KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Agrex****

Sprzedaż sprzętu do robót inżynieryjnych: koparki, ładowarki, spycharki, a także kompaktory na wysypiska śmieci. Na stronie opis oferty, informacje o firmie, nowościach, kontakt.

http://www.agrex.com.pl/ - 23 Lis 2001

Agro Met - silosy lejowe****

Asortyment firmy uwzględnia takie produkty, jak silosy lejowe, na zboże oraz na paszę. Wszystkie proponowane zasobniki materiałów sypkich, znajdujące się w ofercie Agro Met, zostały wykonane z ocynkowanej blachy.

http://www.silos.com.pl/ - 14 Lis 2017

Agrotechnika - serwis maszyn rolniczych****

Firma zajmuje się sprzedażą części zamiennych do ciągników kompaktowych i specjalistycznych, a także do kombajnów. Agrotechnika w swojej ofercie umieściła również serwis maszyn rolniczych. Zapraszamy!

http://www.agrotechnika.net/ - 17 Lis 2017

Agro-Wikt****

Strona producenta betoniarek i mieszalników z Opoczna. Na stronie dane techniczne i zdjęcia produkowanych przez firmę urządzeń, cenniki, mapka z lokalizacją zakładu.

http://www.agro-wikt.com.pl/ - 28 Wrz 2001

Airspaw.pl - Spawarki****

Airspaw to firma działająca na rynku od 2002 roku. Oferujemy nowy i używany sprzęt przemysłowy, skup sprzętu i jego wynajem oraz szereg usług serwisowych. W naszej ofercie dostępne są urządzenia i maszyny Atmos, Atlas, Copco, Boge, Kaeser, Mark, Mitgatronic oraz innych znanych producentów. Oferujemy piaskarki pneumatyczne i maszyny do piaskowania, sprężarki (stacjonarne, przewoźne), osuszacze powietrza, zbiorniki ciśnieniowe o pojemności od 270 do 300 litrów.

http://airspaw.pl/ - 5 Paź 2016

Akwabud Spółka Jawna****

Strona firmy zajmującej się usługami związanymi z projektowanie i wykonaniem prac: kanalizacyjnych, melioracyjnych, rekultywacyjnych oraz wynajmem maszyn budowlanych.

http://www.akwabud.com.pl/ - 22 Kwi 2002

ALMA wciągarki****

Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę produkcyjno-handlową ALMA, której siedziba mieści się w Skwierzynie w województwie lubuskim. Posiadamy 15 letnie doświadczenie w produkcji wciągarek, wciągników, wyciągarek-wciągarek budowlanych oraz motoreduktorów. Technologia, na której oparte są nasze produkty to silniki jednofazowe i akumulatorowe i przekładnie ślimakowe lub zębate. Prócz montażu naszych urządzeń proponujemy również kompleksowy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, wymianę części, a także sprzedaż olejów silnikowych, hydraulicznych i maszynowych. Zaciekawionych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Więcej na witrynie www.

http://www.wciagniki.eu/ - 20 Sty 2016

Alternatory i rozruszniki - Dubielecki****

Serwis internetowy prowadzący sprzedaż części zamiennych, jak na przykład alternatory, czy rozruszniki. Dostępne elementy przeznaczone są zarówno do pojazdów osobowych, czy ciężarowych, jak i maszyn rolniczych, czy też budowlanych.

http://www.sklepdubielecki.eu/ - 23 Paź 2013

AMB Wózki Widłowe - ładowarki teleskopowe, minikoparki, serwis pojazdów przemysłowych****

Ceniony na rynku dystrybutor, prowadzący sprzedaż i serwis chińskich wózków widłowych. Firma zlokalizowana jest w Olsztynie i oferuje również minikoparki oraz ładowarki teleskopowe.

http://amb.olsztyn.pl/ - 16 Lip 2015

AMJ AGRO - agregaty talerzowe,wały uprawowe****

Firma AMJ AGRO produkuje nowoczesne maszyny dla rolnictwa. W ofercie m.in. agregaty talerzowe i uprawowo-siewne, brony, wały i inne urządzenia poprawiające wydajność prac polowych.

http://www.amjagro.pl/ - 24 Mar 2016