KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (699)

FHU HENZO - Henryk Gmur - Urządzenia budowlane firmy Geda -Szczecin****

Sprzedaż nowych i używanych wciągarek dachowych i wyciągów budowlanych. Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń (wind) firmy GEDA.

http://www.henzowindygeda.ifg.pl/ - 17 Sie 2005

Firma Agroma - Czarna Białostocka****

Firma zajmuje się sprzedażą ciągników, koparek i maszyn rolniczych, częsci zamiennych. Prowadzi również usługi magazynowe i celne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.agroma-czarna.pl/ - 3 Sty 2002

Firma Budowlana Adam Motłoch****

Firma budowlana posiadająca duże zaplecze techniczne. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://frb-adammotloch.pl/ - 24 Sty 2002

Firma Cieśla.****

Strona firmy oferującej sprzedaż pomp i armatury przemysłowej oraz urządzeń PEWO. Znajdziesz tu szczegółową prezentację oferty, informacje o firmie oraz jej referencje.

http://www.ciesla.com.pl/ - 25 Wrz 2002

Firma dekarska, dachy wynajem zwyżki, ROOF-BUD****

ROOF-BUD to prężnie rozwijająca się firma, która funkcjonuje na rynku od kwietnia 2010r. Działalność firmy obejmuje: prace dekarskie, obróbki blacharskie, prace na wysokości, wynajem podnośnika koszowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://roofbud.pl/ - 17 Mar 2014

Firma usługowa - wózki widłowe, transport wewnętrzny, magazynowanie, serwis, usługi okołoprodukcyjne****

Na stronie pełna oferta firmy SURET: sprzedaż, wynajem, serwis wózków widłowych, wózków przemyslowych, transport wewnętrzny, logistyka wewnatrzzakładowa, outsourcing transportu wewnętrznego i magazynowania, obsługa magazynów, sprzedaż regałów sprzętu magazynowego, gospodarka magazynowa, usługi consigment stock, relokacje - przemieszczanie, autoryzowany serwis STILL, konserwacja urządzeń dźwigowych, renowacje maszyn, remonty suwnic, pełna oferta części do wózków i opon przemysłowych

http://www.suret.com.pl/ - 12 Paź 2007

Fonbud****

Witryna przedsiębiorstwa zajmującego się dystrybucją koparek Huddig oraz osprzętu telekomunikacyjnego ADC. Fonbud zajmuje się także budową linii kablowych, światłowodowych, wykonuje montaż instalacji teletechnicznych, remonty oraz okablowanie strukturalne.

http://www.fonbud.com.pl/ - 10 Kwi 2000

Fotowoltaika, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, oraz firma budowlana | WALMAR****

Firma WALMAR - w naszej ofercie znajdziecie Państwo panele fotowoltaiczne, inwentery, system montażowy, oraz montaż instalacji fotowoltaicznej. Sprzęt budowlany, rusztowania, szalunki. Budowa domów, hal, obiektów użyteczności publicznej, instalacje, wykończenia to nasza specjalność. Dodatkowo oferujemy dowóz, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych. Zapraszamy! Tylko u nas najlepszy sprzęt w najniższej cenie!

http://walmar.rzeszow.pl/ - 18 Gru 2017

FPH Firma Bodex. Maszyny dla kowalstwa, urządzenia dla gastronomii.****

FPH Bodex producent maszyn do wyrobów kowalstwa artystycznego oraz urządzeń dla gastronomii. Zarówno w jedym jak i w drugim zakresie - oferty znaleźć można na stronie. Oprócz nich są także informacje o samej firmie.

http://www.firmabodex.com.pl/ - 23 Lip 2002

Frezarki i obrabiarki CNC, plotery tnące i frezujące - Profisystem CNC****

Profisystem CNC to firma zajmująca się oferowaniem takich maszyn jak frezarki i obrabiarki CNC. W ofercie znajdują się również niezwykle wydajne plotery tnące oraz frezujące dzięki którym bez problemu można podołać nawet najtrudniejszym zadaniom. Jest to producent maszyn znany nie tylko w Polsce ale również w całej europie.

http://www.profisystemcnc.pl/ - 30 Paź 2012