KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (700)

KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych****

Przedsiębiorstwo Krane-Pol istnieje na rynku od dłuższego czasu, świadcząc całkowite usługi w obszarze realizacji prac przy zastosowaniu dźwigów. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu, a oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm oraz instytucji z Torunia oraz pobliskich miejscowości. Zamiarem firmy jest usatysfakcjonowanie każdego, także najbardziej wymagającego klienta, wobec tego przyrządzono propozycję scalającą najwyższą jakość z atrakcyjną ofertą cenową. Znajdą w niej Państwo okazały zakres usług dźwigowych m.in. pielęgnację zieleni, montaż i konserwację oświetlenia miejskiego, prace blacharskie i dekarskie, a także prace budowlane i rozbiórkowe obejmujące kompleksowy montaż oraz demontaż hal, konstrukcji stalowych i konstrukcji żelbetowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wypożyczania dźwigów z operatorem na stronie internetowej.

http://kranepol.pl/ - 17 Sty 2013

Kruszenie gruzu****

Wynajem kruszarek, kruszenie gruzu bezpośrednio na placu klienta. Posiadamy kruszarkę mobilną potrafiącą się poruszać się samodzielnie po terenie budowy.

http://www.kruszarka.com.pl/ - 30 Lip 2016

Kruszywa łódź****

Nasza firma gwarantuje usługi z zakresu robót ziemnych, rozbiórek, transportu niskopodwoziowego, wyburzeń. Nasi pracownicy są profesjonalistami posiadającymi kwalifikacje.

http://kama-lodz.pl/ - 13 Sie 2013

Kuhn****

Przedsiębiorstwo Kuhn Polska prowadzi sprzedaż i serwis używanych, magazynowych wózków widłowych. Dostępne są duże modele spalinowe, elektryczne, diesel, LPG. Polecamy pojazdy na wynajem - wysokiego składowania, paletowe. Obsługujemy Klientów z Poznania, Katowic oraz innych miejscowości.

http://www.kuhn-polska.pl/ - 11 Paź 2016

Kurs na wózki widłowe****

Firma www.akademia-efect.pl oferuje kursy operatora transportu bliskiego, bezstresowo i z pełną dbałość o klienta przygotowujemy uczestników szkoleń do pełnienia obowiązków odpowiedzialnego i świadomego operatora urządzeń transportu bliskiego do jakich zaliczamy: wózki widłowe, żurawie wieżowe, HDS, żurawie przeładunkowe, ładowarki teleskopowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów i szkoleń na naszej stronie internetowej www.akademia-efect.pl i skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!

http://www.akademia-efect.pl/ - 18 Maj 2018

Kyn-POL - ładowarki manitou - wynajem****

Firma Kyn-Pol specjalizuje się w wynajmie ładowarek teleskopowych Manitou. Dostarczamy sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Dostarczamy sprzęt na terenie całej Polski. Wsparcie i serwis 24h

http://kyn-pol.pl/ - 22 Gru 2017

LAK-AUTO - kondensatorowa zgrzewarka gwoździ i kołków****

W ofercie przedsiębiorstwa LAK-AUTO znajduje się profesjonalna, funkcjonalna kondensatorowa zgrzewarka gwoździ, bolców, trzpieni oraz kołków. Propozycja obejmuje również podgrzewacze indukcyjne, promienniki podczerwieni, maszyny polerskie i wiele innych urządzeń.

http://www.zgrzewarki-kondensatorowe.pl/ - 13 Sie 2014

Layster - Maszyny Budowlane sp. z o.o.****

Firma Layster Maszyny Budowlane sp. z o.o. jest wyłącznym i autoryzowanym przedstawicielem hiszpańskiej firmy Jaso jednego z największych producentów żurawi wieżowych, suwnic, pomostów roboczych i dźwigów budowlanych na świecie.

http://www.layster.com.pl/ - 16 Wrz 2004

LC Systems - monitoring floty****

W ofercie firmy znaleźć można trackery i loggery, czyli specjalistyczne urządzenia służące do monitoringu floty pojazdów, a także do kontroli ilości zużytego paliwa i lokalizowania samochodów za pomocą systemu GPS.

http://www.trakery.com/ - 4 Cze 2014

Lemarpol - sztaplarki, wózki widłowe****

Wózki widłowe Komatsu i Toyota używane oraz nowe, 130 sztuk w bieżącej ofercie. Wózki widłowe spalinowe, wózki elektryczne, wózki paletowe oraz magazynowe. Oferujemy dostawę, serwis wózków widłowych, odbiór UDT, gwarancję na wózki od 12 do 60 miesięcy.

http://www.wozki.biz/ - 19 Maj 2005