KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Budosprzęt Opole****

Strona przedstawia ofertę sprzedaży maszyn zbrojarskiech, betoniarnii, nożyc i giętarek. Dostępne są również aktualne ogłoszenia sprzedawanych maszyn.

http://www.budosprzetopole.pl/ - 22 Mar 2006

Budosprzęt Sp. z o.o.****

Firma Budosprzęt specjalizuje się w zaopatrzeniu budownictwa w deskowania, rusztowania ramowe, obudowy do wykopów, balustrady, wieże podporowe, żurawie, gazy techniczne itp. Proponują także Dźwigary H20. Zajmują się również wynajmem kontenerów. Na stronach przedstawiono ofertę oraz wykonane projekty.

http://www.budosprzet.pl/ - 25 Sty 2018

Budotrader - Maszyny budowlane, materiały budowlane, ogłoszenia****

Giełda maszyn i materiałów budowlanych. Maszyny budowlane nowe i używane, ogłoszenia w wielu kategoriach.

http://www.budotrader.pl/ - 9 Lip 2007

"BUMAR-KOSZALIN" S.A.****

Serwis Fabryki Maszyn Bumar Koszalin S.A. Na łamach stron znajdują się informacje na temat działalności i oferty firmy. W ofercie znajdują się maszyny budowlane.

http://www.bumar.pl/ - 14 Lut 2000

Centa24 - dystrybucja sprzęgieł i wałów napędowych****

Przedsiębiorstwo Centa24 zajmuje się dystrybucją wałów odbioru mocy. W ofercie posiada też sprzęgła (przeciążeniowe, elastyczne i podatne). Proponuje także części do drgań skrętnych.

http://www.centa24.pl/ - 30 Cze 2017

CENTROMET - Centrum Techniki. Częstochowa****

Firma oferuje: maszyny i sprzęt drogowo - budowlany, materiały budowlane, artykuły malarskie, narzędzia do obróbki metali i drewna, przyrządy pomiarowe i geodezyjne, elektronarzędzia (wiertarki, kompresory, agregaty), spawalnictwo, pneumatyka, wyroby metalowe i śrubowe.

http://centromet.pl/ - 17 Sty 2006

Centrum Maszyn APEKS - kosiarki i kosy spalinowe Stiga****

Sprzedawca sprzętu ogrodowego oraz budowlanego. W ofercie dostępne są przede wszystkim urządzenia marki Karcher, a także traktorki, podkaszarki, kosy i kosiarki Stiga.

http://www.apeks-zywiec.pl// - 22 Kwi 2015

Centrum Wózków Widłowych BLUM - części****

Firma zajmuje się dystrybucją oraz serwisowaniem nowych i używanych wózków widłowych Toyota. W ofercie znaleźć można również części zamiennych do tych maszyn.

http://www.toyota-blum.pl/ - 14 Paź 2014

Ceradbud - gliny ceramiczne, usługi sprzętowe****

Ceradbud zajmuje się działalnością związaną z budownictwem (usługi sprzętowe) oraz przemysłem ceramicznym (wydobycie glin).

http://www.ceradbud.pl/ - 23 Kwi 2007

Cetus****

W założeniach firmy jest kompleksowa obsługa firm budowlanych i indywidualnych odbiorców materiałów budowlanych łącznie z transportem i rozładowaniem na placu budowy.Na stronie znaleźć można ofertę, informacje o przedstawicielstwach, nowościach.

http://www.cetus.krakow.pl/ - 4 Lip 2001