KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > kredyty budowlane (52)

ATJ - skład materiałów budowlanych Stargard Szczeciński***

Siedziba znajduje się w Stargardzie Szczecińskim. Działamy na rynku województwa zachodniopomorskiego. Obsługujemy klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Dysponujemy własnym transportem i towar dostarczamy bezpośrednio na miejsce budowy.

http://www.atj-sj.pl/ - 23 Lis 2009

BADA NIERUCHOMOŚCI,***

Biuro pośrednictwa obrotu nieruchomościami specjalizuje się w kompleksowej obsłudze kupna sprzedaży i kredytowania nieruchomości. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, każda powierzona nam sprawa traktowana jest indywidualnie i prestiżowo. Na swojej stronie posiadamy ponad 3000 aktualnych ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości z województwa mazowieckiego. Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników Nieruchomości oraz współpracujemy z wszystkimi większymi Agencjami Nieruchomości w ramach systemu MLS. Wszystkie zwarte z nami umowy pośrednictwa są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Nad rzetelnością i bezpieczeństwem transakcji czuwa zawsze licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami. Sami możemy też dokonać bezpośrednio i zawsze bezpłatnie wiarygodnej oceny kredytowej. Jesteśmy bowiem Pruszkowskim oddziałem brokera kredytów hipotecznych Feniks Finanse Sp. z o.o. który współpracuje z wszystkimi większymi bankami w Polsce.

http://www.bada-nieruchomosci.pl/ - 6 Gru 2011

CADENA SA***

Oficjalna strona największej na Wybrzeżu spółki developerskiej. Przedstawiona jest historia, osiągniecia i oferta firmy oraz przykładowe aranżacje i zrealizowane projekty.

http://mat.gdansk.supermedia.pl/cadena_out/ - 17 Sty 2002

Comeco - trawertyn hutr, kamień naturalny, slaby, płytki kamienne***

COMECO to nowoczesna firma zajmująca się importem kamienia naturalnego oraz trawertynu, który sprzedajemy jako slaby, bloki oraz płytki kamienne. Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość sprzedawanego trawertynu to powody dla których warto wybrać właśnie Comeco.

http://www.comecostone.pl/ - 31 Mar 2011

Domino - biuro nieruchomości Rzeszów***

Domino prowadzi sprzedaż nieruchomości, w swojej bazie ofert posiada także mieszkania do wynajęcia. Domino - Rzeszów - Mieszkanie na każdą kieszeń

http://domino.rzeszow.pl/ - 30 Kwi 2009

Dystrybucja pomp ciepła, ogrzewanie, klimatyzacja Geotherm-oszczędność energii Poznań.***

Firma Geotherm zajmuje się dystrybucją pomp ciepła, Poznań. W ofercie posiadamy systemy ogrzewania niskotemperaturowego-maty kapilarne oraz ogrzewanie i chłodzenie ścienne climadesign. Na stronie internetowej przedstawiamy ogrzewanie i chłodzenie sufitowe a także ogrzewanie i chłodzenie podłogowe climadesign. Oszczędność energii dzięki naszym produktom.

http://www.geotherm.pl/ - 19 Lut 2007

EKSPERT Mielec.***

Strona kancelarii oferującej usługi w zakresie wyceny nieruchomości oraz doradztwa w zakresie celowości zakupów i zbycia nieruchomości. Znajdziesz tu szczegóły oferty, cennik oraz dane kontaktowe.

http://www.ekspert-mielec.z.pl/ - 29 Paź 2002

KARGIPS - firma budowlano-usługowa***

Firma budowlano-usługowa KARGIPS zajmuje się montażem oraz sprzedażą hurtową materiałów budowlanych różnych firm. Na stronie można zapoznać się z ofertą handlową, jak i usługową firmy.

http://www.kargips.com.pl/ - 22 Mar 2000

Koelner***

Wrocławska firma zajmująca się leasingiem oraz produkcją zamocowań budowlanych. Strony zawierają ofertę leasingową wzbogaconą mechanizmem obliczającym wielkość miesięcznych płatności w zależności od wartości przedmiotu i innych parametrów.

http://www.koelner.com.pl/ - 21 Sty 2000

Kredyt i Leasing***

Oferujemy finansowanie pojazdów, maszyn i urządzeń. Proponujemy leasing i formę kredytu.

http://www.kredytileasing.pl/ - 8 Lut 2011