KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (699)

Bal-kop Rozbiórki budynków, usługi koparkami.****

Bal-kop S.C. to oferta mechanicznych usług budowlanych typu rozbiórki budynków, wyburzenia obiektów budowlanych, roboty ziemny i wykopy oraz sprzedaż i transport materiałów sypkich. Firma działa na terenie Warszawy i okolic.

http://www.bal-kop.pl/ - 14 Wrz 2018

Batex Maszyny Budowlane****

Sprzedaż i serwis maszyn budowlanych; maszyny do produkcji i transportu betonu, żurawie wieżowe, samojezdne betoniarki Carmix, możliwość dzierżawy, maszyny używane, pomoc w finansowaniu.

http://batex-maszyny.pl/ - 2 Sie 2005

BAUTEC-POL. Łódź****

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem wszelkiego typu maszyn budowlanych i komunalnych (młoty pneumatyczne, zagęszczarki, ładowarki, wozidła i inne). Oferuje także usługi w zakresie mechanicznego układania kostki brukowej i wykonywania przepustów rurami stalowymi i z tworzyw sztucznych. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie. Jest też cennik.

http://www.bautec.com.pl/ - 19 Sty 2006

BCM Importer części zamiennych do wózków widłowych i maszyn budowlanych****

Firma oferuje części zamienne do wózków widłowych i maszyn budowlanych wszelkiego typu. Wykonuje remonty silników spalinowych i wózków widłowych

http://www.bcm.pl/ - 9 Kwi 2001

BKF Tenzi Łódź sp. z o.o.****

BKF Tenzi Łódź sp. z o.o. oferuje środki czystości oraz maszyny i sprzęt do utrzymania czystości a także profesjonalne maty.

http://www.bkftenzilodz.pl/ - 12 Mar 2014

BKT - sprzedaż żurawi wieżowych****

Dzięki przedsiębiorstwu BKT można zaopatrzyć się w nowoczesne żurawie wieżowe. Firma specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie zarówno nowych, jak i używanych dźwigów budowlanych. Oprócz tego oferuje serwis sprzętu, a także przeprowadza szkolenia dla operatorów.

http://www.bkt.wroclaw.pl/ - 19 Wrz 2017

Blog budowlany****

Sprzęt budowlany to temat, wokół którego skupia się treść blogu. Są tu wiadomości o najważniejszych światowych producentach i nowych modelach maszyn, targach budowlanych, rankingach sprzętu i nagrodach dla najlepszych, ciekawostki o maszynach i wiele innych.

http://moje-koparki.blogspot.com/ - 27 Sie 2014

BOGART Tadeusz Bogacz - Maszyny rolnicze****

W ofercie firmy znajdują się pierwszej klasy maszyny rolnicze Dofra oraz innych marek, między innymi - kombajn do ziemniaków Grimme, waga Manter, ładowarka Merlo, pługi Lemken, ciągniki Landini, rozrzutnik Alima, a także redliniarka Baselier. Zapraszamy klientów z województwa kujawsko-pomorskiego.

http://www.bogart.info.pl/ - 18 Gru 2015

BORTECH Technika liniowa, prowadnice, siłowniki, uchwyty i zatrzaski****

Oferta firmy obejmuje liczne elementy budowy maszyn, napędu, a także rozwiązania, jakie wykorzystywane są przez pneumatykę, jak na przykład technika liniowa, liczne prowadnice, siłowniki, uchwyty czy też zatrzaski do różnych rodzajów maszyn.

http://bortech.com.pl/ - 15 Paź 2013

Budohit - Centrum Techniczno-Handlowe****

Firma na swoich stronach przedstawia ofertę sprzedaży, w skład której wchodzą: profesjonalne maszyny, systemy połączeń i zamocowań, urządzenia i osprzęt dla budownictwa i przemysłu, elektronarzędzia, usługi specjalistyczne, systemy ochrony P-POŻ.

http://www.budohit.pl/ - 28 Sie 2001