KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (424)

Bossar - hale namiotowe, magazynowe i namioty bankietowe****

Oferta naszej firmy obejmuje produkcję hal namiotowych, magazynowych i namiotów bankietowych. Bossar gwarantuje wyłącznie najwyższej jakości hale, które cechują się precyzją wykonania oraz wytrzymałością. Oferujemy również ogrzanie naszych hal namiotowych.

http://halowenamioty.pl/ - 31 Sie 2013

BOSSAR Maciej Sarapata - namioty halowe i magazynowe****

Firma zajmuje się dystrybucją, a także wynajmowaniem namiotów halowych oraz magazynowych. W ofercie firmy znaleźć można również baldachimy, altany ogrodowe, kramy i stoiska handlowe, estrady i sceny, meble cateringowe i ogrodowe, a także sprzęt imprezowy

http://www.bossar.waw.pl/ - 21 Sty 2014

Bramy garażowe, garaże blaszane, blaszaki, cennik - Euro bom****

Euro Bom oferuje garaże blaszane oraz bramy garażowe uchylne. Produkujemy, transportujemy oraz montujemy garaże, popularnie zwane blaszakami. Każda nasza brama oraz garaż są przygotowywane pod indywidualne zamówienia klientów. Miła rzeczowa obsługa to nasz priorytet. Zapraszamy do oferty, każda cena jest wyjątkowa!

http://www.eurobom.pl/ - 27 Mar 2013

Bramypoznan.com.pl****

Nasza firma posiada duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji bram segmentowych, uchylnych czy harmonijkowych. Wyposażymy je także w profesjonalną automatykę.

http://www.bramypoznan.com.pl/ - 27 Mar 2013

Budosprzęt Opole****

Strona przedstawia ofertę sprzedaży maszyn zbrojarskiech, betoniarnii, nożyc i giętarek. Dostępne są również aktualne ogłoszenia sprzedawanych maszyn.

http://www.budosprzetopole.pl/ - 22 Mar 2006

Budowa domów - Stalovers Białystok****

Stany surowe otwarte, stany surowe zamknięte a może kompleksowa budowa domów z wykończeniem? Nie ważne czego sobie zażyczysz, firma budowlana Stalovers z Księżyna z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Musisz jednak wiedzieć, że usługi budowlane oferowane przez Stalovers różnią się trochę od innych firm budowlanych. Do budowy domów wykorzystywane są bowiem konstrukcje stalowe. Sposób ten zaczerpnięty ze Stanów Zjednoczonych posiada swoich zwolenników również u nas. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

http://stalovers.pl/ - 22 Gru 2016

Budowa hal i obiektów****

Alstal to jedna z największych firm budowlanych funkcjonujących na terenie kraju. Jest to przedsiębiorstwo z wielkim doświadczeniem i bardzo dużymi sukcesami w całym kraju, a w województwie kujawsko-pomorskim jest niepodważalnym numerem jeden w branży budownictwa.

http://www.hale.alstal.eu/ - 17 Gru 2012

Budowa hal stalowych - Astron****

Nowoczesne budynki dla biznesu znajdują się w ofercie firmy Astron. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie m.in. hal magazynowych, parkingów wielopoziomowych, budynków dla rolnictwa.

http://www.astron.biz/ - 13 Gru 2017

Budowa stoisk targowych Łódź, Poznań, Warszawa****

Specjalnością naszej firmy jest budowa stoisk targowych. Działamy na terenie większych metropolii, jak Łódź, Poznań, Warszawa, ale docieramy także w miejsc ważnych wydarzeń branżowych. Charakterystyczną cechą naszej oferty jest zaproponowanie konstrukcji powstałych na bazie kratownic aluminiowych, co nadaje całości oryginalnego wyglądu oraz pozwala na podwieszanie oświetlania oraz banerów reklamowych.

http://www.stoiska-polska.pl/ - 1 Mar 2014

Campus****

Campus to jeden z niewielu polskich producentów w branży turystycznej, który rozsławił swe imię daleko poza granicami kraju. Campus powstał w 1997 r. w Nowym Dworze Mazowieckim, do najbardziej znanych kategorii tej marki należy zaliczyć obuwie turystyczne, odzież sportową, plecaki, namioty i śpiwory.

http://www.sklep-presto.pl/firm-pol-70-Campus.html - 27 Lip 2012