KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (723)

Kotowicz - usługi dźwigowe****

Kotowicz usługi dźwigowe to strona internetowa firmy zajmującej się technologiami dźwigowymi. Na stronie znajdziesz informacje o wynajmie dźwigów na terenie takich miast jak Goleniów, Pyrzyce, Stargard i Szczecin. Dźwigi i szalunki, które wynajmuje firma są wysokiej klasy - na stronie pokazane są zdjęcia oraz szczegółowe opisy maszyn. Stronka prezentuje też szczegółowe informacje jeśli chodzi o wynajem dźwigów i szalunków.

http://www.kotowicz-dzwigi.pl/ - 21 Paź 2014

Kottgen Sp. z o.o.- techniki budowlane i magazynowe****

Na stronie znajduje się oferta wózków widłowych, kostrunkcji z aluminium, a także zabudowa samochodów dostawczych i ciężarowych.

http://www.kottgen.pl/ - 22 Lis 2002

Kraftmann - producent maszyn budowlanych tłocząco-pompujących****

Kraftmann spółka z o.o. jest producentem maszyn budowlanych tłocząco-pompujących. W ofercie firmy znajdują się: agregaty tynkarskie specjalistyczne i uniwersalne, pompy pneumatyczne do betonu typu mixokret, mieszarki i pompy do zapraw budowlanych.

http://www.kraftmann.pl/ - 20 Kwi 2001

Kraków Wózki widłowe, podnośniki nożycowe, wynajem, serwis, sprzedaż****

Firma posiada w swojej ofercie wózki widłowe i podesty ruchome firm linde still steinbock boss hyster dantruck kalmar manitou jungheinrich toyota nissan.Ponadto oferujemy serwis i wynajem wózków widłowych i podestó oraz części i serwis wózków widłowych oraz podnośników nożycowych.

http://www.wozkiwidlowe24.com/ - 24 Kwi 2007

KRANE-POL montaż konstrukcji betonowych****

Przedsiębiorstwo Krane-Pol istnieje na rynku od dłuższego czasu, świadcząc całkowite usługi w obszarze realizacji prac przy zastosowaniu dźwigów. Siedziba firmy znajduje się w Toruniu, a oferta skierowana jest do osób indywidualnych, firm oraz instytucji z Torunia oraz pobliskich miejscowości. Zamiarem firmy jest usatysfakcjonowanie każdego, także najbardziej wymagającego klienta, wobec tego przyrządzono propozycję scalającą najwyższą jakość z atrakcyjną ofertą cenową. Znajdą w niej Państwo okazały zakres usług dźwigowych m.in. pielęgnację zieleni, montaż i konserwację oświetlenia miejskiego, prace blacharskie i dekarskie, a także prace budowlane i rozbiórkowe obejmujące kompleksowy montaż oraz demontaż hal, konstrukcji stalowych i konstrukcji żelbetowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wypożyczania dźwigów z operatorem na stronie internetowej.

http://kranepol.pl/ - 17 Sty 2013

Kruszenie gruzu****

Wynajem kruszarek, kruszenie gruzu bezpośrednio na placu klienta. Posiadamy kruszarkę mobilną potrafiącą się poruszać się samodzielnie po terenie budowy.

http://www.kruszarka.com.pl/ - 30 Lip 2016

Kruszywa łódź****

Nasza firma gwarantuje usługi z zakresu robót ziemnych, rozbiórek, transportu niskopodwoziowego, wyburzeń. Nasi pracownicy są profesjonalistami posiadającymi kwalifikacje.

http://kama-lodz.pl/ - 13 Sie 2013

Kuhn - wynajem i serwis widłowych wózków magazynowych****

Przedsiębiorstwo Kuhn Polska prowadzi sprzedaż i serwis używanych, magazynowych wózków widłowych. Dostępne są duże modele spalinowe, elektryczne, diesel, LPG. Polecamy pojazdy na wynajem - wysokiego składowania, paletowe. Obsługujemy Klientów z Poznania, Katowic oraz innych miejscowości.

http://www.kuhn-polska.pl/ - 1 Mar 2019

Kurs na wózki widłowe****

Firma www.akademia-efect.pl oferuje kursy operatora transportu bliskiego, bezstresowo i z pełną dbałość o klienta przygotowujemy uczestników szkoleń do pełnienia obowiązków odpowiedzialnego i świadomego operatora urządzeń transportu bliskiego do jakich zaliczamy: wózki widłowe, żurawie wieżowe, HDS, żurawie przeładunkowe, ładowarki teleskopowe. Sprawdź najbliższe terminy kursów i szkoleń na naszej stronie internetowej www.akademia-efect.pl i skontaktuj się z nami! Serdecznie zapraszamy!

http://www.akademia-efect.pl/ - 18 Maj 2018

Kyn-POL - ładowarki manitou - wynajem****

Firma Kyn-Pol specjalizuje się w wynajmie ładowarek teleskopowych Manitou. Dostarczamy sprzęt zarówno z obsługą operatorską jak i bez niej. Dostarczamy sprzęt na terenie całej Polski. Wsparcie i serwis 24h

http://kyn-pol.pl/ - 22 Gru 2017

Informacje dodatkowe