KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Hale stalowe, cynkowanie ogniowe Meprozet Stare Kurowo.****

Konstrukcje, hale stalowe, ogrodzenia Meprozet. Wykonujemy usługi: cynkowanie ogniowe, hale stalowe oraz usługi projektowe. Polecamy produkty dla rolnictwa oraz budowlane: ogrodzenia przemysłowe, konstrukcje hal, a także hale stalowe.

http://www.meprozet.biz.pl/ - 11 Sty 2006

Hale stalowe prefabrykowane, budowa hal, konstrukcje stalowe, budownictwo,przemysłowe - LLENTABHALLE****

Branżą, w której funkcjonuje firma LLENTABHALLEN jest budownictwo przemysłowe. Jej specjalnością jest budowa hal i innych konstrukcji stalowych. Hale stalowe prefabrykowane to dziś jedna z najpopularniejszych form stawiania nowoczesnych budynków.

http://halestalowe.com.pl/ - 29 Cze 2013

Hale stalowe, przemysłowe, biurowe, namiotowe wynajem Gdańsk, Gdynia, pomorskie, trójmiasto****

ASAG firma oferuje konstrukcje do różnego rodzaju zastosowań, takie jak: hale stalowe, hale przemysłowe, hale biurowe, hale warsztatowe a także sportowe, magazynowe i rolnicze. Także hale namiotowe wynajem na imprezy masowe. Zapraszamy do poznania oferty - hale stalowe, Gdynia, Gdańsk, Żukowo, trójmiasto, woj. pomorskie.

http://hale.biz.pl/ - 2 Cze 2017

Hall-System****

Witryna firmą budowlanej świadczącej usługi w budownictwie hal przemysłowych. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, technologii i inne działy.

http://www.hall-system.pl/ - 22 Wrz 2005

HBK Hale Budynki Konstrukcje****

Firma projektowa zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej w branży budowlanej we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze. Dostarcza dokumentację wielobranżową lub tylko w branży budowlanej.

http://www.hbk.pl/ - 10 Mar 2004

Hurtownia spawalnicza, serwis spawarek - Viktoria Łódź****

Hurtownia spawalnicza Viktoria Łódź prowadzi serwis i komis spawarek, oferuje kompleksowe usługi spawalnicze i wykonuje konstrukcje stalowe.

http://www.viktoria.info.pl/ - 29 Wrz 2005

Huta Batory****

HUTA BATORY Sp. z o.o. wytwarza wyroby o wysokiej jakości z wszystkich rodzajów stali. Zastosowane urządzenie VAD do pozapiecowej rafinacji oraz pieco-kadź gwarantują otrzymanie stali o wysokiej jakości i czystości metalurgicznej. Jesteśmy producentem znanym nie tylko w kraju, ale i za granicą. Eksportujemy nasze wyroby na wszystkie kontynenty świata.

http://www.hutabatory.com.pl/ - 17 Maj 2006

INBRAS - producent poliamidu, PTFE, tkaniny szklanej, demisterów i kompensatorów****

INBRAS to profesjonalny producent poliamidu, demisterów, kompensatorów, PTFE, czy tkaniny szklanej. Oferuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.inbras.com.pl/ - 17 Paź 2013

INMET Konstrukcje Sp. z o.o. - producent konstrukcji stalowych****

Firma INMET Konstrukcje Stalowe Sp. z o. o. to ceniony na rynku producent form i konstrukcji stalowych. Nasze marki służą do łączenia elementów żelbetowych podczas budowy hali czy magazynu.

http://www.inmetkonstrukcje.pl/ - 1 Lis 2016

InterHall Sp. z o.o. - Sztuczna trawa na boisko, hale sportowe****

Strona internetowa firmy InterHall Sp. z o.o. oferującej budowę boisk sportowych ze sztuczną trawą. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz instalacja łukowych hal piłkarskich.

http://interhall.pl/ - 15 Lis 2016