KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (700)

Kleśta Kalisz - transport, dźwigi, wywrotki****

Zlokalizowana w Kaliszu firma świadczy usługi transportowe zarówno piasku, jak i kruszywa. Kleśta wykorzystuje w swojej pracy dźwigi, koparko-ładowarki, wywrotki, podnośniki, młoty wyburzeniowe i kontenery budowlane.

http://www.klesta.pl/ - 2 Paź 2017

KM Project****

W ofercie firmy KM Project znajdują się produkowane przez nią kompensatory tkaninowe. Przedsiębiorstwo poleca również płyty uszczelkarskie wykonane m.in. z włókien szklanych, syntetycznych oraz węglowych.

http://kmproject.pl/ - 18 Gru 2018

Komatsu Warszawa - widlaki, paleciaki****

Wózki widłowe Warszawa - sprzedaż i wynajem wózków widłowych. Oferujemy nowe i używane wózki widłowe w atrakcyjnej cenie. W ofercie też części do wózków widłowych Komatsu. Zapraszamy - widlaki, paleciaki, sztaplarki i wózki widłowe Komatsu.

http://www.komatsu-polska.com/ - 19 Gru 2007

Kopalmat - zestawy krążnikowe****

Firma Koplamat, zlokalizowana w Opolu, współpracuje z użytkownikami przenośników taśmowych. Zajmuje się optymalizacją procesów produkcyjnych oraz zaopatrzeniem. W ofercie znajdują się krążniki tarczowe, gładkie, pierścieniowe, girlandowe, odciskowe, kierunkowe, a także zestawy, taśmy transportowe i bębny napędowe.

http://www.kopalmat.pl/ - 4 Lip 2018

Koparki, ładowarki, spycharki - Maszyny Budowlane Zborowski****

Firma oferuje maszyny budowlane, takie jak; koparki, ładowarki oraz spycharki. W ofercie również części zamienne; maszyny budowlane i urządzenia budowlane.

http://www.zborowski.pl/ - 31 Sie 2005

Koparki używane - Wynajem sprzętu budowlanego****

Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. Prócz wynajmu i sprzedaży świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych: wykopy pod sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe, wykopy pod budynki, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, wykopy szeroko przestrzenne Koparki używane jak i nowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy.

http://www.koparki24.com/ - 8 Sie 2013

Kotowicz - usługi dźwigowe****

Kotowicz usługi dźwigowe to strona internetowa firmy zajmującej się technologiami dźwigowymi. Na stronie znajdziesz informacje o wynajmie dźwigów na terenie takich miast jak Goleniów, Pyrzyce, Stargard i Szczecin. Dźwigi i szalunki, które wynajmuje firma są wysokiej klasy - na stronie pokazane są zdjęcia oraz szczegółowe opisy maszyn. Stronka prezentuje też szczegółowe informacje jeśli chodzi o wynajem dźwigów i szalunków.

http://www.kotowicz-dzwigi.pl/ - 21 Paź 2014

Kottgen Sp. z o.o.- techniki budowlane i magazynowe****

Na stronie znajduje się oferta wózków widłowych, kostrunkcji z aluminium, a także zabudowa samochodów dostawczych i ciężarowych.

http://www.kottgen.pl/ - 22 Lis 2002

Kraftmann - producent maszyn budowlanych tłocząco-pompujących****

Kraftmann spółka z o.o. jest producentem maszyn budowlanych tłocząco-pompujących. W ofercie firmy znajdują się: agregaty tynkarskie specjalistyczne i uniwersalne, pompy pneumatyczne do betonu typu mixokret, mieszarki i pompy do zapraw budowlanych.

http://www.kraftmann.pl/ - 20 Kwi 2001

Kraków Wózki widłowe, podnośniki nożycowe, wynajem, serwis, sprzedaż****

Firma posiada w swojej ofercie wózki widłowe i podesty ruchome firm linde still steinbock boss hyster dantruck kalmar manitou jungheinrich toyota nissan.Ponadto oferujemy serwis i wynajem wózków widłowych i podestó oraz części i serwis wózków widłowych oraz podnośników nożycowych.

http://www.wozkiwidlowe24.com/ - 24 Kwi 2007