KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (416)

Konstrukcje, kratownice drewniane, wiązary dachowe****

W ofercie firmy znaleźć można surowiec budulcowy. Przedsiębiorstwo zajmuje się również wykonywaniem kratownic i konstrukcji drewnianych oraz wiązarów dachowych.

http://www.drewform.pl/ - 2 Cze 2014

Konstrukcje stalowe****

Firma Rubo - Konstrukcje prócz produkcji konstrukcji wielkogabarytowych świadczy również usługę dzierżawy wyprodukowanych wyrobów. Jeżeli potrzebują Państwo sezonowego magazynu, zbiornika elastycznego czy systemu rusztowań na czas prac budowlanych jesteśmy do Waszej dyspozycji. Szeroki wybór naszego asortymentu zaspokoi oczekiwania każdego nawet najbardziej wymagającego klienta. O szczegółach możecie się Państwo dowiedzieć z naszej strony zamieszczonej w internecie lub kontaktując się osobiście.

http://www.rubo-konstrukcje.pl/ - 3 Cze 2013

Konstrukcje stalowe - Fab Bolesławiec****

Kostrukcje stalowe, kowalstwo artystyczne, bramy, ogrodzenia, wyroby kute ręcznie, usługi spawalnicze.

http://www.firma-fab.pl/ - 25 Paź 2004

Konstrukcje stalowe - Stalwyk****

Stalwyk zajmuje się budowaniem hal stalowych, konstrukcji stalowych. Wszystko robi od podstaw od projektu po budowanie. Z nami pracują tylko specjaliści, dlatego nasze budownictwo jest na najwyższym poziomie. Zapraszamy na stronę www tam znajduję się kompletna oferta firmy Stalwyk.

http://www.stalwyk.pl/ - 12 Paź 2012

KONSTRUKCJE STALOWE - WUMES****

Szczególną specjalnością WUMES jest wykonawstwo gotowych, ocynkowanych konstrukcji stalowych linii SN i nn oraz konstrukcji słupowych stacji transformatorowych. Polecamy usługi mechaniczne, spawalnicze, stolarskie, blacharsko-dekarskie, kowalskie.

http://www.wumes.pl/ - 10 Mar 2006

Konstrukcje stalowe, budowa hal, hale magazynowe, cięcie laserem, gięcie blach****

Oferujemy usługi skupiające budowę hal magazynowych, przemysłowych i innych konstrukcji stalowych. Posiadamy doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne dzięki czemu budujemy solidne konstrukcje stalowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.

http://www.mikobud.pl/ - 4 Maj 2011

Konstrukcje stalowe Gdańsk - Pomorskie****

Profesjonalna firma produkująca i projektująca wysokiej jakości konstrukcje stalowe w Gdańsku - na Pomorzu. Wieloletnie doświadczenie, bogate portfolio klientów oraz zawodowa kadra to atuty firmy produkującej konstrukcje stalowe. Zapraszamy na stronę internetową, aby poznać wszystkie usługi tej firmy - a w ofercie są również usługi specjalistycznego spawania stali nierdzewnych i cięcia wodą. Zapraszamy.

http://www.basemetal.eu/ - 14 Lis 2012

Konstrukcje stalowe GMK Polska****

GMK Polska Występuje w charakterze generalnego wykonawcy budynków halowych, przemysłowych. Skupiamy producentów oferujących konstrukcje stalowe, hale stalowe i posadzki przemysłowe.

http://www.gmkpolska.pl/ - 13 Kwi 2013

Konstrukcje stalowe, lakiernia przenośniki systemy transportu, usługi elektryczne****

Firma Transsystem Jest największym polskim producentem i eksporterem systemów transportu technologicznego. Nie są nam obce pojęcia takie jak: Konstrukcje stalowe, lakiernia przenośniki systemy transportu, usługi elektryczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

http://www.transsystem.com.pl/ - 19 Sie 2009

Konstrukcje stalowe, montaż****

Firma Amwin zajmuje się projektowaniem i montażem konstrukcji stalowych. Na stronie internetowej poleca konstrukcje stalowe blachownicowe oraz konstrukcje stalowe kratownicowe Poznań. Specjalizuje się w montażu obudowy z płyt warstwowych; płyta obornicka.

http://www.amwin.pl/ - 11 Wrz 2007