KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (703)

Oaza, mazowieckie - budowa hal tenisowych, sportowych *****

Hale namiotowe oraz hale magazynowe - w ofercie budowa hal tenisowych oraz budowa kortów do gry w tenis i Squash. W ofercie także podnośniki koszowe - firma oferuje wynajem podnośników w Warszawie i okolicy. Zapraszamy - podnośniki i hale magazynowe.

http://www.rakieta.com.pl/ - 2 Kwi 2008

Panda - dźwigi, suwnice, wciągarki, wciągniki. Bydgoszcz*****

Firma Panda oferuje szereg działań związanych z zakupem oraz eksploatacją dźwignic. Zajmujemy się między innymi produkcją oraz montażem podtorzy suwnic i wciągników. Prowadzimy serwis dźwignic, dokonując napraw oraz konserwacji i modernizacji. Gwarantujemy kompleksowy zakres usług, w tym: doradztwo, projektowanie, ekspertyzy i oceny stanu technicznego.

http://www.panda.pl/ - 23 Wrz 2013

PIW Wamet Sp. z o.o. Bydgoszcz : maszyny budowlane, wiertnice*****

Produkcja: Wiertnice w tym maszyny do prac fundamentowych i inżynieryjnych (wiertnice poziome, wiertnice pionowe, wiertnice geologiczne, palownice i kafary), mieszalniki i pompy do odwodnień, maszyny dla telekomunikacji (przeciski i przewierty sterowane) i do prac kanalizacyjnych oraz maszyny górnicze a także hydraulika siłowa. Technologie : jet grouting, microtunnelling

http://www.wamet.pl/ - 23 Paź 2001

Promag - wciągniki, podesty, palety. Poznań*****

Technika magazynowa, transport wewn. Wyposażenie magazynów: meble metalowe, wózki paletowe, regały, wózki widłowe, przenośniki, wciągniki, podesty, doki, metalowe regały i szafki BHP, paleciaki, palety, koła, zestawy kołowe na wózki widłowe i paletowe.

http://www.promag.com.pl/ - 19 Sty 2006

RABA Sp. z o.o.*****

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Realizacji Inwestycji RABA prowadzi działalność w zakresie robót budowlano - montażowych od robót zerowych po wykończenie.

http://www.raba.isg.pl/ - 4 Sty 2001

Rema-rental*****

Strona firmy budowlanej wynajmującej , sprzedającej i serwisującej maszyny budowlane. Na stronie znajdziesz zasady wynajmu oraz maszyny będące w ofercie.

http://www.rema-rental.pl/ - 18 Paź 2000

SBH Polska - system szalowania wykopów*****

Nowoczesna inżynieria szalowania wykopów liniowych dla wszelkich zastosowań - SBH.

http://www.sbh.polweb.net/ - 20 Lip 2005

TRADE SYSTEM - koparkowe nożyce i młoty hydrauliczne*****

Strona internetowa firmy oferującej pierwszej klasy, hydrauliczne młoty wyburzeniowe oraz nożyce do koparki.

http://www.t-s.pl/ - 12 Lis 2015

wózki widłowe sprzedaż, wózki widłowe używane, wózki widłowe wynajem J.M.P. s.c.*****

JMP s.c -wózki widłowe sprzedaż, wózki widłowe używane, wózki widłowe wynajem. Importer nowych i używanych wózków widłowych sprowadzanych głównie z Japonii i Europy Zachodniej, przedstawia na łamach witryny swą ofertę produktów i usług.

http://www.jmp.bialystok.pl/ - 6 Lut 2008

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego - Cramo*****

Wypożyczalnia sprzętu do prac budowlanych, instalatorskich i inżynieryjnych. Oferujemy narzędzia i maszyny budowlane. Sprzęt firm: Dynapac, Bosch, Bobcat, Kubota oraz innych.

http://www.cramo.com.pl/ - 20 Gru 2006