KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (410)

Hale przemysłowe Lindab Buildings****

Firma Lindab Buildings prowadzi budowę hal stalowych i magazynów w Polsce i poza granicami kraju. Poleca hale przemysłowe i produkcyjne.

http://www.lindabbuildings.pl/ - 20 Lis 2012

Hale stalowe****

Rodzinne przedsiębiorstwo Makosz oferuje swoim klientom hale i konstrukcje stalowe, montaż konstrukcji stalowych jak również płyt warstwowych. To firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Jej oferta skierowana jest głównie do Inwestorów planujących budowę obiektów z wykorzystaniem konstrukcji stalowych. Specjalizacją firmy są obiekty ze stali o różnorodnym przeznaczeniu, takie jak na przykład hale produkcyjne.

http://www.makosz.com.pl/ - 29 Lis 2014

Hale stalowe****

Kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych na terenie całego kraju, wykonanych w konstrukcji stalowej - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz.

http://www.budinwest.com/ - 23 Gru 2008

Hale stalowe - PWNT INVIT****

Hale stalowe, produkcyjne, budynki magazynowe, hale sportowe i namiotowe. Kompleksowa realizacja obiektów pod klucz wraz z projektowaniem.

http://www.invit.pl/ - 3 Sie 2004

Hale stalowe, Budowa hal magazynowych, produkcyjnych, stalowych - Halmet****

Firma zajmuje się projektowaniem i budowaniem hal stalowych: produkcyjnych oraz magazynowych.

http://www.hale-halmet.pl/ - 26 Lut 2014

Hale stalowe, budownictwo przemysłowe - projektowanie, budowa i montaż****

Firma działa w branży budownictwa przemysłowego, zajmując się projektowaniem i montażem hal stalowych: produkcyjnych, magazynowych i handlowych.

http://www.commercecon.pl/ - 7 Mar 2014

Hale stalowe, cynkowanie ogniowe Meprozet Stare Kurowo.****

Konstrukcje, hale stalowe, ogrodzenia Meprozet. Wykonujemy usługi: cynkowanie ogniowe, hale stalowe oraz usługi projektowe. Polecamy produkty dla rolnictwa oraz budowlane: ogrodzenia przemysłowe, konstrukcje hal, a także hale stalowe.

http://www.meprozet.biz.pl/ - 11 Sty 2006

Hale stalowe prefabrykowane, budowa hal, konstrukcje stalowe, budownictwo,przemysłowe - LLENTABHALLE****

Branżą, w której funkcjonuje firma LLENTABHALLEN jest budownictwo przemysłowe. Jej specjalnością jest budowa hal i innych konstrukcji stalowych. Hale stalowe prefabrykowane to dziś jedna z najpopularniejszych form stawiania nowoczesnych budynków.

http://halestalowe.com.pl/ - 29 Cze 2013

Hale stalowe, przemysłowe, biurowe, namiotowe wynajem Gdańsk, Gdynia, pomorskie, trójmiasto****

ASAG firma oferuje konstrukcje do różnego rodzaju zastosowań, takie jak: hale stalowe, hale przemysłowe, hale biurowe, hale warsztatowe a także sportowe, magazynowe i rolnicze. Także hale namiotowe wynajem na imprezy masowe. Zapraszamy do poznania oferty - hale stalowe, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://hale.biz.pl/ - 2 Cze 2017

Hall-System****

Witryna firmą budowlanej świadczącej usługi w budownictwie hal przemysłowych. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, technologii i inne działy.

http://www.hall-system.pl/ - 22 Wrz 2005