KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (723)

Jar Miniładowarki****

PPHIU JAR to firma oferujące kompleksowe usługi minikoparką oraz miniładowarką na terenie Wrocławia i okolic. Firma wykonuje wykopy pod fundamenty, ogrodzenia, słupy elektryczne, prace w zakresie ogrodnictwa, utrzymania zieleni oraz dróg.

http://www.jar-miniladowarki.pl/ - 31 Sty 2016

Jazgot - dystrybutor częsci i wózków widłowych****

Firma Jazgot zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą części do wózków widłowych. W ofercie posiada elementy niezbędne do prawidłowego działania pojazdów magazynowych.

http://sklep.jazgot.com.pl/ - 18 Sty 2019

JB Labotech****

Firma JB Labotech zajmuje się sprzedażą rozwiązań dedykowanych maszynom do produkcji farb, lakierów i tworzyw sztucznych. Oferta obejmuje m.in. nowoczesną aparaturę kontrolno-pomiarową.

http://jb-labotech.pl/ - 18 Sty 2019

JCB****

Firma JCB jest jednym z producentów maszyn do robót ziemnych, rolniczych, transportu materiałów, hydraulicznych agregatów, młotów i narzędzi budowlanych. Na stronie znajdziesz zdjęcia i dane techniczne oferowanych produktów.

http://www.jcb.pl/ - 25 Sty 2002

Jcb części****

PLR, czyli Powershift Line Remanufacturing - działamy na rynku już od 2001 roku. Przez ten czas skutecznie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, części zamienne do maszyn budowlanych, drogowych, leśnych, górniczych i tym podobnych. Specjalizujemy się w naprawach, remontach podzespołów. Staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej atrakcyjna pod względem cenowym i jakościowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

http://www.plr-machine.eu/ - 6 Mar 2014

JMR-Trans roboty ziemne Warszawa****

Firma JMR Trans ma swoją siedzibę w Pomiechówku. Zlecenia wykonujemy dla klientów prywatnych, firm oraz przedsiębiorstw z całego województwa mazowieckiego. Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne i wiedzę, dzięki którym zdołamy podjąć się wykonania praktycznie wszelkich zleceń. Zajmujemy się wykonywaniem zleceń związanych między innymi z: usługami wyburzeniowymi, budową dróg, całościowymi robotami ziemnymi, produkcją kruszywa drogowego, transportem ciężarowym i kruszeniem materiałów. Naszym celem jest wszechstronna współpraca z klientami i terminowa realizacja wszystkich prac. Szczegóły oferty są na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

http://www.jmrtrans.pl/ - 17 Maj 2014

JP serwis maszyn budowlanych****

JP. Serwis maszyn budowlanych to warsztat funkcjonujący od wielu lat na obszarze południowo-zachodniej Polski. Wieloletnia obecność na rynku napraw pojazdów budowlanych sprawia, iż posiadamy niezwykle cenne doświadczenie w naprawie koparek i spycharek, a w szczególności specjalizujemy się w reperacjach pojazdów przedsiębiorstwa Caterpillar. Zaświadczamy naprawy mechaniczne, a również elementów hydraulicznych i elektryki. W naszej ofercie posiadamy też bardzo rozległy wachlarz części zamiennych. Dzięki naszemu doświadczeniu, pomożemy Państwu w doborze odpowiednich rozwiązań, zwiększających efektywność pracy i obniżających koszty. Pełna oferta naszych części, a także usług serwisowanych dostępna jest na stronie internetowej naszej firmy. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

http://www.serwismaszyn-jp.pl/ - 26 Lis 2013

Jutech - dysze natryskowe i układy centralnego smarowania****

Strona firmy oferującej profesjonalne kalamitki oraz dysze natryskowe. Projektujemy i montujemy też układy centralnego smarowania.

http://www.jutech.com.pl/ - 23 Lip 2015

Kabina koparki - hydrosystem.net.pl****

Specjalizujemy się w naszej firmie Hydrosystem realizowaniem profesjonalnych i kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego zakresu zarówno maszyn drogowych a także budowlanych. Zapewniamy w naszej firmie między innymi zwolnice, silnik spalinowe, skrzynie biegów, mosty napędowe, reduktory obrotu, łożyska obrotu, podwozia gąsienicowe, ramiona osprzętu łyżki, koła, opony, felgi. Gwarantujemy sprawne i terminowe realizowanie dostaw.

http://hydrosystem.net.pl/ - 14 Gru 2017

KAMA - sprzedaż i serwis maszyn pakujących****

Firma KAMA zajmuje się sprzedażą nowoczesnym maszyn pakujących renomowanych firm. Oprócz tego świadczy usługi serwisowe. Zajmuje się także doradztwem w zakresie części zamiennych.

http://kama-serwis.eu/ - 25 Mar 2017

Informacje dodatkowe