KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (426)

INBRAS - producent poliamidu, PTFE, tkaniny szklanej, demisterów i kompensatorów****

INBRAS to profesjonalny producent poliamidu, demisterów, kompensatorów, PTFE, czy tkaniny szklanej. Oferuje zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

http://www.inbras.com.pl/ - 17 Paź 2013

INMET Konstrukcje Sp. z o.o. - producent konstrukcji stalowych****

Firma INMET Konstrukcje Stalowe Sp. z o. o. to ceniony na rynku producent form i konstrukcji stalowych. Nasze marki służą do łączenia elementów żelbetowych podczas budowy hali czy magazynu.

http://www.inmetkonstrukcje.pl/ - 1 Lis 2016

InterHall Sp. z o.o. - Sztuczna trawa na boisko, hale sportowe****

Strona internetowa firmy InterHall Sp. z o.o. oferującej budowę boisk sportowych ze sztuczną trawą. Naszą specjalnością jest projektowanie oraz instalacja łukowych hal piłkarskich.

http://interhall.pl/ - 15 Lis 2016

IZOPANEL****

Witryna firmy zajmującej się produkcją płyt warstwowych oraz budową hal stalowych ( hale systemowe ). W ramach systemu IZOPANEL zapewnia również wszelkie niezbędne elementy do wznoszenia obiektów tą technologią. Na stronie szczegóły oferty i dane teladresowe.

http://www.izopanel.com.pl/ - 13 Lis 2001

JANMAR J. MARASZEK balustrady stalowe mazowsze****

P. U. "Janmar" Janusz Maraszek zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów metalowych i świadczeniem usług z obszaru spawalnictwa, szlifowania, cynkowania, bądź obróbki skrawaniem. Lokalizacja firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Ordona, a naszą działalność wiedziemy od 1990 roku stale dbając o najwyższy standard wykonywanych usług. Trudnimy się wykonywaniem balustrad, poręczy, barierek balkonowych z rur nierdzewnych, kwasoodpornych, mosiężnych, albo stalowych. Używamy różnego typu wypełnień - rurki, pręty, bezpieczne szkło VSG lub matowane, blacha perforowana, czy siatka. Każde ze zleceń traktujemy w sposób indywidualny oraz staramy się jak najpełniej rozpoznać potrzeby odbiorcy, żeby zaoferowana usługa odpowiadała całkowicie jego oczekiwaniom. Zapraszamy na stronę www.

http://janmarpu.pl/ - 7 Lis 2013

Jar-Bud****

Oferta producenta realizującego projekty konstrukcji stalowych. Wykonujemy hale namiotowe, kryte ujeżdżalnie do jazdy konnej i obiekty na maszyny rolnicze. Jar-Bud zachęca do zapoznania się z asortymentem firmy.

http://jarbudsiedlce.com.pl/ - 27 Lis 2017

JAREN - konstukcje stalowe, przegody magazynowe, bramy, ogrodzenia, śruby - artykuły metalowe. Warszawa****

Oferta nasza obejmuje: konstrukcje stalowe, przegrody magazynowe, antresole magazynowe, bramy wjazdowe, ogrodzenia, balustrady, automatykę bramową oraz szlabany. Prowadzimy sprzedaż: śrub, artykułów metalowych, techniki zamocowań, art. bhp, art. ściernych i spawalniczych

http://www.jaren.pl/ - 26 Sty 2006

Js Construction - przeprowadzki magazynów****

Firma Js Construction zajmuje się demontażem i montażem systemów składowania oraz profesjonalnym przeprowadzaniem różnego rodzaju magazynów.

http://js-construction.pl/ - 31 Sty 2014

JS Montaże - Stolarka Aluminiowa****

Specjalizujemy się w stolarce aluminiowej oraz montażu fasad słupowo- ryglowych, strukturalnych i p.poż.

http://www.jsmontaze.pl/ - 9 Lip 2008

Knap-Stal****

Na stronie znajduje się oferta profesjonalnego producenta bram garażowych, zajmującego się również sprzedażą wiat. Jest to firma znana oraz lubiana na polskim rynku, która zawsze proponuje atrakcyjne oraz przemyślane rozwiązania. Materiały najwyższej jakości, korzystne ceny oraz fachowe doradztwo tylko z KNAP-STAL. Serdecznie polecamy!

http://knapstal.pl/ - 28 Mar 2017