KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 912)

Akces Co. Importer tworzyw sztucznych****

Sieć hurtowni tworzyw sztucznych w Polsce, bezpośredni importer: plexi, poliwęglan, pvc, folie samoprzylepne, profile aluminiowe. Oferujemy również usługi reklamowe.

http://www.akcesco.pl/ - 6 Cze 2005

Akcesoria do szkła i okucia kabin prysznicowych****

Specjalność firmy Multi-Akcesoria to elementy do kabin prysznicowych i szkła. Oferta obejmuje uszczelki, zawiasy, gałki i inne akcesoria. Produkty firmy znajdują zastosowanie w zakładach szklarskich czy u producentów mebli.

http://www.multiakcesoria.pl/ - 5 Lut 2013

AKRO - posadzki przemysłowe, nawierzchnie sportowe, domy****

AKRO Rzeszów woj podkarpackie. Firma realizuje: posadzki przemysłowe betonowe, posadzki przemysłowe z żywic, syntetyczne nawierzchnie i podłogi sportowe, naprawy i izolacje konstrukcji budowlanych, sieci kanalizacyjne i wodne, docieplanie domów, budowa i sprzedaż domów.

http://akro.com.pl/ - 24 Maj 2004

Alfastal.pl****

Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku od 2002 roku. Naszą siedziba jest Bydgoszcz, ale kooperujemy z kontrahentami z terenu całego kraju. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór różnorakich rur, które na pewno zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającego klienta w branży budowlanej. Zamawiany towar zawsze posiadamy na stanie. Oferujemy również wynajem dźwigu aby dostawa była zawsze bezproblemowa.

http://www.alfastal.pl/ - 14 Lut 2015

Alfatros - drzwi i okna****

Firma Alfatros P.P.H.U produkuje stolarkę okienną i drzwiową od 1993 roku. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Stosujemy szereg nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że nasze produkty są estetyczne i funkcjonalne. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.alfatros.krakow.pl/ - 6 Mar 2002

ALHAR****

Producent systemu termoizolacyjno-elewacyjnego ISO-KLINK-PUR oraz fug i zapraw do klinkieru. Handel płytkami i cegłą klinkierową oraz kostką brukowo-klinkierową. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta.

http://www.alhar.pl/ - 28 Mar 2003

ALLBUD | bramy, kraty, ogrodzenia, rolety, kraty rolowane i zwijane, bramy garażowe i wjazdowe****

Allbud oferuje: bramy garażowe, kraty zwijane, ekskluzywne bramy drewniane, bramy przemysłowe, rolety, drzwi stalowe i aluminiowe, markizy, kraty rolowane, ogrodzenia, bramy wjazdowe, automatyka,. Producent bram ma oddziały w miastach: Kraków, Nowy Targ, Wieliczka, Jaworzno, Opole.

http://www.allbud.pl/ - 17 Lip 2006

ALMARES****

Firma ALMARES założona została w 1989 roku i zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Na stronie można znaleźć informacje o firmie, jej ofertę oraz promocje i rabaty.

http://www.almares.pl/ - 2 Paź 2001

Alsal - firma wielobranżowa. Rudawa k. Zabierzowa****

Oferta firmy produkującej i montującej elementy budowlane z aluminium. Strona zawiera między innymi opis techniczny systemu profili okiennych.

http://www.alsal.com.pl/ - 23 Sty 2006

Alsal - firma wielobranżowa. Rudawa k. Zabierzowa****

Oferta firmy produkującej i montującej elementy budowlane z aluminium. Strona zawiera między innymi opis techniczny systemu profili okiennych.

http://www.alsal.com.pl/ - 23 Sty 2006