KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 979)

"Accord". Gdynia Orłowo****

"Accord" spółka z o.o. od 1989 roku zajmuje się sprzedażą glazury i terakoty, chemii budowlanej oraz wykonawstwem wszelkich robót okładzinowych w zakresie ceramiki i kamienia. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.accord.pl/ - 6 Lut 2006

Addiment Polska Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się produkcją betonu, dodatków do betonu, zapraw, posadzek. Informacje o działalności firmy, opis produktów.

http://www.addiment.com.pl/ - 24 Sty 2002

ADDTEK POLSKA****

Witryna firmy Addtek Polska która jest częścią grupy Addtek wiodącej europejskiej grupy firm produkujących nowoczesne elementy prefabrykowane z betonu.

http://www.addtek.pl/ - 4 Sty 2002

ADMOT - frezowanie i toczenie CNC****

Wykonujemy cięcie laserem profili aluminiowych na terenie Śląska. ADMOT dokonuje także frezowania i toczenia CNC oraz inne usługi w zakresie obróbki materiału tą metodą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.admot.com.pl/ - 14 Gru 2017

ADWITA - okna****

Firma ADWITA s.c. jako producent oferuje nowoczesne okna jednoramowe wykonane z drewna sosnowego. Na stronie znajduje się oferta handlowa firmy wraz z cennikiem, dane techniczne produkowanych okien.

http://www.adwita.com.pl/ - 25 Lut 2000

AGA - panele ścienne , mdf , pcv , boazeria. Mysłowice, Katowice, Sosnowiec****

W ofercie materiały wykończenia wnętrz.

http://www.aga.arg.pl/ - 6 Sty 2006

Agro Eleazar - blachy trapezowe, poliuretanowe płyty obornickie****

Przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą takich materiałów budowlanych, jak blachy trapezowe, poliuretanowe płyty obornickie (warstwowe) w trzech gatunkach, a także oferująca materiały izolacyjne (poliuretan, styropian, wełna mineralna). Firma świadczy też usługi usuwania azbestu.

http://www.plyty-warstwowe.pl/ - 18 Paź 2013

Agrobudex****

Agrobudex sp. z o.o. oferuje materiały budowlane. Na stronie znaleźć można informacje o firmie, mieszalni tynków i farb, spedycji, lokalizacji, ofertę.

http://www.agrobudex.com.pl/ - 22 Lip 2002

Agromarket****

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą nawozów: azotowych, fosforowych, potasowych oraz wieloskładnikowych, a także oleju napędowego i etyliny, pasz, koncentratów, materiałów budowlanych.

http://www.agromarket-siemon.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Agropian - materiały izolacyjne, poliuretan, hale bezkonstrukcyjne****

Firma Agropian oferuje: usługi izolacyjne - materiały izolacyjne, izolacje termiczne (poliuretan, pianka poliuretanowa); produkty: żaluzje na wenylatory, wloty powietrza, zawory wentylacyjne. Agropian wykonuje także hale bezkonstrukcyjne.

http://www.agropian.pl/ - 16 Sty 2004

Informacje dodatkowe