KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (425)

Kontenery biurowe Mark-Pol****

Jeśli szukasz fachowego kontenera, który spełni wszystkie twoje oczekiwania możesz skorzystać z możliwości, jakie daje dziś firma Markpol, albowiem to ona od wielu lat, wykonuje szereg tego typu urządzeń, które cieszą się wysoką jakością, a tym samym bardzo chętnie wybierane są przez klientów. Nic w tym dziwnego, albowiem firma ta od wielu lat zajmuje się produkowanie wszelkich urządzeń, jakimi są na przykład kontenery sanitarne, czy też socjalne. Urządzenia te możemy zastosować wszędzie zarówno w lokalu prywatnym, jak i na zapleczach socjalno – biurowych. Bez wątpienia są to urządzenia potrzebne, dlatego też współcześnie stosuje się je w każdej branży, jaka istnieje na rynku.

http://www.mark-pol.eu/ - 4 Lip 2014

Kosza i ogrodzenia gabionowe, gabiony - Rafmet****

Producent koszy koszy gabionowych do budowy ogrodzeń. Oferujemy również wytrzymałe stalowe panele ogrodzeniowe, z możliwością zabarwienia ich paletą RAL. Zajmujemy się także zagospodarowaniem terenu.

http://www.gabiony-panele.pl/ - 10 Gru 2012

Kowalstwo artystyczne****

Zastanawiasz się nad kowalstwem? Nie ma się nad czym zastanawiać, po prostu należy zapoznać się z naszą ofertą! Nasi pracownicy wiedzą, co zrobić, aby kowalstwo zadowoliło zainteresowaną osobę. Można powiedzieć, że pracę charakteryzuje połączenie wiedzy i doświadczenia. Są pytania? Jeśli tak, czas na kontakt.

http://www.mb-nylec.com/ - 7 Lis 2018

Kuźnia kowalstwa artystycznego ALMET****

Pracownia kowalstwa artystycznego ALMET została utworzona w 1982 roku w miejscowości Nowy Konik pod Warszawą. W pracowni kowalstwa wywierany jest nacisk na robienie produktów najwyższej jakości z dbałością o wszelkie detale. Głównymi towarami produkowanymi są ogrodzenia i bramy, balustrady kute. Pozostałymi produktami w ofercie firmy są mała architektura, konstrukcje stalowe, odlewy. Firma ALMET gwarantuje nieszablonowe projekty produktów oraz najwyższą jakość wykonania oraz materiałów.

http://almet.com.pl/ - 26 Lip 2014

Laserstar - wycinanie i spawanie laserowe****

Przedsiębiorstwo Laserstar, to producent konstrukcji stalowych, zajmujący się obróbką metali. Oferujemy usługi spawalnicze, napawanie laserowe, cięcie i gięcie blach.

http://www.laserstar.pl/ - 15 Lut 2016

Luxury Tent - wypożyczalnia namiotów imprezowych, weselnych****

Szukasz oryginalnego pomysłu na stylowy event w plenerze? Z pomocą przyjdzie wypożyczalnia Luxury Tent, która oferuje namioty bankietowe, namioty imprezowe i namioty weselne na wynajem. Oprócz wynajmu namiotów firma oferuje wyposażenie do ich wnętrz: nagrzewnice, podłogi i sufity, które doskonale dopełnią całości, stoły i krzesła, a także efektowne oświetlenie i dekoracje świetlne, które wprowadzą wyjątkowy nastrój.

http://www.luxury-tent.pl/ - 19 Cze 2018

MagaHomes - budynki mieszkalne z kontenerów****

Jesteśmy producentem w pełni wyposażonych domów modułowych, wykonanych z kontenerów morskich. Nasze budynki zapewniają komfort i bezpieczeństwo - przekonaj się sam odwiedzając stronę internetową MagaHomes - serdecznie zapraszamy! Tworzymy w pełni wyposażone domy modułowe, które zapewniają komfort, bezpieczeństwo i spokój, bo wiemy że tego oczekujesz od swojego domu!

http://magahomes.com/ - 14 Lut 2018

Maja 2 - konstrukcje stalowe****

Oferujemy sprzedaż, montaż oraz przeglądy regałów magazynowych i konstrukcji stalowych. Maja 2 poleca również rozwiązania metalowe.

http://maja2.pl/ - 18 Sie 2017

MAKO System - producent pawilonów****

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wykonywaniem pawilonów handlowych, biurowych i wielu usług związanych z tym tematem. W zakresie naszych usług znajduje się produkcja pawilonów biurowych, serwis i remonty pawilonów, a także wiele innych usług związanych z pawilonami

http://pawilony.net.pl/ - 14 Lip 2015

Malowanie proszkowe aluminium i felg, balustrady systemowe - Spawlink****

Zakład Metalowy Spawlink s.c. zajmuje się świadczeniem usług obejmujących malowanie proszkowe aluminium, w tym również malowanie proszkowe felg oraz montuje balustrady systemowe lakierowane proszkowo, według własnego systemu zapewniającego szybki montaż nawet dużej ilości balustrad. W ofercie firmy znajdują się także balustrady ze stali nierdzewnej, a oprócz tego liczne konstrukcje spawane, takie jak wiaty czy hale stalowe.

http://www.spawlink.com.pl/ - 3 Sty 2013