KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Hale magazynowe i stalowe - Frisomat****

Firma Frisomat zajmuje się produkcją i montażem hal. Firma ta posiada w swojej ofercie hale magazynowe i hale stalowe. Frisomat zatrudnia najlepszych specjalistów którzy zajmują się zarówno produkcją jak i montażem.

http://www.frisomat.pl/ - 3 Wrz 2008

Hale namiotowe - Mistor****

Mistor oferuje najlepsze hale namiotowe na rynku. To solidna konstrukcja najlepszych materiałów, odpornych na uszkodzenia i warunki atmosferyczne! Wynajem prowadzony jest w niezwykle atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

http://www.mistor.com.pl/ - 11 Mar 2014

Hale namiotowe handlowe i magazynowe - Rodeo****

Krakowskie przedsiębiorstwo Rodeo poleca hale namiotowe handlowe i magazynowe wykorzystywane dla bardzo zróżnicowanych potrzeb i celów biznesowych oraz osób prywatnych. Głównym obszarem działalności firmy jest import hal namiotowych oraz ich dystrybucja na terenie naszego kraju.

http://namiotymagazynowe.com/ - 18 Kwi 2013

Hale namiotowe, namioty magazynowe, wystawowe - Emzet.pl****

Jesteśmy doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku firmą. Oferujemy wysokiej jakości hale namiotowe i namioty magazynowe dla klientów na terenie całego kraju. Nasze konstrukcje wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Oprócz hal namiotowych oferujemy również namioty magazynowe, sportowe, imprezowe, stragany handlowe. Zapraszamy!

http://www.emzet.pl/ - 12 Maj 2011

Hale przemysłowe Lindab Buildings****

Firma Lindab Buildings prowadzi budowę hal stalowych i magazynów w Polsce i poza granicami kraju. Poleca hale przemysłowe i produkcyjne.

http://www.lindabbuildings.pl/ - 20 Lis 2012

Hale stalowe****

Rodzinne przedsiębiorstwo Makosz oferuje swoim klientom hale i konstrukcje stalowe, montaż konstrukcji stalowych jak również płyt warstwowych. To firma z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Jej oferta skierowana jest głównie do Inwestorów planujących budowę obiektów z wykorzystaniem konstrukcji stalowych. Specjalizacją firmy są obiekty ze stali o różnorodnym przeznaczeniu, takie jak na przykład hale produkcyjne.

http://www.makosz.com.pl/ - 29 Lis 2014

Hale stalowe****

Kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych na terenie całego kraju, wykonanych w konstrukcji stalowej - od wstępnej koncepcji do oddania obiektu pod klucz.

http://www.budinwest.com/ - 23 Gru 2008

Hale stalowe - PWNT INVIT****

Hale stalowe, produkcyjne, budynki magazynowe, hale sportowe i namiotowe. Kompleksowa realizacja obiektów pod klucz wraz z projektowaniem.

http://www.invit.pl/ - 3 Sie 2004

Hale stalowe, Budowa hal magazynowych, produkcyjnych, stalowych - Halmet****

Firma zajmuje się projektowaniem i budowaniem hal stalowych: produkcyjnych oraz magazynowych.

http://www.hale-halmet.pl/ - 26 Lut 2014

Hale stalowe, budownictwo przemysłowe - projektowanie, budowa i montaż****

Firma działa w branży budownictwa przemysłowego, zajmując się projektowaniem i montażem hal stalowych: produkcyjnych, magazynowych i handlowych.

http://www.commercecon.pl/ - 7 Mar 2014