KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > konstrukcje stalowe, aluminiowe, namioty (424)

Centrum Ogrodzeń Hammerman-Tech****

Hammerman-Tech przeprowadza usługi w zakresie produkcji ogrodzeń metalowych i konstruowaniu rozmaitych kutych elementów ze stali. Polecamy nasze ogrodzenia z metalu, bramy z metalu, automatykę do bram, skrzynki pocztowe, metalowe panele ogrodzeniowe oraz maty ogrodzeniowe. Nasze systemy ogrodzeniowe dostarczamy głównie w Poznaniu oraz w całej Wielkopolsce.

http://www.hammerman-tech.pl/ - 17 Kwi 2018

CENTRUM OGRODZEŃ Ogrodzenia warszawa****

Firma Centrum Ogrodzeń. Bramy, ogrodzenia, balustrady, to zespół profesjonalistów, jaka zapewnia wysokiej jakości produkty stalowe takie jak bramy ogrodzeniowe, ogrodowy, przęsła ogrodowe, a także balustrady. Jesteśmy równolegle fabrykantem, sprzedawcą, a też instalujemy zakupione przez Państwa towary, wskutek czemu zdołamy zaoferować najlepsze ceny naszych usług w stosunkowo niskich cenach. To wszystko dzięki ominięciu prowizji pośredników. Dostarczamy elementy stalowe z najwyższej jakości materiałów, wskutek czemu są solidne i stabilne. Z pewnością, będą służyć przez wiele lat. Całkowity opis naszych usług, a również towarów pod adresem WWW.

http://www.alleogrodzenia.pl/ - 2 Sie 2013

Ceownik - Kątownik - Polmet****

Przeznaczenie stali. Stal to stop żelaza z węglem w ilości od bliskiego zera procent, w wielkościach niemal praktycznie żadnych, do około 2%. Zawartość C ma wielki znaczenie na cechy wyprodukowanego metalu. Wyróżnia się dwie największe rodziny stopów żelaza: stale stopowe i stale węglowe. Określenie stopowa stosuje się do substanci chemicznych, różnych niż C, dodawanych do żelaza, dokładnie z najmnijeszym zmiennym rozcięczeniem dla każdego z nich. Na przykład: 0,50% silikonu, 0,08% Mo, 10,5% chromu. Skutkiem tego mieszanka 17% chromu i 8% Ni używany jest do produkcji stali nierdzewnej. właśnie dla tego istnieje wzwyż niż jeden rodzaj stopów żelaza. Produkowany asortyment stali: • dwuteowniki, ceowniki, • kątowniki i płaskowniki, • blachy • grodzice, • pręty zbrojeniowe, • stal jakościowa

http://polmet.gda.pl/ - 3 Gru 2016

Cerchem - drzwi, okna, rolety, bramy****

Firma Cerchem oferuje Państwu bramy garażowe, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe Gerda, rolety zewnętrzne, a także konstrukcje aluminiowe. Sprzedaż i montaż nie tylko na terenie Wrocławia.

http://www.cerchem.pl/ - 18 Kwi 2011

Cięcie laserem 3D****

Jeremias Sp. z o.o. oferuje swoim klientom najwyższej klasy usługi cięcia laserem 3D. Z nami wykonasz ekspresowo laserowe cięcia większości metali. Przygotujemy szybką wycenę każdego projektu i zrealizujemy dodatkowo inne usługi z zakresu obróbki metali jak: spawanie, zgrzewanie blach oraz cięcie profili i malowanie proszkowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

http://uslugi.jeremias.com.pl/ - 23 Lis 2017

cięcie w żelbecie – Rosan****

Specjalizujemy się w modernizacji linii technologicznych, nasz zakres usług to: wiercenie i cięcie w żelbecie, cięcie betonu, wiercenie otworów w betonie, cięcie w betonie, projektowanie konstrukcji stalowych, projektowanie CATIA V5, usługi budowlane

http://www.rosan.pl/ - 30 Lip 2010

Coner - Namioty handlowe****

Przedsiębiorstwo oferuje namioty halowe i ogrodowe. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową i stacjonarną.

http://www.coner-namioty.com.pl/ - 11 Kwi 2014

Constructor - Regały półkowe i paletowe****

Firma Constructor kompleksowo zaopatruje magazyny w regały paletowe i półkowe, a także prowadzi sprzedaż akcesoriów. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu ich ochrony, wykonuje przeglądy i serwis.

http://www.constructorpoznan.pl/ - 28 Lut 2017

Contech - kioski, wartownie, portiernie. Piła****

Contech produkuje kontenery magazynowe, biurowe, socjalne oraz kontenery sanitarne i budowlane. Obiekty modułowe, baraki, kioski, wartownie, pawilony handlowe i usługowe. Systemy kontenerowe Contech.

http://www.contech.pl/ - 23 Lut 2006

Dach-Metal producent blachy trapezowej****

Podczas gdy poszukujesz blachodachówki do wykończenia domu, sprawdzasz multum propozycji przedsiębiorstw, które są wytwórcami pokryć dachowych. Jesteśmy wytwórcą poszyć dachowych cieszącym się sporym zaufaniem swoich odbiorców. Fabrykujemy blachodachówki i poszycia dachowe wielorakiego rodzaju. Jesteśmy także wytwórcą konstrukcji budowanych ze stali. Pracujemy jedynie z najlepiej wykwalifikowanymi profesjonalistami z kolosalnym doświadczeniem w branży, co skutkuje tym, że nasze przedsiębiorstwo jest solidnym kontrahentem. Podchodząc poszczególnie do każdego konsumenta, zapewniamy zrealizowanie wszelakich przewidywań w stosunku do naszych towarów.

http://www.dach-metal.com.pl/ - 26 Sie 2014