KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Bramypoznan.com.pl****

Nasza firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji bram segmentowych, uchylnych czy harmonijkowych. Wyposażymy je także w profesjonalną automatykę.

http://www.bramypoznan.com.pl/ - 27 Mar 2013

Budosprzęt Opole****

Strona przedstawia ofertę sprzedaży maszyn zbrojarskiech, betoniarnii, nożyc i giętarek. Dostępne są również aktualne ogłoszenia sprzedawanych maszyn.

http://www.budosprzetopole.pl/ - 22 Mar 2006

Budowa domów - Stalovers Białystok****

Stany surowe otwarte, stany surowe zamknięte a może kompleksowa budowa domów z wykończeniem? Nie ważne czego sobie zażyczysz, firma budowlana Stalovers z Księżyna z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Musisz jednak wiedzieć, że usługi budowlane oferowane przez Stalovers różnią się trochę od innych firm budowlanych. Do budowy domów wykorzystywane są bowiem konstrukcje stalowe. Sposób ten zaczerpnięty ze Stanów Zjednoczonych posiada swoich zwolenników również u nas. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

http://stalovers.pl/ - 22 Gru 2016

Budowa hal i obiektów****

Alstal to jedna z największych firm budowlanych funkcjonujących na terenie kraju. Jest to przedsiębiorstwo z wielkim doświadczeniem i bardzo dużymi sukcesami w całym kraju, a w województwie kujawsko-pomorskim jest niepodważalnym numerem jeden w branży budownictwa.

http://www.hale.alstal.eu/ - 17 Gru 2012

Budowa hal stalowych - Astron****

Nowoczesne budynki dla biznesu znajdują się w ofercie firmy Astron. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie m.in. hal magazynowych, parkingów wielopoziomowych, budynków dla rolnictwa.

http://www.astron.biz/ - 13 Gru 2017

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Campus****

Campus to jeden z niewielu polskich producentów w branży turystycznej, który rozsławił swe imię daleko poza granicami kraju. Campus powstał w 1997 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, do najbardziej znanych kategorii tej marki należy zaliczyć obuwie turystyczne, odzież sportową, plecaki, namioty i śpiwory.

http://www.sklep-presto.pl/firm-pol-70-Campus.html - 27 Lip 2012

Centrum Ogrodzeń Hammerman-Tech****

Hammerman-Tech przeprowadza usługi w zakresie produkcji ogrodzeń metalowych i konstruowaniu rozmaitych kutych elementów ze stali. Polecamy nasze ogrodzenia z metalu, bramy z metalu, automatykę do bram, skrzynki pocztowe, metalowe panele ogrodzeniowe oraz maty ogrodzeniowe. Nasze systemy ogrodzeniowe dostarczamy głównie w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce.

http://www.hammerman-tech.pl/ - 17 Kwi 2018

CENTRUM OGRODZEŃ Ogrodzenia warszawa****

Firma Centrum Ogrodzeń. Bramy, ogrodzenia, balustrady, to zespół profesjonalistów, jaka zapewnia wysokiej jakości produkty stalowe takie jak bramy ogrodzeniowe, ogrodowy, przęsła ogrodowe, a także balustrady. Jesteśmy równolegle fabrykantem, sprzedawcą, a też instalujemy zakupione przez Państwa towary, wskutek czemu zdołamy zaoferować najlepsze ceny naszych usług w stosunkowo niskich cenach. To wszystko dzięki ominięciu prowizji pośredników. Dostarczamy elementy stalowe z najwyższej jakości materiałów, wskutek czemu są solidne i stabilne. Z pewnością, będą służyć przez wiele lat. Całkowity opis naszych usług, a również towarów pod adresem WWW.

http://www.alleogrodzenia.pl/ - 2 Sie 2013

Ceownik - Kątownik - Polmet****

Przeznaczenie stali. Stal to stop żelaza z węglem w ilości od bliskiego zera procent, w wielkościach niemal praktycznie żadnych, do około 2%. Zawartość C ma wielki znaczenie na cechy wyprodukowanego metalu. Wyróżnia się dwie największe rodziny stopów żelaza: stale stopowe i stale węglowe. Określenie stopowa stosuje się do substanci chemicznych, różnych niż C, dodawanych do żelaza, dokładnie z najmnijeszym zmiennym rozcięczeniem dla każdego z nich. Na przykład: 0,50% silikonu, 0,08% Mo, 10,5% chromu. Skutkiem tego mieszanka 17% chromu i 8% Ni używany jest do produkcji stali nierdzewnej. właśnie dla tego istnieje wzwyż niż jeden rodzaj stopów żelaza. Produkowany asortyment stali: • dwuteowniki, ceowniki, • kątowniki i płaskowniki, • blachy • grodzice, • pręty zbrojeniowe, • stal jakościowa

http://polmet.gda.pl/ - 3 Gru 2016