KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (692)

Graco-Apex - polerki****

Poszukujesz firmy zajmującej się sprzedażą urządzeń do czyszczenia ciśnieniowego? Prawidłowo trafiłeś! Firma APEX z Warszawy zajmuje się sprzedażą urządzeń przedsiębiorstw GRACO i FLEX. Sprzedajemy: agregaty malarskie, przemysłowe, budowlane, drogowe, myjki ciśnieniowe, pistolety lakiernicze, akcesoria, szlifierki, odkurzacze przemysłowe, polerki, piły, frezarki oraz wiertarki. Mamy liczne rabaty oraz promocje. Kierujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo specjalizujemy się w malowaniu hydrodynamicznym powierzchni wielkogabarytowych. Dodatkowo liczyć mogą Państwo na atrakcyjną propozycję i indywidualne podejście do konkretnego zlecenia, co zezwala dopasować ofertę do konkretnych zapotrzebowań i możliwości. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

http://graco-apex.pl/ - 10 Lip 2013

Grupa FADROMA****

Serwis internetowy grupy kapitałowej FADROMA. W ofercie FADROMY znajdziesz specjalistyczne ładowarki kopalniane, budowlane i rolnicze, wózki widłowe bocznego podnoszenia oraz inne usługi technologiczne, projektowe i transportowe.

http://www.fadroma.pl/ - 26 Cze 2001

Hamer Wypożyczalnia Sprzedaż maszyn budowlanych****

W ofercie wynajmu jak i sprzedaży: zagęszczarki, skoczki, ubijaki stopowe, walce, listwy wibracyjne, wibratory, silniki, agregaty prądotwórcze, elektronarzędzia, minikoparki, zacieraczki, sprężarki powietrza, Producentów takich jak Belle, Dr, Schulze, Profitech, Fogo, Honda.

http://www.hamer.net.pl/ - 6 Wrz 2006

HC Lift sp. z o.o. - wózki paletowe ręczne i elektryczne****

Zapraszamy do skorzystania z oferty na profesjonalne wózki paletowe ręczne i elektryczne. HC Lift proponuje szereg transporterów o wielu przydatnych funkcjach. Te urządzenia są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, sprawdź i przekonaj się sam! Najlepsze przenośniki znajdziesz u nas.

http://hclift.com.pl/ - 8 Maj 2014

HKL Baumaschinen sp. z o.o.****

Sprzedaż, wynajem, serwis maszyn budowlanych, typu: minikoparki, koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki, kołowe, ładowarki teleskopowe, płyty wibracyjne, przecinarki do asfaltu i betonu, pompy do odwodnień, agregaty prądotwórcze. Na stornie informacje o firmie oraz omówienie oferty.

http://www.hkl.pl/ - 10 Kwi 2002

Homax Bis****

Hurtownia olejów i smarów, usługi transportowe, usługi koparko-ładowarką, stacja paliw.

http://www.homaxbis.pl/ - 17 Maj 2005

HRM Hydromechanika - hydraulika siłowa, wózki paletowe. siłowniki****

Hydraulika siłowa, Warszawa. Wyposażenie warsztatów i magazynów w podnośniki, dźwigniki, podesty, stoły nożycowe, wózki paletowe, wciągniki, windy, siłowniki, przewody hydrauliczne. Sprzedaż i serwis na urządzenia hydrauliczne i wózki paletowe.

http://www.hrm.com.pl/ - 22 Cze 2005

Hydrochem - armatura przemysłowa, zawory, zasuwy****

W asortymencie firmy Hydrochem znajduje się profesjonalna armatura przemysłowa. W jej skład wchodzą różnego rodzaju zawory, zasuwy, napędy, przepustnice, hydranty i wiele innych elementów, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy rozwiązania na najwyższym poziomie. Sprawdź oraz przekonaj się sam już dziś!

http://www.hydrochem.com.pl/ - 9 Maj 2014

HYDROMIT - hydraulika siłowa - pompy hydrauliczne, rotatory, silniki****

HYDROMIT - importer i dystrybutor układów hydrauliki siłowej. Zakres działalności to: pompy hydrauliczne do mobilnych układów hydraulicznych; rotatory; pompy przemysłowe i silniki hydrauliczne; zawory i rozdzielacze; szkolenia operatorów żurawi zakabinowych; naprawy pomp; układy mikrohydrauliki.

http://www.hydromit.com/ - 2 Maj 2007

Hydroserwis - naprawa silników hydraulicznych****

Strona internetowa firmy świadczącej naprawdę pomp, rozdzielaczy, silników i innych elementów hydrauliki siłowej. Firma oferuje serwis i regenerację maszyn budowlanych na terenie województw małopolskiego i śląskiego.

http://www.hydroserwishs.pl/ - 2 Mar 2018