KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (723)

Kazimierz Persak: wynajem dźwigów w Rzeszowie, Dębicy i Tarnowie****

Firma oferująca wynajem dźwigów, a także szereg usług wykonywanych przy pomocy tego typu maszyn. Realizuje zlecenia z Dębicy, Tarnowa i Rzeszowa oraz z innych miast w woj. podkarpackim i małopolskim.

http://www.dzwigidebica.pl/ - 28 Lut 2015

Kellfri - pług, paśnik, łuparka, odśnieżarki****

Przedsiębiorstwo Kellfri Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji maszyn dla leśnictwa oraz rolnictwa. Współpracujemy z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi. Można u nas zamówić pługi, przetrząsarki, paśniki, odśnieżarki oraz łuparki, a także kombajny do drewna oraz kosiarki bijakowe i do poboczy.

http://www.kellfri.pl/ - 19 Lis 2014

Ketral - części zamienne i podzespoły do maszyn budowlanych****

Firma Ketral Construction Parts And Equipment zajmuje się sprzedażą nowych i używanych części zamiennych i podzespołów do koparek, spycharek, minikoparek i innych maszyn gąsienicowych. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości przekładnie jazdy, wieńce i reduktory obrotu oraz elementy podwozi gąsienicowych. W ramach prowadzonej działalności firma świadczy także usługi montażu i serwisu zakupionych części, zarówno w siedzibie firmy, jak również w terenie oraz kompleksowe remonty i wymianę podwozi gąsienicowych.

http://www.ketral.pl/ - 10 Sty 2015

Kleśta Kalisz - transport, dźwigi, wywrotki****

Zlokalizowana w Kaliszu firma świadczy usługi transportowe zarówno piasku, jak i kruszywa. Kleśta wykorzystuje w swojej pracy dźwigi, koparko-ładowarki, wywrotki, podnośniki, młoty wyburzeniowe i kontenery budowlane.

http://www.klesta.pl/ - 2 Paź 2017

KM Project****

W ofercie firmy KM Project znajdują się produkowane przez nią kompensatory tkaninowe. Przedsiębiorstwo poleca również płyty uszczelkarskie wykonane m.in. z włókien szklanych, syntetycznych oraz węglowych.

http://kmproject.pl/ - 18 Gru 2018

Komatsu Warszawa - widlaki, paleciaki****

Wózki widłowe Warszawa - sprzedaż i wynajem wózków widłowych. Oferujemy nowe i używane wózki widłowe w atrakcyjnej cenie. W ofercie też części do wózków widłowych Komatsu. Zapraszamy - widlaki, paleciaki, sztaplarki i wózki widłowe Komatsu.

http://www.komatsu-polska.com/ - 19 Gru 2007

KOMO - maszyny do metalu****

W ofercie firmy KOMO znajdują się maszyny do metalu, gilotyny hydrauliczne oraz przecinarki taśmowe. Oferta obejmuje także prace serwisowe i fachowe doradztwo techniczne.

http://maszyny-do-metalu.pl/ - 22 Lut 2019

Kopalmat - zestawy krążnikowe****

Firma Koplamat, zlokalizowana w Opolu, współpracuje z użytkownikami przenośników taśmowych. Zajmuje się optymalizacją procesów produkcyjnych oraz zaopatrzeniem. W ofercie znajdują się krążniki tarczowe, gładkie, pierścieniowe, girlandowe, odciskowe, kierunkowe, a także zestawy, taśmy transportowe i bębny napędowe.

http://www.kopalmat.pl/ - 4 Lip 2018

Koparki, ładowarki, spycharki - Maszyny Budowlane Zborowski****

Firma oferuje maszyny budowlane, takie jak; koparki, ładowarki oraz spycharki. W ofercie również części zamienne; maszyny budowlane i urządzenia budowlane.

http://www.zborowski.pl/ - 31 Sie 2005

Koparki używane - Wynajem sprzętu budowlanego****

Firma Seve zajmuje się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego. Niedawno zmieniliśmy swoją siedzibę i teraz firma mieści się w Niepołomicach na ulicy Płaszowska 11. Prócz wynajmu i sprzedaży świadczymy usługi w zakresie prac ziemnych: wykopy pod sieci elektryczne, kanalizacyjne, wodociągowe, wykopy pod budynki, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, wykopy pod ławy fundamentowe, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków, wykopy szeroko przestrzenne Koparki używane jak i nowe. Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy.

http://www.koparki24.com/ - 8 Sie 2013

Informacje dodatkowe