KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > kredyty budowlane (52)

Pod Własnym Dachem***

Pod Własnym Dachem - kredyty, hipoteki, nieruchomości, remonty - to wszystko w jednym serwisie.

http://www.pwd.torun.com.pl/ - 21 Lis 2006

Podmiejski Zespół Willowy w Łapinie***

Strona należaca do Towarzystwa Inwestycyjnego,oferującego domy jednorodzienne.Znajdziesz tu informacje dotyczące zabudowy,położenia planowanego osiedla oraz zasady kredytowania.

http://www.tow.inw.pl/ - 3 Lis 2000

Produkty Bankowe***

Na stronie prezentacja produktów bankowych: kredytów, lokat, kont, ubezpieczenia AC i OC.

http://www.ewinicz.systempartnerski.pl/ - 1 Kwi 2009

Programy kosztorysowe Norma Standard, Pro i Expert***

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą dotyczącą programów kosztorysowych z rodziny Norma. Oferowane opcje to: Norma Standard, bardziej zaawansowana Norma PRO, jak również wersja Expert. Z przekonaniem namawiamy do zapoznania się z cenami dostępnymi na naszej stronie internetowej.

http://www.programy-kosztorysowe.pl/ - 15 Lut 2013

Przedsiębiorstwo Dewelopersko-Budowlane EDBUD Sp.z o.o.***

Witryna przedsiębiorstwa dewelopersko-budowlanego z pełną ofertą, wykazem zrealizowanych inwestycji. Na stronach oferta mieszkaniowa, kredyty, rekomendacje, firma wczoraj i dziś.

http://www.edbud.pl/ - 14 Wrz 2001

Wyszukiwarka nieruchomości na rynku pierwotnym***

Jest to jedyny produkt na rynku, który umożliwia integracje wszystkich podmiotów współpracujących przy zbywaniu i finansowaniu nieruchomości oraz kładzie bardzo duży nacisk na zwiększenie sprzedaży po przez promocję i automatyzacje kontaktu z klientem. Wyszukiwarka www.egloo.pl posiada funkcję wyszukiwania według niestandardowych zapytań, dzieki czemu jest jeszcze bardziej dostosowana do trendów panujących na rynku nieruchomości. W odróżnieniu od portali konkurencyjnych nie pobieramy opłat abonamentowych za zamieszczone ogłoszenia. Nie opieramy swojego działania na powierzchniach reklamowych, gdyż naszym najważniejszym celem jest wspomóc sprzedaż developerów, bo właśnie z nimi rozliczamy się za konkretne efekty. Nie pobieramy prowizji od kupujących nieruchomość.

http://www.egloo.pl/ - 23 Sie 2011

Audyty i Certyfikaty Energetyczne**

Optymalizacja rozwiązań, zapewniających zarówno komfort cieplny, jak i ekonomiczny.

http://www.audyty-certyfikaty.com/ - 19 Mar 2012

Biuro nieruchomości Gorzów**

Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości w Gorzowie Wlkp. i w całym województwie lubuskim. Pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości i w finansowaniu ich zakupu. Oferujemy ubezpieczenia nieruchomości i na życie niezbędne przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

http://www.firma-luc.pl/ - 24 Maj 2010

Kalkulator hipoteczny**

Kalkulator kredytowy, dzięki któremu obliczysz szybko i za darmo wysokość kredytu hipotecznego, kwotę rat, zbadasz swoją zdolność kredytową, wybierzesz najlepszą ofertę bankową

http://www.kalkulator-hipoteczny.pl/ - 14 Cze 2010

[kredytmieszkaniowy.pl] - o kredytach wiemy wszystko!**

O kredytach wiemy wszystko! U nas znajdziesz tylko sprawdzone informacje, rzetelne przygotowane oferty; przedstawimy wszystkie plusy i minusy oferty, wskażemy najlepsze w Twojej sytuacji rozwiązanie problemu! Nie sprzedajemy złudzeń na 30 lat! Z niezależnego źródła dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć o kredycie, a czego nie dowiesz się w Banku.

http://kredyt-mieszkaniowy.kredytmieszkaniowy.pl/ - 7 Sie 2006