KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Konstrukcje stalowe, montaż****

Firma Amwin zajmuje się projektowaniem i montażem konstrukcji stalowych. Na stronie internetowej poleca konstrukcje stalowe blachownicowe oraz konstrukcje stalowe kratownicowe Poznań. Specjalizuje się w montażu obudowy z płyt warstwowych; płyta obornicka.

http://www.amwin.pl/ - 11 Wrz 2007

Konstrukcje stalowe Siedlce****

Steel Projekt Sylwester Raczyński to firma oferująca gotowe projekty konstrukcji stalowych oraz hale namiotowe na sprzedaż. Steel Projekt w swojej szerokiej ofercie zapewnia również konstrukcje stalowe na ternie miasta Siedlce oraz projekty budowlane, wykonawcze, warsztatowe oraz z zakresu inżynierii mechanicznej. Steel Projekt to również producent hal namiotowych wykonujący takie usługi jak optymalizacja konstrukcji stalowych oraz projekty budowlane na terenie miasta Siedlce. Zapraszamy na stronę internetową biura projektowe Steel Projekt. Firma specjalizuje się w sporządzaniu kompletnej dokumentacji technicznej projektów z branży konstrukcji budowlanych a także inżynierskich. Wykonuje wszelkie projekty, przede wszystkim w zakresie obiektów opartych o konstrukcje stalowe, żelbetonowe oraz murowane i drewniane. Firma wykonuje projekty budowlane we wszystkich fazach czyli architektoniczno-budowlane, warsztatowe, wykonawcze. Zapewniamy nasza zaangażowanie i wysoką jakość naszych usług.

http://www.steelprojekt.pl/ - 22 Gru 2015

Konstrukcje stalowe, wykonanie konstrukcji PHU ZIB Poznań-montaż konstrukcji, konstrukcje ze stali.****

Producent konstrukcji stalowych PHU ZIB Poznań-konstrukcje stalowe, elementy stalowe, hale produkcyjne. Oferujemy wykonanie konstrukcji oraz montaż konstrukcji stalowych. Ponadto w ofercie również konstrukcje masztów, konstrukcje metalowe oraz konstrukcje energetyczne.

http://www.konstrukcjezib.pl/ - 23 Paź 2006

Kontener****

Firma Ela Container Polska działa na krajowym rynku od wielu lat. Firma zajmuje się dzierżawieniem rozmaitego typu kontenerów mobilnych, takich jak: kontenery magazynowe, mieszkalne, kontenery socjalne, kontenery biurowe, sanitarne, czy pobytowe. Kontener magazynowy może posiadać mnóstwo przeróżnych przeznaczeń, podobnie, jak ktokolwiek inny wariant oferowanych pod najem kontenerów. Mogą posłużyć za miejsce do szkolenia, stąd można je zaaranżować, jak klasę, przedszkole, czy też punkt, w którym będą prowadzone rozmaitego typu zajęcia dodatkowe, bądź specjalistyczne kursy. Kontenery wynajem to nadzwyczaj szybki jak również skuteczny sposób, żeby w krótkim terminie urządzić punkt mieszkaniowy, na przykład na obszarze, gdzie nie znajduje się jakakolwiek nieruchomość, oraz jej sklecenie trwało by niezwykle długo. Jest u nas możność sprzęgania ze sobą indywidualnych kontenerów w całkowite kompleksy.

http://kontenerywynajem.pl/ - 30 Sie 2014

Kontenery****

Wortal branżowy www.TwojeKontenery.pl powstał w celu reklamy firm zajmujących się kupnem, przewożeniem i wszechstronną obsługą sprzedażową i po sprzedażową kontenerów np biurowych. Wspieramy tworzyć wizerunek firm oferujących sprzedaż kontenerów, kupno kontenerów przez efektywną promocję w sieci. Moderowany serwis branżowy prezentujący pionierską koncepcję katalogowania, która urzeczywistnia świetnie środowisko dla firm mających ochotę przedstawić własną ofertę obszernemu gronu prawdopodobnych klientów lub firm dostarczających sprzedaż kontenerów oraz świadczących kontenery socjalne lub kontenery morskie w swojej ofercie.

http://www.twojekontenery.pl/ - 3 Kwi 2012

Kontenery - hakowe, magazynowe, na gruz, pojemniki | Seemann****

Firma Seeman to producent konstrukcji stalowych, w tym przede wszystkim kontenerów hakowych, kontenerów na gruz, magazynowych, a także innego typu pojemników.

http://www.seemann.pl/ - 30 Kwi 2013

Kontenery, biurowe, budowlane, magazynowe, socjalne - Poznań****

Pronto - producent oferuje kioski, portiernie, wartownie, przystanki oraz kontenery biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe i kontenery socjalne. Także pawilony handlowe i pawilony gastronomiczne. Zapraszamy po kontenery magazynowe, socjalne, biurowe i budowlane - Poznań.

http://www.pawilony-liczak.pl/ - 28 Lip 2010

Kontenery biurowe Mark-Pol****

Jeśli szukasz fachowego kontenera, który spełni wszystkie twoje oczekiwania możesz skorzystać z możliwości, jakie daje dziś firma Markpol, albowiem to ona od wielu lat, wykonuje szereg tego typu urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, a tym samym bardzo chętnie wybierane są przez klientów. Nic w tym dziwnego, albowiem firma ta od wielu lat zajmuje się produkowanie wszelkich urządzeń, jakimi są na przykład kontenery sanitarne, czy też socjalne. Urządzenia te możemy zastosować wszędzie zarówno w lokalu prywatnym, jak i na zapleczach socjalno – biurowych. Bez wątpienia są to urządzenia potrzebne, dlatego też współcześnie stosuje się je w każdej branży, jaka istnieje na rynku.

http://www.mark-pol.eu/ - 4 Lip 2014

Kosza i ogrodzenia gabionowe, gabiony - Rafmet****

Producent koszy koszy gabionowych do budowy ogrodzeń. Oferujemy również wytrzymałe stalowe panele ogrodzeniowe, z możliwością zabarwienia ich paletą RAL. Zajmujemy się także zagospodarowaniem terenu.

http://www.gabiony-panele.pl/ - 10 Gru 2012

Kuźnia kowalstwa artystycznego ALMET****

Pracownia kowalstwa artystycznego ALMET została utworzona w 1982 roku w miejscowości Nowy Konik pod Warszawą. W pracowni kowalstwa wywierany jest nacisk na robienie produktów najwyższej jakości z dbałością o wszelkie detale. Głównymi towarami produkowanymi są ogrodzenia i bramy, balustrady kute. Pozostałymi produktami w ofercie firmy są mała architektura, konstrukcje stalowe, odlewy. Firma ALMET gwarantuje nieszablonowe projekty produktów oraz najwyższą jakość wykonania oraz materiałów.

http://almet.com.pl/ - 26 Lip 2014