instalacji.

http://anluks.pl/ - 4 Paź 2016

Antenyopole.pl - profesjonalne instalacje antenowe w Opolu****

Strona firmy instalatorskiej zajmującej się montażem anten i innymi powiązanymi usługami, takimi jak zakup sprzętu, serwis, doradztwo - na terenie Opola i całego województwa opolskiego. W zakresie działalności firmy jest także wykonywanie instalacji zbiorczych służących do odbioru telewizji naziemnej i satelitarnej dla wspólnot mieszkaniowych. Atutem są konkurencyjne ceny i lata doświadczeń w branży RTV/SAT.

http://antenyopole.pl/ - 28 Sty 2016

Anterm - Technika grzewcza i sanitarna Białystok****

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie przyłącza wodociągowe, przyłącza kanalizacyjne, zamontuje pompę ciepła lub wykona kominek z płaszczem wodnym? Jeżeli mieszkasz w Białymstoku lub okolicach lepszej firmy jak ANTERM TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA Andrzej Tomaszewski nie znajdziesz. Nie wierzysz? Wejdź na podaną stronę a się przekonasz.

http://anterm.pl/ - 25 Lip 2018