KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (703)

LC Systems - monitoring floty****

W ofercie firmy znaleźć można trackery i loggery, czyli specjalistyczne urządzenia służące do monitoringu floty pojazdów, a także do kontroli ilości zużytego paliwa i lokalizowania samochodów za pomocą systemu GPS.

http://www.trakery.com/ - 4 Cze 2014

Lemarpol - sztaplarki, wózki widłowe****

Wózki widłowe Komatsu i Toyota używane oraz nowe, 130 sztuk w bieżącej ofercie. Wózki widłowe spalinowe, wózki elektryczne, wózki paletowe oraz magazynowe. Oferujemy dostawę, serwis wózków widłowych, odbiór UDT, gwarancję na wózki od 12 do 60 miesięcy.

http://www.wozki.biz/ - 19 Maj 2005

Linowe dźwigi specjalistyczne, przemysłowe, magazynowe, towarowe****

Przedstawiciel DeJong na Polskę posiada w ofercie dźwigi przemysłowe, windy budowlane, magazynowe, towarowe i Windy specjalne. Linowe dźwigi specjalistyczne i dźwigi magazynowe oraz platformy transportowe i wyciągarki linowe. Na stronie oferta na dźwigi towarowe i windy budowlane.

http://www.dzwigi-windymagazynowe.com.pl/ - 29 Sie 2012

Longville Polska Sp. z o.o.****

Longville Polska Sp. z o.o. proponuje: wynajem, sprzedaż, naprawa - agregaty pompowe, pompy zatapialne, zestawy igłofiltrowe, pompy wysokiego podnoszenia (wysokociśnieniowe), nagrzewnice spalinowe i elektryczne, osuszacze powietrza, agregaty prądotwórcze, agregaty chłodnicze, węże zrzutowe oraz ssawne. Zajmuje się również transportem, instalację sprzętu oraz fachowym doradztwem.

http://www.longville.com.pl/ - 6 Lut 2004

LTE Material Handling - wózki widłowe****

Przedsiębiorstwo LTE Material Handling oferuje gazowe, spalinowe i elektryczne wózki widłowe, nowe oraz używane. W katalogu znajdują się widlaki terenowe, sztaplarki i inne, również te pochodzące od cenionego producenta - firmy Jungheinrich. Dostępne są w ciągłej sprzedaży i na wynajem. Ponadto, nasz serwis proponuje części zamienne, zajmuje się też naprawą oraz przeglądami UDT.

http://www.lte.com.pl/ - 24 Cze 2016

Lubmasz hydraulika siłowa naprawa pomp siłownik hydraulicznych maszyn budowlanych rolniczych Lublin****

Strona prezentuje ofertę firmy Lubmasz, która zajmuje się naprawą maszyn budowlanych, rolniczych i drogowych. W ofercie układy hydrauliki siłowej (naprawa siłowników hydraulicznych, regeneracja pomp hydraulicznych).

http://www.lubmasz.pl/ - 4 Mar 2015

Lupher****

Dystrybutor maszyn budowlanych Lupher poleca takie urządzenia, jak młoty, osprzęt kolejowy oraz chwytaki. W asortymencie znajdują się także koparki przeładunkowe, gąsienicowe oraz kołowe. Zapraszamy.

http://lupher.pl/ - 25 Paź 2017

Ładowarki, wozidła, walce, koparki gąsienicowe, kołowe****

Gema, oddział Kraków - maszyny budowlane. Firma oferuje nowe urządzenia i maszyny budowlane - koparki gąsienicowe i koparki kołowe, ładowarki, wozidła, kruszarki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe Doosan, Cat, Komatsu i inen firmy

http://www.solidnemaszyny.pl/ - 24 Kwi 2009

Madro Kraków Sp. z o.o. - maszyny drogowe****

Madro Kraków produkuje ekologiczne wytwórnie mas mineralno bitumicznych. Ponadto w posiada w swojej bogatej ofercie maszyny drogowe, otaczarki, recyklery, suszarki, filtry workowe, zagęszczarki, płyty wibracyjne, piły do asfaltu, walce, wyroby granitowe. Przedstawiciel firmy Granit Strzegom S.A.

http://www.madro.pl/ - 15 Gru 2005

Madro Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się produkcją maszyn drogowych. W ofercie wytwórnie mieszanek mineralno-bitumicznych, zagęszczarki, piły, recyklery, walce i przyczepy.

http://www.madro.transfer.pl/ - 25 Sty 2002