KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (419)

Cerchem - drzwi, okna, rolety, bramy****

Firma Cerchem oferuje Państwu bramy garażowe, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe Gerda, rolety zewnętrzne, a także konstrukcje aluminiowe. Sprzedaż i montaż nie tylko na terenie Wrocławia.

http://www.cerchem.pl/ - 18 Kwi 2011

Cięcie laserem 3D****

Jeremias Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej klasy usługi cięcia laserem 3D. Z nami wykonasz ekspresowo laserowe cięcia większości metali. Przygotujemy szybką wycenę każdego projektu i zrealizujemy dodatkowo inne usługi z zakresu obróbki metali jak: spawanie, zgrzewanie blach oraz cięcie profili i malowanie proszkowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

http://uslugi.jeremias.com.pl/ - 23 Lis 2017

cięcie w żelbecie – Rosan****

Specjalizujemy się w modernizacji linii technologicznych, nasz zakres usług to: wiercenie i cięcie w żelbecie, cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, cięcie w betonie, projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie CATIA V5, usługi budowlane

http://www.rosan.pl/ - 30 Lip 2010

Coner - Namioty handlowe****

Przedsiębiorstwo oferuje namioty halowe i ogrodowe. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową i stacjonarną.

http://www.coner-namioty.com.pl/ - 11 Kwi 2014

Constructor - Regały półkowe i paletowe****

Firma Constructor kompleksowo zaopatruje magazyny w regały paletowe i półkowe, a także prowadzi sprzedaż akcesoriów. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu ich ochrony, wykonuje przeglądy i serwis.

http://www.constructorpoznan.pl/ - 28 Lut 2017

Contech - kioski, wartownie, portiernie. Piła****

Contech produkuje kontenery magazynowe, biurowe, socjalne oraz kontenery sanitarne i budowlane. Obiekty modułowe, baraki, kioski, wartownie, pawilony handlowe i usługowe. Systemy kontenerowe Contech.

http://www.contech.pl/ - 23 Lut 2006

Dach-Metal producent blachy trapezowej****

Podczas gdy poszukujesz blachodachówki do wykończenia domu, sprawdzasz multum propozycji przedsiębiorstw, które są wytwórcami pokryć dachowych. Jesteśmy wytwórcą poszyć dachowych cieszącym się sporym zaufaniem swoich odbiorców. Fabrykujemy blachodachówki i poszycia dachowe wielorakiego rodzaju. Jesteśmy także wytwórcą konstrukcji budowanych ze stali. Pracujemy jedynie z najlepiej wykwalifikowanymi profesjonalistami z kolosalnym doświadczeniem w branży, co skutkuje tym, że nasze przedsiębiorstwo jest solidnym kontrahentem. Podchodząc poszczególnie do każdego konsumenta, zapewniamy zrealizowanie wszelakich przewidywań w stosunku do naszych towarów.

http://www.dach-metal.com.pl/ - 26 Sie 2014

Darmowe ogłoszenia z branży metalowej****

Metal4Market to portal, na którym znajdziesz i zaanonsujesz ogłoszenia z branży metalowej. Charakterystyką aplikacji jest skupianie ogólnopolskiego i międzynarodowego rynku metalowego. Monitorujemy i analizujemy sektor metalowy. Dzięki temu nasza aplikacja jest funkcjonalnym narzędziem skupiającym wokół siebie producentów, dostawców oraz użytkowników indywidualnych szukających artykułów metalowych w najlepszych cenach.

http://www.metal4market.eu/ - 15 Lut 2017

DAS COMPANY namioty handlowe****

Szukają Państwo profesjonalnego rozwiązania w przypadku organizacji imprezy masowej? Chcą Państwo zorganizować swoją przestrzeń? Das Company z Krakowa to firma oferująca hale namiotowe: namioty magazynowe, namioty handlowe czy namioty imprezowe. Zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, ponieważ nasze produkty charakteryzują się najlepszą jakością, a my szukamy ciągle nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań. Przekonaj się o jakości firmy Das Company.

http://dascompany.com/ - 29 Wrz 2015

DAS Company Sp. z.o.o.- hale namiotowe****

Firma oferuje szeroki asortyment obejmujący namioty różnego typu w rozmaitych rozmiarach. Specyficzne konstrukcje wykonywane z wysokiej jakości materiałów zapewniają zarówno wytrzymałość, stabilność jak i estetykę namiotu. Konkurencyjne ceny, mnóstwo dostępnych propozycji wśród, których można wybrać optymalnie dopasowany produkt. W ofercie dostępne są także szklarnie, które znakomicie chronią wszelkiego rodzaju uprawy. Fachowe i rzetelne doradztwo.

http://www.halenamiotowe24.pl/ - 9 Lis 2013