KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 892)

Alsta - przetwórstwo tworzyw sztucznych****

Strona świdnickiego przedsiębiorstwa produkującego między innymi łączniki i kołki rozporowe. Zawiera ofertę wytwarzanych produktów. Istnieje możliwość złożenia zamówienia.

http://www.alsta.com.pl/ - 25 Lut 2000

Altus - rusztowania. Kraków****

Firma jest producentem rusztowań, osprzętu do rusztowań, siatek, plandek, podnośników samobieżnych. Strony zawierają informacje o produktach i ofercie firmy.

http://www.altus.pl/ - 16 Sty 2006

ALUCO****

Firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną płyt poliwęglanowych i płyt PCV trapezowych i falistych. W sprzedaży również profile i akcesoria do ich montażu. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty. Strona także w wersji anglojęzycznej.

http://www.aluco.com.pl/ - 11 Gru 2003

Alucobond****

Na stronie znajdziecie wiele informacji na temat materiału elewacyjnego w postaci "sandwich panelu". Charakterystyka, zalety, zastosowanie, zakres produkcji, kolorystyka, właściwości, obróbka, pozostałe informacje, zapytanie ofertowe.

http://www.alucobond.pl/ - 16 Sty 2003

Aludea - stolarka aluminiowa, nagrobki****

Aludea to firma, której specjalizacją jest między innymi stolarka aluminiowa. Oferujemy montaż takich elementów, jak: nagrobki, płyty kompozytowe, elewacje ceramiczne, jak również płyty włóknocementowe, czy też płyty HPL. Są to produkty wysokiej jakości, które są wytrzymałe i solidne.

http://www.aludea.pl/ - 21 Cze 2013

ALUMEN Sp. z o.o. Poznań****

Oferta firmy zajmującej się produkcją i montażem ślusarki z profili aluminiowych oraz montażem fasad ceramicznych. Są też linki do współpracujących firm.

http://www.alumen.com.pl/ - 16 Sty 2006

ALUMEN Sp. z o.o. Poznań****

Oferta firmy zajmującej się produkcją i montażem ślusarki z profili aluminiowych oraz montażem fasad ceramicznych. Są też linki do współpracujących firm.

http://www.alumen.com.pl/ - 16 Sty 2006

Alumex****

Alumex - Producent stolarki. Na stronie można znaleźć informacje o firmie, produktach, cenniki, galerię i dane teleadresowe.

http://www.alumex.pl/ - 19 Paź 2001

ALUMEX - płytki kamionkowe, Casalgrande Padana. Poznań****

Kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych klientów instytucjonalnych i indywidualnych. Oferta: płytki, płytki kamionkowe, mozaika szklana i ceramiczna, izolacje, izolacje tarasów, iniekcje, osuszanie budynków, renowacja budynków, posadzki techniczne, antystatytczne, kwasoodporne, fugi chemoodporne, ceramika podłogowa.

http://www.granitogres.com.pl/ - 25 Sty 2006

Alumil - stolarka i drzwi przeciwpożarowe****

Alumil Polska - producent. Aluminiowa stolarka przeciwpożarowa w klasie odporności ogniowej EI30 do EI60. Okna, drzwi, ścianki, fasady aluminiowe - przeciwpożarowe i przeciwogniowe.

http://www.alumil.pl/ - 20 Sty 2005