KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Cetus - sprzedaż i wynajem wózków widłowych****

Przedstawiamy firmę Cetus z Gdyni, w której oferujemy sprzedaż, wynajem oraz serwis wózków widłowych. Jeżeli prowadzicie Państwo działalność, w której potrzebne jest wsparcie tego rodzaju sprzętu, zapraszamy do współpracy.

http://www.cetusgdynia.pl/ - 29 Gru 2016

Cezar****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą sprzętu dla budownictwa i przemysłu. Strona zawiera dane o firmie, aktualną ofertę oraz dane adresowe.

http://www.pdi-cezar.com.pl/ - 7 Paź 2001

Cięcie kamienia****

Maszyny do cięcia kamienia, łamania, obróbki wszelkiego rodzaju materiałów kamieniarskich: marmuru, granitu, klinkieru.

http://www.katec.pl/ - 20 Paź 2004

City Lift - wynajem podnośników koszowych****

City Lift świadczy usługę wynajmu podnośników koszowych z obsługą, o wysokości roboczej 18 m i więcej. Prócz wynajmu podnośników realizujemy: Obsługę reklamy zewnętrznej: - kasetony, szyldy, banery, reklamy świetlne, konstrukcje nośne, litery przestrzenne, wydruki wielkoformatowe, wyklejanie, neony, wszelkie montaże i demontaże. Obsługę techniczną obiektów z zakresu: - utrzymanie techniczne oświetlenia i klimatyzacji, - mycie powierzchni szklanych i metalowych, - malowanie elewacji. Realizację pełnego zakresu robót elektrycznych i energetycznych: - linie napowietrzne NN i ŚN, - linie kablowe NN i ŚN, - instalacje elektryczne i odgromowe,

http://www.citylift.waw.pl/ - 19 Cze 2013

Cleaning Company - odkurzacz przemysłowy****

Dostarczamy nowoczesne urządzenia do czyszczenia powierzchni w różnych gałęziach przemysłu. Proponujemy wysoko sprawne, dostosowane do specyficznych potrzeb różnych branż odkurzacze przemysłowe. Zaopatrzone są w specjalistyczne mechanizmy pochłaniające nieczystości i zabrudzenia w obiektach i na terenach przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, budowlanego, elektromaszynowego, mineralnego,chemicznego, papierniczego.

http://www.odkurzacze-przemyslowe.info/ - 22 Lip 2014

Coel - wynajem podnośnika koszowego****

Oferta firmy Coel wynajmującej podnośnik koszowy o wysokości roboczej do 20 m. oraz świadczącej usługi podestem ruchomym (samochód wraz z operatorem).

http://www.podnosnik-coel.pl/ - 29 Wrz 2010

Coman - usługi dźwigowe****

Profesjonalne usługi dźwigowe oraz transport hds na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości.

http://www.coman.warszawa.pl/ - 3 Kwi 2014

Concrete - Mix Producent dodatku hydrauliczno pucolanowego Mix-Bet 05 - wibroprasy, formy do wibropr****

Witryna internetowa firmy ze Skawiny, której głównym polem działania jest produkcja różnego rodzaju mieszanek dla potrzeb budownictwa. Znajdziesz tu ofertę oraz dane kontaktowe.

http://www.concrete-mix.pl/ - 19 Wrz 2003

Coneco****

Firma świadczy usługi w zakresie remontowania takich maszyn, jak przenośniki taśmowe - zarówno tkaninowo-gumowe, specjalne, gładkie i profilowe. Coneco proponuje także części do ratraków śnieżnych,a w tym pasy i gwiazdy.

http://www.coneco-wolbrom.pl/ - 14 Lis 2017

Conecta****

Produkcja części do maszyn. Zlecanie produkcji części do maszyn. Projekty, konsultacje, wdrożenia, wykonawstwo. Kontrola jakości i zarządzanie jakością w produkcji części do maszyn. Współpraca z firmami krajowymi i zagranicznymi z branży mechanicznej. Transport i logistyka.

http://www.conecta.info.pl/ - 22 Lis 2005