KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (703)

ZBMiAp im.L.Zieleniewskiego w Krakowie S.A*****

Zakład Budowy Maszyn i Aparatury specjalizuje się w produkcji sprężarek śrubowych, tłokowych smarnych i bezsmarnych, chłodniczych, dmuchaw promieniowych gazu i powietrza, dmuchaw typu Roots'a, pomp hydraulicznych oraz w wykonawstwie konstrukcji spawanych.

http://www.zieleniewski.com.pl/ - 7 Gru 2000

[ Hydraulika Siłowa - Serwis ][ Mechanika Maszyn - Usługi ]****

Firma zajmująca się naprawą hydrauliki siłowej w zakresie: pomp hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych, łopatkowych), rozdzielaczy hydraulicznych, silników hydraulicznych (zębatych, tłoczkowych), siłowników oraz nietypowych elementów hydrauliki siłowej do maszyn drogowych i budowlanych.

http://hydraulikasilowa.net.pl/ - 19 Mar 2007

4LIFTS podnośniki sprzedaż Zielona Góra****

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy 4 Lifts. Nasza siedziba znajduje się w Zielonej Górze a zajmujemy się wynajmem oraz sprzedażą podnośników samojezdnych. Dysponujemy podnośnikami elektrycznymi oraz spalinowymi, nożycowymi, przegubowymi jak również przegubowo-teleskopowymi. U nas zakupić można także części zamienne do podnośników. Zapewniamy najwyższą jakość oraz niezawodność oferowanych maszyn. Proponujemy również korzystne ceny oraz profesjonalną obsługę. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.4lifts.pl/ - 24 Kwi 2017

AA Herkules****

Podnośnik koszowy Dąbrowa Górnicza może mieć różnego rodzaju napęd. Decydując się na wynajem podnośnika koszowego, należy dobrać odpowiedni typ do naszych potrzeb. Podnośniki elektryczne wynajem Chorzów doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna do wykonania jest praca na wysokości. Wynajem podnośników koszowych o napędzie spalinowym jest zalecane jedynie w przypadku prac prowadzonych na zewnątrz, w otwartej przestrzeni. Największą zaletą podnośników tego typu jest szybkość, z jaką mogą dotrzeć na miejsce pracy. Dodatkowe zalety: bezpieczny transport podnośników wysoki stan techniczny sprzętu atrakcyjna oferta wynajmu i sprzedaży Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty.

http://aaherkules.pl/ - 20 Lip 2016

Ad Technika Daria Bartnik - frezy VHM****

Najlepsze frezy VHM, do pleksi i aluminium znajdziesz w naszym sklepie! Proponujemy funkcjonalne oraz wydajne urządzenia, jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Ad Technika zaprasza do współpracy.

http://www.cnc-sklep.pl/ - 30 Gru 2014

ADIAM - piły elektryczne i tarcze diamentowe****

ADIAM sp. z o.o. powstała w kwietniu 2006 roku, zbudowała i ugruntowała pozycję marki Cedima GmbH, jednego z wiodących światowych dostawców maszyn i narzędzi techniki diamentowej dla budownictwa. Firma obsługuje firmy handlowe specjalizujące się w sprzedaży maszyn i narzędzi, firmy wynajmujące sprzęt budowlany oraz wykonujące usługi w zakresie cięcia i wiercenia w betonie. ADIAM każdego roku uczestniczy w najważniejszych targach branżowych, w poznańskiej Budmie i kieleckiej Autostradzie. W styczniu 2009 roku firma uzyskała certyfikat potwierdzający spełnienie przez ADIAM wymagań normy ISO 9001:2001 w zakresie sprzedaży maszyn i narzędzi dla budownictwa. ADIAM posiada w ofercie produkty z zakresu lekkich zagęszczarek firmy Ingersoll Rand, pełną gamę zagęszczarek, włoskiego leadera tych maszyn, firmy Batmatic, tarcze diamentowe, maszyny drogowe, elektryczne piły łańcuchowe i stołowe oraz tarcze diamentowe i szlifierskie i wiele innych.

http://www.adiam.pl/ - 14 Sty 2011

Agregat prądotwórczy****

Nasze przedsiębiorstwo GEN-SYS od lat zajmuje się dystrybucją i serwisem agregatów prądotwórczych renomowanych producentów z całego Świata. Specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie przy wyborze sprzętu, prowadzimy szkolenia oraz konsultacje techniczne. Ponadto posiadamy w całym kraju punkty w których można wypożyczyć sprzęt przenośny w dogodnym momencie. Wykonujemy na zlecenie projekty niezależnych sieci zasilania gwarantowanego. Kadra wyszkolonych pracowników dokonuje następnie instalacji całego systemu.

http://www.gen-sys.pl/ - 28 Gru 2012

Agregaty prądotwórcze****

Polski producent spalinowych zespołów prądotwórczych i spawalniczo-prądotwórczych o mocy od 1,5 do 2200 kVA zasilanych na paliwa ciekłe, gaz ziemny lub LPG. Szczegółowa oferta, dane techniczne, dane kontaktowe.

http://www.motronik.com.pl/elmeco/ - 5 Kwi 2004

Agregaty prądotwórcze ceny tylko na Sar-Pol.****

Jeżeli poszukują Państwo maszyn do robót torowych, to nie można było trafić lepiej – za pośrednictwem naszej strony zapoznają się Państwo z dużym wyborem koparek drogowo-szynowych oraz oprzyrządowaniem specjalnie do nich przeznaczonym, mamy także dużo sprzętu ręcznego. Ponadto propozycja firmy zawiera buławy wibracyjne, zarówno te mechaniczne, jaki i pneumatyczne i elektryczne oraz przydatne w takim wypadku przetwornice częstotliwości. Siedzibę firmy Sar-Pol znaleźć można w Poznaniu przy ulicy Kopanina 29.

http://www.sar-pol.eu/ - 4 Lis 2013

Agregaty prądotwórcze Honda****

Agregaty turystyczne, budowlane, systemy zasilania. Możliwość zakupów online.

http://www.agregaty.biz.pl/ - 5 Paź 2004