KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > kredyty budowlane (52)

FINANS****

Firma zajmująca się obrotem nieruchomościami, kredytami budowlanymi i remontowymi.

http://www.finans.com.pl/ - 4 Sty 2002

Kalkuluje.pl - kredyty dla małych przedsiębiorstw****

Biuro zajmuje się pośrednictwem kredytowym dla małych przedsiębiorstw. Oferta skierowana jest do osób prowadzących własną działalność gospodarczą.

http://kalkuluje.pl/ - 4 Lip 2017

Kancelaria Kredytowa****

Oferta katowickiej kancelarii dotyczy kredytów konsolidacyjnych oraz gotówkowych. Obejmuje również polisy hipoteczne i skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i firm.

http://www.kancelariakredytowa.biz/ - 26 Wrz 2018

Kredyt Godny Zaufania - pożyczki****

Strona internetowa doradcy finansowego zapewniającego pośrednictwo w staraniach o kredyt dla firm, gotówkowy bądź hipoteczny. Jeżeli poszukujesz sposobu na sfinansowanie przedsięwzięcia, skontaktuj się z biurem - szczegóły na stronie.

http://kredytgodnyzaufania.pl/ - 26 Lip 2018

Kredyty mieszkaniowe, pożyczki hipoteczne, kredyty gotówkowe.****

Zestawienie oraz porównanie. Bezpłatna wyszukiwarka kredytu! Kredyty mieszkaniowe w: GE Bank Mieszakaniowy, mBank, Deutsche Bank, MultiBank, LUKAS Bank, Polskie Towarzystwo Finansowe SA, FORTIS BANK, PKO Bank Polski, Raiffeisen BANK, Millennium Bank.

http://www.emoney.pl/ - 19 Sie 2005

Mieszkanie dla Młodych****

Portal dotyczący programu dopłat do mieszkań dla młodych Polaków, najświeższe informacje, aktualne limity i oferty mieszkań w programie.

http://1mieszkaniedlamlodych.pl/ - 19 Gru 2013

Mieszkanie dla młodych****

Mieszkanie dla młodych - opis i zasady programu, limity cen mieszkań. Pytania i odpowiedzi dotyczące programu mieszkanie dla młodych.

http://mieszkaniedlamlodych.me/ - 20 Lip 2014

Skąd pieniądze na mieszkanie****

W ramach programu mieszkanie dla młodych stworzyliśmy stronę internetowa, która zawiera wszelkie niezbędne informacje na temat rządowego dofinansowania do kredytów hipotecznych dla osób młodych, które starają się o swoje pierwsze mieszkanie. Na naszej stornie można między innymi dowiedzieć się komu dokładnie przysługuje dofinansowanie i w jakim stopniu, co trzeba zrobić, by je uzyskać oraz można sprawdzić, w jakim banku najkorzystniej jest zaciągnąć kredyt.

http://www.mieszkanie-dla-mlodych.pl/ - 20 Lip 2013

Agencja CNF - Centrum Nieruchomości i Finansów***

Strona agencji obrotu nieruchomościami. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej działalności, ofercie oraz wiadomości dotyczące kredytów i kontaktu. Na stronie zamieszczono formularz umożliwiający dodanie własnej oferty.

http://www.cnf.pl/ - 16 Paź 2001

Agencja nieruchomości***

Firma zajmuje się doradztwem inwestycyjnym, usługami w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje budowlane, obrotem nieruchomościami na rynku pierwotnym i wtórnym.

http://www.lexus.pl/ - 16 Lip 2001