KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (692)

EM-TECH demontaż konstrukcji stalowych****

W Toruniu znajduje się siedziba firmy eM-Tech świadczącej usługi budowlane na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w wynajmie sprzętu budowlanego wraz z kierowcą. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki kołowe, koparki gąsienicowe lub ładowarki teleskopowe. Można nam także zlecić transport ładunków lub maszyn budowlanych, usługi rozbiórkowe i recykling. Prowadzimy też sprzedaż kruszywa budowlanego. Zapewniamy profesjonalizm, atrakcyjne ceny oraz miłą atmosferę współpracy. Szczegóły oferty zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

http://emtech.pl/ - 4 Lis 2016

ENARPOL Przedstawicielstwo Handlowe Piotr Habrat, Kraków****

Strona firmy ENARPOL z Krakowa, dystrybutora sprzętu firmy ENAR. Oferujemy wibratory, listwy wyrównujące, zagęszczarki do betonu, ubijaki i walce do gruntu.

http://www.enarpol.dei.pl/ - 7 Lip 2004

Eurodźwig - usługi podnośnikiem koszowym****

Oferujemy dźwigi oraz podnośniki koszowe na wynajem. Świadczymy również różnego rodzaju usługi tymi maszynami - w tym profesjonalnie wykonujemy prace na wysokościach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://dzwiganie.pl/ - 14 Gru 2017

EUROLIFT - wózki widłowe elektryczne Linde****

Funkcjonalne oraz niezawodne urządzenia przemysłowe. EUROLIFT oferuje sprzedaż i wynajem elektrycznych oraz spalinowych wózków widłowych Linde i innych cenionych w branży marek. Precyzja wykonania, profesjonalne działanie i prosta obsługa.

http://www.eurolift.com.pl/ - 28 Sty 2015

Ewa-Lift - wynajem podnośników koszowych w Warszawie****

Ewa-Lift - Łomianki, Warszawa. W ofercie wynajem podnośników koszowych. Wysięgniki, podnośniki koszowe - firma świadczy usługi na terenie miasta Warszawa i w innych miastach na terenie woj. mazowieckiego. Zapraszamy - podnośnik koszowy w Warszawie.

http://www.ewa-lift.pl/ - 3 Paź 2008

EWIMAX - nagrzewnice****

Firma zajmująca się sprzedażą nowych i używanych urządzeń grzewczych (np. nagrzewnic), chłodniczych (klimatyzatorów), budowlanych, warsztatowych, ogrodniczych, czy też pneumatycznych. Oferta obejmuje także osuszacze powietrza.

http://www.ewimax.pl/ - 14 Wrz 2013

Exar Artur kowejsza****

Strona internetowa exar.eu prezentuje zakres usług i produktów oferowanych przez firmę Exar Artur Kowejsza. Można odnaleźć tam dokładny katalog w którym znajdują się między innymi zawiesia, liny stalowe, liny nierdzewne, centrowniki czy samozamykacze. Ponad to strona jest dostępna w wielu wersjach językowych.

http://exar.eu/ - 14 Lut 2016

FAMAK SA****

Witryna Fabryki Maszyn i Urządzeń w Kluczborku działającej na rynku dóbr inwestycyjnych. Fabryka produkuje urządzenia dźwigowe, przeładunkowe, kompletne obiekty przemysłowe oraz przenośniki i kompletne układy transportu ciągłego. Na stronach zamieszczono informacje o firmie, podano szczegóły działalności oraz aktualności.

http://www.famak.pl/ - 29 Mar 2000

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

Firma Agroma - Czarna Białostocka****

Firma zajmuje się sprzedażą ciągników, koparek i maszyn rolniczych, częsci zamiennych. Prowadzi również usługi magazynowe i celne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.agroma-czarna.pl/ - 3 Sty 2002