KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Laserstar - wycinanie i spawanie laserowe****

Przedsiębiorstwo Laserstar, to producent konstrukcji stalowych, zajmujący się obróbką metali. Oferujemy usługi spawalnicze, napawanie laserowe, cięcie i gięcie blach.

http://www.laserstar.pl/ - 15 Lut 2016

Luxury Tent - wypożyczalnia namiotów imprezowych, weselnych****

Szukasz oryginalnego pomysłu na stylowy event w plenerze? Z pomocą przyjdzie wypożyczalnia Luxury Tent, która oferuje namioty bankietowe, namioty imprezowe i namioty weselne na wynajem. Oprócz wynajmu namiotów firma oferuje wyposażenie do ich wnętrz: nagrzewnice, podłogi i sufity, które doskonale dopełnią całości, stoły i krzesła, a także efektowne oświetlenie i dekoracje świetlne, które wprowadzą wyjątkowy nastrój.

http://www.luxury-tent.pl/ - 19 Cze 2018

MagaHomes - budynki mieszkalne z kontenerów****

Jesteśmy producentem w pełni wyposażonych domów modułowych, wykonanych z kontenerów morskich. Nasze budynki zapewniają komfort i bezpieczeństwo - przekonaj się sam odwiedzając stronę internetową MagaHomes - serdecznie zapraszamy! Tworzymy w pełni wyposażone domy modułowe, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i spokój, bo wiemy że tego oczekujesz od swojego domu!

http://magahomes.com/ - 14 Lut 2018

Maja 2 - konstrukcje stalowe****

Oferujemy sprzedaż, montaż oraz przeglądy regałów magazynowych i konstrukcji stalowych. Maja 2 poleca również rozwiązania metalowe.

http://maja2.pl/ - 18 Sie 2017

MAKO System - producent pawilonów****

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem pawilonów handlowych, biurowych i wielu usług związanych z tym tematem. W zakresie naszych usług znajduje się produkcja pawilonów biurowych, serwis i remonty pawilonów, a także wiele innych usług związanych z pawilonami

http://pawilony.net.pl/ - 14 Lip 2015

Malowanie proszkowe aluminium i felg, balustrady systemowe - Spawlink****

Zakład Metalowy Spawlink s.c. zajmuje się świadczeniem usług obejmujących malowanie proszkowe aluminium, w tym również malowanie proszkowe felg oraz montuje balustrady systemowe lakierowane proszkowo, według własnego systemu zapewniającego szybki montaż nawet dużej ilości balustrad. W ofercie firmy znajdują się także balustrady ze stali nierdzewnej, a oprócz tego liczne konstrukcje spawane, takie jak wiaty czy hale stalowe.

http://www.spawlink.com.pl/ - 3 Sty 2013

Maritech - konstrukcje stalowe dla budownictwa****

Nowoczesne konstrukcje stalowe dla budownictwa znajdziecie Państwo w ofercie firmy Maritech. Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej, bramy, ogrodzenia, pomosty i inne. U nas kupujesz u producenta. Polecamy możliwość składania zamówień indywidualnych.

http://www.maritech.pl/ - 1 Gru 2016

Mark Brzesko. Okna i drzwi najlepszej jakości****

Firma Mark specjalizuje się w produkcji ślusarki aluminiowej, dostarczając najwyższej jakości okna, drzwi, witryny, rolety oraz balustrady ze stali nierdzewnej. Okna z Brzeska.

http://mark-brzesko.pl/ - 27 Lut 2015

MARK-BUD Kowalski i spółka Sp. j.****

Firma Mark-Bud wyprodukuje i zamontuje dla Ciebie najwyższej klasy okna i drzwi PCV na profilach Schüco lub konstrukcje aluminiowe na profilach Ponzio.

http://www.markbud.pl/ - 9 Sie 2010

Maxima Jartom - magazyny do wynajęcia****

Agencja Nieruchomości Jartom od 1992 roku oferuje Państwu pomoc w sprzedaży i wynajmie magazynów, biur czy gruntów pod inwestyecje. Jako profejsonaliści zapewniamy Państwu, że wszystkie oferowane magazyny do wysokiego składowania towarów znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, są dobrze wyposażone i obsługowane przez firmy logistyczne. W magazynach Jartom znajdują się doki przeładukowe, rampy stałe, suwnice oraz chłodnie, niezbędne do specjalnego przechwywania towarów. Najlepiej zobaczcie sami, jak fantastyczną ofertę hal stalowych przygotowała dla Was Agencja Jartom, ul. Kopernika 30, Warszawa, te. 22 8263323, jartom@jartom.pl.

http://maxima.jartom.eu/ - 17 Gru 2013