KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Kleśta Kalisz - transport, dźwigi, wywrotki****

Zlokalizowana w Kaliszu firma świadczy usługi transportowe zarówno piasku, jak i kruszywa. Kleśta wykorzystuje w swojej pracy dźwigi, koparko-ładowarki, wywrotki, podnośniki, młoty wyburzeniowe i kontenery budowlane.

http://www.klesta.pl/ - 2 Paź 2017

Komatsu Warszawa - widlaki, paleciaki****

Wózki widłowe Warszawa - sprzedaż i wynajem wózków widłowych. Oferujemy nowe i używane wózki widłowe w atrakcyjnej cenie. W ofercie też części do wózków widłowych Komatsu. Zapraszamy - widlaki, paleciaki, sztaplarki i wózki widłowe Komatsu.

http://www.komatsu-polska.com/ - 19 Gru 2007

Kopalmat - zestawy krążnikowe****

Firma Koplamat, zlokalizowana w Opolu, współpracuje z użytkownikami przenośników taśmowych. Zajmuje się optymalizacją procesów produkcyjnych oraz zaopatrzeniem. W ofercie znajdują się krążniki tarczowe, gładkie, pierścieniowe, girlandowe, odciskowe, kierunkowe, a także zestawy, taśmy transportowe i bębny napędowe.

http://www.kopalmat.pl/ - 4 Lip 2018

Koparki, ładowarki, spycharki - Maszyny Budowlane Zborowski****

Firma oferuje maszyny budowlane, takie jak; koparki, ładowarki oraz spycharki. W ofercie również części zamienne; maszyny budowlane i urządzenia budowlane.

http://www.zborowski.pl/ - 31 Sie 2005

Koparki używane - Wynajem sprzętu budowlanego****

Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. Prócz wynajmu i sprzedaży świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych: wykopy pod sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe, wykopy pod budynki, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, wykopy szeroko przestrzenne Koparki używane jak i nowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy.

http://www.koparki24.com/ - 8 Sie 2013

Kotowicz - usługi dźwigowe****

Kotowicz usługi dźwigowe to strona internetowa firmy zajmującej się technologiami dźwigowymi. Na stronie znajdziesz informacje o wynajmie dźwigów na terenie takich miast jak Goleniów, Pyrzyce, Stargard i Szczecin. Dźwigi i szalunki, które wynajmuje firma są wysokiej klasy - na stronie pokazane są zdjęcia oraz szczegółowe opisy maszyn. Stronka prezentuje też szczegółowe informacje jeśli chodzi o wynajem dźwigów i szalunków.

http://www.kotowicz-dzwigi.pl/ - 21 Paź 2014

Kottgen Sp. z o.o.- techniki budowlane i magazynowe****

Na stronie znajduje się oferta wózków widłowych, kostrunkcji z aluminium, a także zabudowa samochodów dostawczych i ciężarowych.

http://www.kottgen.pl/ - 22 Lis 2002

Kraftmann - producent maszyn budowlanych tłocząco-pompujących****

Kraftmann spółka z o.o. jest producentem maszyn budowlanych tłocząco-pompujących. W ofercie firmy znajdują się: agregaty tynkarskie specjalistyczne i uniwersalne, pompy pneumatyczne do betonu typu mixokret, mieszarki i pompy do zapraw budowlanych.

http://www.kraftmann.pl/ - 20 Kwi 2001

Kraków Wózki widłowe, podnośniki nożycowe, wynajem, serwis, sprzedaż****

Firma posiada w swojej ofercie wózki widłowe i podesty ruchome firm linde still steinbock boss hyster dantruck kalmar manitou jungheinrich toyota nissan.Ponadto oferujemy serwis i wynajem wózków widłowych i podestó oraz części i serwis wózków widłowych oraz podnośników nożycowych.

http://www.wozkiwidlowe24.com/ - 24 Kwi 2007

KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych****

Przedsiębiorstwo Krane-Pol istnieje na rynku od dłuższego czasu, świadcząc całkowite usługi w obszarze realizacji prac przy zastosowaniu dźwigów. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu, a oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm oraz instytucji z Torunia oraz pobliskich miejscowości. Zamiarem firmy jest usatysfakcjonowanie każdego, także najbardziej wymagającego klienta, wobec tego przyrządzono propozycję scalającą najwyższą jakość z atrakcyjną ofertą cenową. Znajdą w niej Państwo okazały zakres usług dźwigowych m.in. pielęgnację zieleni, montaż i konserwację oświetlenia miejskiego, prace blacharskie i dekarskie, a także prace budowlane i rozbiórkowe obejmujące kompleksowy montaż oraz demontaż hal, konstrukcji stalowych i konstrukcji żelbetowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wypożyczania dźwigów z operatorem na stronie internetowej.

http://kranepol.pl/ - 17 Sty 2013