KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (692)

Ibf Galw- meble warsztatowe, wózki paletowe****

Oferujemy meble warsztatowe, wózki paletowe,szafy bhp, które spełniają swoje przeznaczenie poprzez jakość i wytrzymałość zastosowanych materiałów. Nasza oferta obejmuje wszelkie typy wózków paletowe, które spełniają wszelkie standardy. Proponujemy konkurencyjne ceny i rzetelną obsługę Klienta.

http://www.galw.pl/ - 15 Wrz 2010

ICEsonic- urządzenia do czyszczenia suchym lodem****

Firma oferuje profesjonalne urządzenia wykorzystujące technologię wydmuchiwania suchego lodu do zastosowań w wielu gałęziach przemysłu. Gwarancja najniższych kosztów, niezawodne i wszechstronne działanie nawet w trudnych warunkach. System całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego.

http://www.iceclean.eu/ - 12 Lip 2011

Industria Polska - Sterowniki Omron, Phoenix Contact, Pilz, Keyence****

Firma obejmująca ofertą liczne rozwiązania usprawniające wykonywanie określonych prac przez maszyny, czy też urządzenia. Industria Polska proponuje na przykład sterowniki Siemens, Phoenix Contact, Allan Bradley.

http://www.industriapolska.com/ - 28 Mar 2017

Industrial Frigo - silosy i mieszalniki przemysłowe****

Firma Industrial Frigo jest dystrybutorem wyrobów marki Lorandi Silos. Oferujemy sprawdzone rozwiązania w postaci: transporterów pneumatycznych, przenośników (ślimakowych, kubełkowych), maszyn do recyklingu plastiku, separatorów, mieszalników przemysłowych oraz silosów.

http://www.lorandisilos.pl/ - 3 Sie 2016

Irleh Lisiewicz Sp. j - producent rusztowań elewacyjnych****

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjnym. Wykonujemy rusztowania elewacyjne klinowe (choinkowe). Proponujemy także maszyny do produkcji i naprawy obuwia. Gwarantujemy wysokiej jakości wyroby pozwalające bezpieczne działanie na wysokościach. Jako producent stale doskonalimy nasze rozwiązania.

http://www.irleh.pl/ - 31 Lip 2017

Jacek Płomiński – usługi podnośnikami koszowymi****

Nasza firma oferuję wynajem podnośników koszowych do 21 m wraz z obsługą operatorską na terenie miast Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Odolanów i okolic. Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Uczestniczymy w takich działaniach jak prace montażowe, wycinka drzew i pielęgnacja zieleni, wyklejanie bilboardów, prace blacharsko-dekarskie, odśnieżanie dachów i usuwanie sopli.

http://podnosnikostrow.pl/ - 22 Lip 2013

Jacht Czarter Czaplinek Drawsko****

Czarter jachtów w Czaplinku nad jeziorem Drawsko. W ofercie mamy jachty o wysokim wyposażeniu oraz jednostki dla mniej wymagających.

http://czartercentrum.pl/ - 6 Paź 2014

Jar Miniładowarki****

PPHIU JAR to firma oferujące kompleksowe usługi minikoparką oraz miniładowarką na terenie Wrocławia i okolic. Firma wykonuje wykopy pod fundamenty, ogrodzenia, słupy elektryczne, prace w zakresie ogrodnictwa, utrzymania zieleni oraz dróg.

http://www.jar-miniladowarki.pl/ - 31 Sty 2016

JCB****

Firma JCB jest jednym z producentów maszyn do robót ziemnych, rolniczych, transportu materiałów, hydraulicznych agregatów, młotów i narzędzi budowlanych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i dane techniczne oferowanych produktów.

http://www.jcb.pl/ - 25 Sty 2002

Jcb części****

PLR, czyli Powershift Line Remanufacturing - działamy na rynku już od 2001 roku. Przez ten czas skutecznie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych, leśnych, górniczych i tym podobnych. Specjalizujemy się w naprawach, remontach podzespołów. Staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna pod względem cenowym i jakościowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

http://www.plr-machine.eu/ - 6 Mar 2014