KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (426)

IglObud - domki, budownictwo mieszkalne ****

Budownictwo przemysłowe, sportowe, budownictwo mieszkalne i rolne - oferujemy najtańszy i najszybszy system budownictwa. Nasze rozwiązania pozwalają znacznie zmniejszyć koszty budowy. Hale stalowe, hale sportowe, przemysłowe, domki, domy jednorodzinne.

http://www.iglobud.com/ - 18 Lis 2005

4Tech - hale stalowe, namiotowe i magazynowe****

Przedsiębiorstwo zajmuje się kompleksową produkcją stolarki aluminiowej. Firma wykonuje fasady i ogrody zimowe, a także większe konstrukcje takie jak hale stalowe oraz namioty magazynowe. 4Tech oferuje również wynajem swoich obiektów tymczasowych.

http://www.fourtech.pl/ - 14 Paź 2014

A plus A****

Zapewniamy naszym Klientom profesjonalne rozwiązania obejmujące drzwi automatyczne oraz konstrukcje aluminiowe. Oprócz tego A plus A oferuje ślusarkę przeciwpożarową, obejmującą produkcję komponentów, ich transport i montaż.

http://www.aplusa.com.pl/ - 24 Paź 2018

AB RACK****

Szukasz sklepu oferującego regały metalowe i regały paletowe w atrakcyjnych cenach? Zajrzyj na stronę firmy AB RACK, która od 2000 roku sprzedaje nowoczesne regały, przeznaczone zarówno do magazynów, jak i sklepów, archiwów, hal fabrycznych, czy biur. Zarówno regały magazynowe, jak i np. sklepowe są łatwe w montażu i bez problemu można do nich dokupić różnego rodzaju akcesoria. Ponadto łatwo je dostosować do indywidualnych wymagań klienta i dopasować konfigurację oraz wymiary do danego pomieszczenia.

http://www.abrack.pl/ - 10 Kwi 2014

Alekco - transport hds, montaż i wynajem rusztowań, czyszczenie techniczne****

Przedsiębiorstwo Alekco świadczy usługi w zakresie montażu i wynajmu rusztowań. Zapewniamy również profesjonalne czyszczenie techniczne, a także transport HDS - przeprowadzamy go sprawnie, a przy tym bezpiecznie.

http://www.alekco.pl/ - 23 Lut 2018

Algeco - Kontenery magazynowe, budowlane, sanitarne****

Algeco oferuje kontenery rożnego rodzaju w tym kontenery sanitarne, budowlane czy też magazynowe. Wynajmiesz tutaj kontenery na budowę czy wydarzenie w całej Polsce.

http://www.algeco.pl/ - 27 Sie 2008

AlleNamioty - hale namiotowe, namioty bankietowe i weselne, wynajem****

W ramach naszej oferty znajdują się hale namiotowe. Prowadzony jest wynajem namioty bankietowe i weselne wykorzystywanych podczas imprez okolicznościowych.

http://www.allenamioty.pl/ - 22 Sty 2014

Alter Bossar - organizacja imprez plenerowych****

Działająca na terenie Warszawy firma zajmuje się wynajmem namiotów eventowych oraz organizacją różnorodnych imprez plenerowych.

http://www.imprezyplenerowe.pl/ - 6 Maj 2014

ANDREM - FIRMA BUDOWLANA****

Wykonujemy zadania inwestycyjne i remontowe w zakresie robót ogólnobudowlanych, elektrycznych, sanitarnych oraz instalacyjnych. Wykonujemy obiekty mieszkalne, przemysłowe i handlowe. Potencjał produkcyjny jakim dysponujemy, w tym główny jego filar \"myśl\" inżynieryjna, pozwala wykonać odpowiedzialne zadania inwestycyjne o wysokim stopniu techniczno-organizacyjnym. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości i jakości robót, oraz harmonijnej i rzeczowej współpracy ze zleceniodawcą.

http://www.andrem.biz/ - 9 Mar 2011

ArcelorMittal - kątowniki i kształtniki ze stali****

Przedsiębiorstwo prowadzi stalowe centra serwisowe. W ofercie posiada takie elementy, jak prostowniki, kształtowniki i kątowniki. Oprócz tego proponuje profile, płaskowniki, rury ze szwem i bez. Zajmuje się też cięciem grubej blachy ocynkowanej.

http://ds.arcelormittal.com/ - 25 Lut 2017