KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (412)

Hall-System****

Witryna firmą budowlanej świadczącej usługi w budownictwie hal przemysłowych. Na stronie informacje o firmie, realizacjach, technologii i inne działy.

http://www.hall-system.pl/ - 22 Wrz 2005

HBK Hale Budynki Konstrukcje****

Firma projektowa zajmującą się sporządzaniem kompletnej dokumentacji technicznej w branży budowlanej we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze. Dostarcza dokumentację wielobranżową lub tylko w branży budowlanej.

http://www.hbk.pl/ - 10 Mar 2004

Hurtownia spawalnicza, serwis spawarek - Viktoria Łódź****

Hurtownia spawalnicza Viktoria Łódź prowadzi serwis i komis spawarek, oferuje kompleksowe usługi spawalnicze i wykonuje konstrukcje stalowe.

http://www.viktoria.info.pl/ - 29 Wrz 2005

Huta Batory****

HUTA BATORY Sp. z o.o. wytwarza wyroby o wysokiej jakości z wszystkich rodzajów stali. Zastosowane urządzenie VAD do pozapiecowej rafinacji oraz pieco-kadź gwarantują otrzymanie stali o wysokiej jakości i czystości metalurgicznej. Jesteśmy producentem znanym nie tylko w kraju, ale i za granicą. Eksportujemy nasze wyroby na wszystkie kontynenty świata.

http://www.hutabatory.com.pl/ - 17 Maj 2006

INBRAS - producent poliamidu, PTFE, tkaniny szklanej, demisterów i kompensatorów****

INBRAS to profesjonalny producent poliamidu, demisterów, kompensatorów, PTFE, czy tkaniny szklanej. Oferuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.inbras.com.pl/ - 17 Paź 2013

INMET Konstrukcje Sp. z o.o. - producent konstrukcji stalowych****

Firma INMET Konstrukcje Stalowe Sp. z o. o. to ceniony na rynku producent form i konstrukcji stalowych. Nasze marki służą do łączenia elementów żelbetowych podczas budowy hali czy magazynu.

http://www.inmetkonstrukcje.pl/ - 1 Lis 2016

InterHall Sp. z o.o. - Sztuczna trawa na boisko, hale sportowe****

Strona internetowa firmy InterHall Sp. z o.o. oferującej budowę boisk sportowych ze sztuczną trawą. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz instalacja łukowych hal piłkarskich.

http://interhall.pl/ - 15 Lis 2016

IZOPANEL****

Witryna firmy zajmującej się produkcją płyt warstwowych oraz budową hal stalowych ( hale systemowe ). W ramach systemu IZOPANEL zapewnia również wszelkie niezbędne elementy do wznoszenia obiektów tą technologią. Na stronie szczegóły oferty i dane teladresowe.

http://www.izopanel.com.pl/ - 13 Lis 2001

JANMAR J. MARASZEK balustrady stalowe mazowsze****

P. U. "Janmar" Janusz Maraszek zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów metalowych i świadczeniem usług z obszaru spawalnictwa, szlifowania, cynkowania, bądź obróbki skrawaniem. Lokalizacja firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Ordona, a naszą działalność wiedziemy od 1990 roku stale dbając o najwyższy standard wykonywanych usług. Trudnimy się wykonywaniem balustrad, poręczy, barierek balkonowych z rur nierdzewnych, kwasoodpornych, mosiężnych, albo stalowych. Używamy różnego typu wypełnień - rurki, pręty, bezpieczne szkło VSG lub matowane, blacha perforowana, czy siatka. Każde ze zleceń traktujemy w sposób indywidualny oraz staramy się jak najpełniej rozpoznać potrzeby odbiorcy, żeby zaoferowana usługa odpowiadała całkowicie jego oczekiwaniom. Zapraszamy na stronę www.

http://janmarpu.pl/ - 7 Lis 2013

Jar-Bud****

Oferta producenta realizującego projekty konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale namiotowe, kryte ujeżdżalnie do jazdy konnej i obiekty na maszyny rolnicze. Jar-Bud zachęca do zapoznania się z asortymentem firmy.

http://jarbudsiedlce.com.pl/ - 27 Lis 2017