KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (703)

Gotex****

Sklep firmy Gotex oferujący maszyny budowlane takich producentów jak m.in. Masalta, w tym listwy wibracyjne, przecinarki do betonu, motopompy oraz generatory prądu. Proponowane agregaty prądotwórcze dostępne są w wyjątkowo przystępnych cenach. Oferta obejmuje ponadto zacieraczki, węże strażackie i odśnieżarki, a także sprzęt rolniczy typu glebogryzarki. W sprzedaży znajdują się też silniki Honda. Firma prowadzi również serwis zagęszczarek oraz wypożyczalnię sprzętu budowlanego w Poznaniu i w Krakowie.

http://www.gotexbudowlane.com.pl/ - 30 Sty 2015

GÓRKA dźwigi trzebinia****

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Górka z Siedlca w województwie wielkopolskim. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym usługi dźwigowe oraz transportowe. Wynajmujemy specjalistyczny sprzęt taki jak żurawie, dźwigi, podnośniki, żurawie wieżowe czy samochodowe, podnośniki koszowe jak też cementonaczepy. Świadczymy również usługi transportowe na terenie całej Polski. Zapewniamy terminową realizację zleceń, konkurencyjne ceny i usługi na najwyższym poziome. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://dzwigigorka.pl/ - 1 Gru 2016

Graco-Apex - polerki****

Poszukujesz firmy zajmującej się sprzedażą urządzeń do czyszczenia ciśnieniowego? Prawidłowo trafiłeś! Firma APEX z Warszawy zajmuje się sprzedażą urządzeń przedsiębiorstw GRACO i FLEX. Sprzedajemy: agregaty malarskie, przemysłowe, budowlane, drogowe, myjki ciśnieniowe, pistolety lakiernicze, akcesoria, szlifierki, odkurzacze przemysłowe, polerki, piły, frezarki oraz wiertarki. Mamy liczne rabaty oraz promocje. Kierujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo specjalizujemy się w malowaniu hydrodynamicznym powierzchni wielkogabarytowych. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną propozycję i indywidualne podejście do konkretnego zlecenia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań i możliwości. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

http://graco-apex.pl/ - 10 Lip 2013

Grupa FADROMA****

Serwis internetowy grupy kapitałowej FADROMA. W ofercie FADROMY znajdziesz specjalistyczne ładowarki kopalniane, budowlane i rolnicze, wózki widłowe bocznego podnoszenia oraz inne usługi technologiczne, projektowe i transportowe.

http://www.fadroma.pl/ - 26 Cze 2001

Hamer Wypożyczalnia Sprzedaż maszyn budowlanych****

W ofercie wynajmu jak i sprzedaży: zagęszczarki, skoczki, ubijaki stopowe, walce, listwy wibracyjne, wibratory, silniki, agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, minikoparki, zacieraczki, sprężarki powietrza, Producentów takich jak Belle, Dr, Schulze, Profitech, Fogo, Honda.

http://www.hamer.net.pl/ - 6 Wrz 2006

HC Lift sp. z o.o. - wózki paletowe ręczne i elektryczne****

Zapraszamy do skorzystania z oferty na profesjonalne wózki paletowe ręczne i elektryczne. HC Lift proponuje szereg transporterów o wielu przydatnych funkcjach. Te urządzenia są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, sprawdź i przekonaj się sam! Najlepsze przenośniki znajdziesz u nas.

http://hclift.com.pl/ - 8 Maj 2014

HKL Baumaschinen sp. z o.o.****

Sprzedaż, wynajem, serwis maszyn budowlanych, typu: minikoparki, koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki, kołowe, ładowarki teleskopowe, płyty wibracyjne, przecinarki do asfaltu i betonu, pompy do odwodnień, agregaty prądotwórcze. Na stornie informacje o firmie oraz omówienie oferty.

http://www.hkl.pl/ - 10 Kwi 2002

Homax Bis****

Hurtownia olejów i smarów, usługi transportowe, usługi koparko-ładowarką, stacja paliw.

http://www.homaxbis.pl/ - 17 Maj 2005

HRM Hydromechanika - hydraulika siłowa, wózki paletowe. siłowniki****

Hydraulika siłowa, Warszawa. Wyposażenie warsztatów i magazynów w podnośniki, dźwigniki, podesty, stoły nożycowe, wózki paletowe, wciągniki, windy, siłowniki, przewody hydrauliczne. Sprzedaż i serwis na urządzenia hydrauliczne i wózki paletowe.

http://www.hrm.com.pl/ - 22 Cze 2005

Hydrochem - armatura przemysłowa, zawory, zasuwy****

W asortymencie firmy Hydrochem znajduje się profesjonalna armatura przemysłowa. W jej skład wchodzą różnego rodzaju zawory, zasuwy, napędy, przepustnice, hydranty i wiele innych elementów, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy rozwiązania na najwyższym poziomie. Sprawdź oraz przekonaj się sam już dziś!

http://www.hydrochem.com.pl/ - 9 Maj 2014