KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (699)

BASMA- artykuły teleinformatyczne i maszyny budowlane*****

Wszystko o autoryzowanym dystrybutorze wiodących na świecie firm branży telekomunikacyjnej takich jak KRONE, 3M Telecom, Malico a także renomowanego producenta maszyn budowlanych, firmy WACKER, HONDA i Dr. SCHULZE.

http://www.basma.com.pl/ - 15 Sie 2001

Części maszyn budowlanych - Atlas, Terex, Fuchs, Schaeff*****

ATL Części - strona poświęcona firmie ATL Service & Equipment oferującej części zamienne do maszyn budowlanych marek Atlas, Terex, Fuchs i Schaeff. Firma zaopatruje w części koparki, ładowarki, wozidła, HDS, minikoparki, maszyny przemysłowe do przeładunku.

http://www.atl-czesci.pl/ - 13 Maj 2010

Firma WETZEL ŻURAWIE - zaopatrzenie budownictwa w żurawie wieżowe oraz inne maszyny budowlane*****

Firma WETZEL ŻURAWIE zaopatruje budownictwo w żurawie wieżowe i ich komponenty oraz wiele innych maszyn budowlanych. Oferuje nowy markowy sprzęt produkowany przez doświadczonych inżynierów jak również posiada w ofercie urządzenia używane, w atrakcyjnych cenach, które są tańszą alternatywę dla urządzeń nowych.

http://www.zurawie24.pl/ - 8 Kwi 2009

Giełda MAszyn Budowlanych*****

Internetowa Giełda Maszyn Budowlanych - wiele ogłoszeń.

http://www.maszynybudowlane.com.pl/ - 23 Lut 2001

Husqvarna*****

Strona producenta maszyn ogrodniczych i budowlanych. Znajdziecie tu dokładne informacje o firmie, ofercie, cenach.

http://www.husqvarna.com.pl/ - 23 Mar 2000

Ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, maszyny budowlane - osprzęt*****

Jako wyłączny dystrybutor maszyn budowlanych Hyundai oferujemy ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe, maszyny wiertnicze oraz inne maszyny budowlane i osprzęt. Zapraszamy do współpracy.

http://www.amago.pl/ - 2 Lis 2010

Maszyny budowlane*****

Maszyny budowlane Sołtysiak działa na rynku od 1999 roku jako bezpośredni importer maszyn, części i urządzeń budowlanych różnego typu.Pomagamy zorganizować transport maszyn oraz załatwienie formalności kredytowych i leasingowych

http://www.soltysiak.pl/ - 22 Cze 2010

Maszyny budowlane Imer - Sklep Online*****

Sklep online - w ofercie maszyny budowlane włoskiego producenta IMER: betoniarki, mieszarki, wciągarki budowlane, piły do ceramiki i gresu, piły budowlane

http://imer.pro-sales.pl/ - 25 Lis 2010

Minikoparka Poznań*****

W ofercie firmy znajdują się wszystkie prace, jakie można wykonać za pomocą minikoparki AVANT 200 i jego przystawek roboczych, np. prace w ogrodzie jak kopanie spulchnianie gleby itp.

http://www.minikoparka-poznan.pl/ - 22 Wrz 2010

Nagrzewnice*****

Nagrzewnice, urządzenia grzewcze, promienniki, osuszacze. Nagrzewnice firm Master, Remington, Kongskilde. Nagrzewnice olejowe, gazowe, elektryczne. Na stronie: oferta, informacje, zamówienia.

http://www.nagrzewnice.pl/ - 10 Sty 2003