KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Apm Morkom****

Nasza firma specjalizuje się w dostawie i dystrybucji wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, systemów sterowania CNC, systemów mocowań pneumatycznych oraz obrabiarek. Prowadzimy ścisłą współpracę z producentami tego typu rozwiązań. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór sprzętu.

http://www.m-technologia.pl/ - 17 Cze 2014

Arta-Agrotrader Spółka z o.o. - dystrybucja pojazdów mechanicznych****

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Arta-Agrotrader, sprowadzającej, sprzedającej i wypożyczającej pojazdy mechaniczne - osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz specjalistyczne.

http://www.arta-agrotrader.com/ - 21 Sty 2016

ARTIMEX S.A.****

Firma Artimex S.A. wykonuje usługi w zakresie robót ziemnych oraz budowlanych. W naszej ofercie posiadamy również wynajem maszyn budowlanych, transport specjalistyczny oraz sprzedaż różnego rodzaju kruszyw.

http://www.robotyziemne.net/ - 15 Cze 2005

Atlas Copco Polska Sp. z o.o****

Atlas Copco Polska - sprężarki olejowe i bezolejowe, sprężarki przewoźne, dmuchawy, osuszacze, generatory, maszyny budowlane, młoty wyburzeniowe, agregaty prądotwórcze, maszyny górnicze, narzędzia przemysłowe, systemy montażowe. Serwis. Wynajem.

http://www.atlascopco.pl/ - 2 Lut 2007

Atlas-sprzęt Tychy****

Usługi ciężkim sprzętem budowlanym.

http://www.atlas.tychy.pl/ - 6 Wrz 2005

Automatyczne pistolety lakiernicze****

Domeną działalności przedsiębiorstwa KREMLIN REXSON i SAMES jest dostarczanie klientom związanym w szczególności z sektorem motoryzacyjnym, drzewnym oraz tworzyw sztucznych profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań w dziedzinie malowania, tłoczenia dozującego i natryskiwania proszkowego. Firma projektuje, produkuje oraz sprzedaje profesjonalne urządzenia do nakładania płynnych i gęstych materiałów malarskich.

http://www.kremlinrexson-sames.pl/ - 20 Mar 2015

Autoryzowany dystrybutor Tractel Polska Orome- wyciągarki****

Grupa Tractel jest grupą przedsiębiorstw zlokalizowanych w 14 krajach na całym świecie. Przez lata Tractel jako producent urządzeń wciągających wyspecjalizował się w następujących obszarach: systemy podnoszące,zabezpieczenie prac na wysokościach, konserwacja i utrzymanie budynków, systemy umożliwiające dostęp na wysokościach. Firma Orome jako dystrybutor produktów Tractel działa sprawnie i szybko, nawet w przypadku niestandardowych zleceń, dzięki czemu klienci w zdecydowany sposób zyskują na czasie. Oferujemy niskie, a co za tym idzie konkurencyjne ceny, które stanowią dodatkowy atut naszych produktów.

http://www.tractel.com.pl/ - 27 Cze 2011

AWMPAK Sp. z o.o.****

Firma wdraża i dystrybuuje materiały eksploatacyjne oraz maszyny pakujące i zgrzewające, drukarki termiczne oraz termo transferowe.

http://www.awmpak.pl/ - 18 Sty 2014

Axam maszyny i urządzenia dla budownictwa****

Firma Axam zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem firm budowlanych w maszyny oraz wszelkie materiały eksploatacyjne znanych i renomowanych producentów.

http://www.axam.net.pl/ - 12 Lut 2007

BACŁAWSKA AGNIESZKA transport kruszywa ostrołęka****

Najem sprzętu budowlanego w Ostrołęce zdecydowanie warto zlecić firmie Usługi Remontowo-Budowlano-Transportowe Agnieszka Bacławska. Nasi wielce wykwalifikowani specjaliści z zapałem oraz w przejrzysty sposób odpowiedzą na każde pytania w zakresie robót ziemnych i budowlanych, jak także transportowych. Specjalizujemy się zarazem w wypożyczaniu oprzyrządowania najbardziej korzystnego w indywidualnym przypadku i do zrealizowania określonych prac. Wskutek owocnej współpracy z nami mają Państwo pewność, iż wasza inwestycja budowlana lub remontowa zakończona będzie sprawnie, pewnie i w ustalonym czasie. Detaliczna oferta mieści się na stronie internetowej.

http://www.koparkoladowarkaostroleka.pl/ - 8 Lis 2013