KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > maszyny i pojazdy (697)

Cramo - wynajem maszyn budowlanych,****

Cramo oferuje wynajem agregatów prądotwórczych, kontenerów biurowych, maszyn drogowych, minikoparek, podestów ruchomych, pomp wodnych, sprzętu budowlanego. W ofercie znaleźć można także maszyny budowlane (młoty pneumatyczne, piły łańcuchowe, betoniarki używane, walce). Wszystko to w jednym miejscu - cramo.pl

http://www.cramo.pl/ - 8 Kwi 2009

CTRANS - usługi transportowe****

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie takich miast, jak Jasło, Gorlice oraz Krosno. CTRANS organizuje przeprowadzki oraz przewozy osób i rzeczy sprawnie, a przy tym również bezpiecznie.

http://www.ctrans.pl/ - 22 Lut 2018

CWW Blum - wózki widłowe****

Przedsiębiorstwo CWW Blum dystrybuuje i wynajmuje wózki widłowe takich marek jak Toyota oraz Linde. Firma zapewnia wyspecjalizowany, profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych i opon.

http://cwwblum.pl/ - 14 Paź 2014

Czescimaszyn24 - sprężyny i amortyzatory gazowe****

W ofercie sklepu internetowego znajdują się części i podzespoły do maszyn. Asortyment obejmuje m.in. podnośniki i siłowniki elektryczne. Oprócz tego dzięki firmie można zaopatrzyć się w sprężyny, amortyzatory gazowe oraz koła zębate.

http://czescimaszyn24.pl/ - 25 Kwi 2017

Części cat****

Ponad piętnastoletnie przedsiębiorstwo o nazwie COGITO oferuje sprzedaż części do różnego rodzaju maszyn. Dla naszych stałych odbiorców zapewniamy specjalną formułę dystrybucji odbywa się ona za pomocą systemu on-line. Jako profesjonaliści, zapewniamy rzetelną i korzystną cenowo sprzedaż części do Caterpillar, CAT, JCB Volvo. Jesteśmy miejscem, gdzie znajdziesz części do tych najpopularniejszych koparko-ładowarek.

http://www.cogitoeu.pl/ - 3 Mar 2015

Części do maszyn budowlanych****

Firma Ewpa już ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem maszyn budowlanych. W ofercie przedsiębiorstwa dostępne są m.in. ciągniki Kubota, koparko-ładowarki oraz dźwigi Terex, walce drogowe Atlas. W asortymencie firmy Ewpa są również części zamienne do maszyn budowlanych, m.in. silniki, elementy układów hydraulicznych, podwozia gąsienicowe.

http://www.ewpa.pl/ - 4 Paź 2015

Części do wózków widłowych - KONWERT****

Części zamienne do wózków widłowych Linde, Jungheinrich, Balcancar, WNA, GPW... Opony pneumatyczne i superelastyczne do wózków widłowych i maszyn budowlanych.

http://www.konwert.net.pl/ - 19 Maj 2005

Części zamienne - Deutz, Perkins, Case - Tamot, Szczecin****

Tamot - Szczecin, zachodniopomorskie oferuje części zamienne do maszyn budowlanych: Deutz, Perkins. Sworznie do case, sworznie i tulejki do koparko-ładowarek.

http://www.tamot.pl/ - 19 Sty 2011

Części zamienne do maszyn budowlanych - Pabianice****

Strona internetowa firmy Budmar z Pabianic, która specjalizuje się w handlu częściami zamiennymi do maszyn budowlanych. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty handlowej i produktowej firmy.

http://www.budmar-pabianice.pl/ - 19 Sty 2011

D A W I N Plus****

Firma handlowa sprzedaż i serwis maszyn i urządzeń do produkcji ślusarki aluminiowej: przecinarki, zginarki,tokarki, gietarki do rur, maszyny do cięcia profili, pionowe centro obróbcze CNC, itp.

http://www.dawin.pl/ - 1 Paź 2004