KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (703)

DABAT- wynajem podnośników****

Nasza firma oferuje wynajem funkcjonalnych podnośników koszowych. Usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Wrocławia.

http://www.dabat.pl/ - 5 Lip 2016

Dispact - paleciak, wózki paletowe, szlabany****

Dispact oferuje możliwość zakupu przez internet. W ofercie folia stretch, paleciak - wózki paletowe, automatyka do bram, palety i europalety, owijarki do palet oraz urządzenia parkingowe takie jak szlabany i blokady parkingowe. Zapraszamy po palety, wózki paletowe, szlabany.

http://www.dispact.pl/ - 26 Sty 2009

DOMEX usługi dźwigowe zawiercie****

Przedstawiamy Państwu Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Domex z Częstochowy. Nasza główna branża to usługi dźwigowe. Specjalizujemy się również w usługach transportowo - sprzętowych, zmechanizowanych robotach ziemnych i montażowych, handlu piaskiem i kruszywami. Posiadamy: koparko - ładowarki, ładowarki, ładowarkę teleskopową, dźwigi, żurawie, podnośniki koszowe, samochody samowyładowcze. Zajmujemy się także wywozem gruzu w kontenerach - gruzownikach oraz workach BigBag. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej wiadomości oraz pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.

http://www.dzwigowe.net/ - 8 Maj 2014

Dźwig do wynajęcia w Zakopanem - firma Mira****

Przedsiębiorstwo Mira świadczy usługi sprzętowe na terenie Podhala. W ofercie firmy znajdują się maszyny budowlane takie jak podnośnik koszowy i dźwig do wynajęcia w Zakopanem i Nowym Targu. Maszyny przeznaczone są do wycinki drzew, pielęgnacji zieleni, prac związanych z budową domów i innych działań na wysokościach.

http://uslugisprzetowe.podhale.pl/ - 20 Mar 2015

Dźwigi Czorny****

Firma zajmuje się wynajmem dźwigów (żurawi samochodowych). Istnieje na rynku od 1998 roku. Nasi operatorzy posiadają niezbędne kompetencje oraz umiejętności do wykonania nawet najtrudniejszych prac. Służymy również pomocą w zakresie doboru odpowiedniego dźwigu. Nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w najlepsze maszyny. Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególności w miejscowościach bliskich naszej siedzibie - Bielsko Biała, Oświęcim, Tychy, Żory. Oferta: wszelkiego rodzaju prace montażowe prace przeładunkowe podawanie materiałów budowlanych na wysokości

http://www.dzwigiczorny.pl/ - 27 Sty 2018

Dźwigi i żurawie - wynajem****

Wynajem żurawi i dźwigów. Żurawie i dźwigi - doradztwo i pomoc w doborze. Jedna z największych firm w Europie. Żurawie, dźwigi, wyżarzarki, spawarki...

http://www.dzwigi.biz.pl/ - 21 Wrz 2005

Elar-Tech PHU - koła i rolki do wózków widłowych****

Przedsiębiorstwo Elar-Tech PHU zajmuje się dystrybucją części do wózków widłowych. W jego ofercie znaleźć można takie elementy zamienne jak: koła, rolki, filtry, fotele, instalacje gazowe, łożyska, lusterka oraz osie napędowe. Firma udostępnia także oświetlenie do pojazdów przeznaczonych do transportu wewnętrznego w magazynach oraz halach produkcyjnych.

http://www.elar-tech.pl/ - 2 Paź 2014

El-Mis - wynajem minikoparki****

Firma El-Mis świadczy usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic: Pabianic, Konstantynowa, Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa oraz Łasku. Przedsiębiorstwo wynajmuje również minikoparki do wykopów.

http://www.el-mis.net.pl/ - 19 Kwi 2017

Elmondo - suwnice****

Produkujemy wózki kablowe, przewody oraz prowadnice. Zajmujemy się też sprzedażą, konserwacją i remontami suwnic, żurawii i wciągarek.

http://www.elmondo.go3.pl/ - 6 Lis 2006

ElPLC Sp. z o.o. - produkcja maszyn****

Przedsiębiorstwo elPLC Sp. z o.o. produkuje nowoczesne maszyny, linie technologiczne oraz stanowiska montażowe. Specjalizuje się w tworzeniu systemów z zakresu mechatroniki.

http://www.elplc.pl/ - 11 Lut 2017