KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > kredyty budowlane (52)

Echo Investment S.A.*****

Strona znanej firmy deweloperskiej. Poznacie tu jej historię, realizacje, warunki sprzedaży mieszkań, znajdziecie informacje o kredytach mieszkaniowych, systemie sprzedaży ratalnej, wynikach giełdowych spółki. Całość opracowano również w wersji angielskiej.

http://www.echo.com.pl/ - 19 Kwi 2000

eHipoteka.com, kredyty hipoteczne*****

Pierwsza kompleksowa wyszukiwarka kredytowa! Umówimy Cię i przygotujemy na spotkanie z doradcą!

http://www.ehipoteka.com/ - 26 Wrz 2007

MEGAHOME - KREDYTY ON - LINE*****

Centrum Finansowe MEGAHOME to najciekawsze oferty finansowe w polskim Internecie. Kredyty mieszkaniowe, konta i lokaty bankowe, fundusze inwestycyjne. Zdobędziesz wszystkie informacje i zostaniesz obsłużony nie wychodząc z domu.

http://www.megahome.go.pl/ - 5 Sty 2005

Portal Budowlany*****

Portal Budowlany Monter skierowany jest zarówno do firm jak i osób prywatnych. Znaleźć tu można katalog firm działających w branży, tematyczne działy poświęcone poszczególnym segmentom budownictwa. Oprócz tego Aktualności i Publikacje, gdzie znajduje się wiele przydatnych informacji.

http://www.monter.pl/ - 28 Mar 2003

1 MDM - Mieszkanie dla Młodych****

Serwis o rządowym programie dopłat do zakupu pierwszego mieszkania - Mieszkanie dla młodych ( MDM ). Na stronie znajdziejsz informacje o programie, sprawdzisz warunki i limity, oraz znajdziesz bazę deweloperów z Twojego miasta, objętych programem dopłat.

http://1mdm.pl/ - 31 Sty 2014

Abakus... unikalna oferta z Rheinhyp-BRE Bankiem Hipotecznym, G. A. Smoktunowicz - inwestycje****

Inwestorzy, fundusze, kredyty i leasing. Doradztwo budowlane, finansowe, inwestycyjne i handlowe. Usługi budowlane, chemia budowlana, kosztorysy. Oferty banków.

http://www.abakus.xu.pl/ - 28 Kwi 2004

Ana****

Firma oferuje pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, dzierżawie i wynajmie nieruchomości oraz pomoc w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych.

http://www.nieruchomosci.gniezno.pl/ - 11 Gru 2001

Bank Spółdzielczy w Rumi****

Bank Spółdzielczy Rumia jest nowoczesnym i uniwersalnym bankiem z 50-letnią tradycją związany z lokalną społecznością już od 1950r., obszarem działania obejmującym: powiat gdański, kartuski, kościerski, pucki, starogardzki, tczewski i wejherowski oraz miasto Gdańsk, Gdynia i Sopot, będące na prawach powiatu.

http://www.bs.rumia.com.pl/ - 21 Lis 2001

CERTUS - NIERUCHOMOŚCI W POLSCE - Zachodniopomorskie****

Firma zajmuje się : obrotem nieruchomościami w pasie nadmorskim, zarówno nowobudowane jak i z rynku wtórnego uzyskaniem zezwoleń dla cudzoziemców na zakup nieruchomości w Polsce wyceną nieruchomości pośrednictwem kredytowym aranżacją wnętrz.

http://www.certus.nieruchomosci.pl/ - 15 Kwi 2004

Doradztwo finansowe dla kredytów i ubezpieczeń - allCredit****

W ramach realizowanej przez firmę działalności prowadzone jest doradztwo finansowe dla kredytów i ubezpieczeń. Przygotowywane są propozycje na indywidualną oraz grupową ochronę oraz uzyskanie wsparcia finansowego w postaci pożyczki gotówkowej oraz hipotecznej.

http://www.allcredit.pl/ - 6 Gru 2013