KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (690)

Lupher****

Dystrybutor maszyn budowlanych Lupher poleca takie urządzenia, jak młoty, osprzęt kolejowy oraz chwytaki. W asortymencie znajdują się także koparki przeładunkowe, gąsienicowe oraz kołowe. Zapraszamy.

http://lupher.pl/ - 25 Paź 2017

Ładowarki, wozidła, walce, koparki gąsienicowe, kołowe****

Gema, oddział Kraków - maszyny budowlane. Firma oferuje nowe urządzenia i maszyny budowlane - koparki gąsienicowe i koparki kołowe, ładowarki, wozidła, kruszarki, przesiewacze, walce i maszyny wyburzeniowe Doosan, Cat, Komatsu i inen firmy

http://www.solidnemaszyny.pl/ - 24 Kwi 2009

Madro Kraków Sp. z o.o. - maszyny drogowe****

Madro Kraków produkuje ekologiczne wytwórnie mas mineralno bitumicznych. Ponadto w posiada w swojej bogatej ofercie maszyny drogowe, otaczarki, recyklery, suszarki, filtry workowe, zagęszczarki, płyty wibracyjne, piły do asfaltu, walce, wyroby granitowe. Przedstawiciel firmy Granit Strzegom S.A.

http://www.madro.pl/ - 15 Gru 2005

Madro Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się produkcją maszyn drogowych. W ofercie wytwórnie mieszanek mineralno-bitumicznych, zagęszczarki, piły, recyklery, walce i przyczepy.

http://www.madro.transfer.pl/ - 25 Sty 2002

Magazynowanie i Wózki Paletowe - Sztaplarka.pl****

Sztaplarka.pl to portal ogólnopolski skupiający w swojej treści zagadnienia takie jak magazynowanie, wózki paletowe, wózki widłowe. Na stronie znajdziesz oferty wynajmu, zakupu sprzętu związanego z magazynowaniem.

http://www.sztaplarka.pl/ - 1 Sie 2008

Mariusz Jakubowski - wózki widłowe KOMATSU - autoryzowany dealer****

Mariusz Jakubowski - autoryzowany Dealer KOMATSU. Na stronie zawsze aktualna oferta nowych i używanych wózków widłowych, aktualizowana codziennie. Dodatkowo informacje o firmie.

http://www.wozki-widlaki.pl/ - 19 Maj 2005

Marpasz****

Przedsiębiorstwo Marpasz oferuje ciągniki cenionych producentów: Ursus, Pronar, Farmer, Farmtrac oraz Kioti. W hurtowni znajdują się również maszyny rolnicze niezbędne do prac w gospodarstwie, w tym pługi, siewniki, przenośniki ślimakowe, opryskiwacze i wiele innych sprzętów.

http://zabielski-maszyny24.pl/ - 18 Paź 2017

MARTRANS****

Zajmujemy się wywozem gruzu oraz ziemi, a także wynajmem sprzętu budowlanego, w tym podnośników nożycowych oraz zestawów niskopodwoziowych. Martrans świadczy również usługi transportowe piasku, klińca, żwiru oraz kruszyw dolomitowych.

http://martrans-dg.pl/ - 28 Lut 2017

Mascus - giełda używanych maszyn i ciężarówek****

Europejska giełda używanych maszyn i ciężarówek w kategoriach: budownictwo, transport, rolnictwo, przeładunek, komunalne, leśne. Ogłoszenia m.in. po polsku z Polski, Niemiec, Wlk. Brytanii, Szwecji, Finlandii, Rosji, Krajów Bałtyckich.

http://www.mascus.com/ - 22 Lis 2004

Master Agro - maszyny i sprzęt rolniczy****

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Master Agro. Oferuje ona maszyny i sprzęt rolniczy, w tym wozy paszowe.

http://masteragro.eu/ - 18 Lip 2017