KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 916)

ALUMPLAST S.C.****

Witryna śląskiej firmy produkującej stolarkę aluminiową i stolarkę PCV. Znajdziemy tutaj ofertę produkowanych okien i drzwi a także spis przedstawicieli handlowych.

http://www.alumplast.com.pl/ - 25 Lut 2000

Aluplast sp. z o.o.****

Firma zajmuje sie produkcją systemów okiennych z pvc. Na stronie dostępna jest lista ponad 200 autoryzowanych producentów okien i drzwi w systemach aluplast z obszaru całej Polski.

http://www.aluplast.com.pl/ - 17 Cze 2003

Alus+ - sklep budowlany****

Firma poleca materiały wykończeniowe, a w tym akcesoria malarskie. Alus+ to sklep budowlany oferujący także monitory zapylenia otoczenia.

http://alusplus.pl/ - 19 Wrz 2017

Alwa. Wrocław****

Firma jest producentem stolarki PCV na profilach firm REHAU i ROPLASTO, stolarki aluminiowej na profilach RC, jak również stolarki przeciwpożarowej na profilach szwajcarskiej firmy JANSEN. Strona zawiera informacje o ofercie firmy.

http://www.alwa.pl/ - 16 Sty 2006

Ambit - przedsiębiorstwo budowlane. Leszno****

Oferta firmy budowlanej zajmującej się również montażem konstrukcji i obudów hal oraz produkcją profili blacharskich.

http://www.ambit.com.pl/ - 16 Sty 2006

Ambit - przedsiębiorstwo budowlane. Leszno****

Oferta firmy budowlanej zajmującej się również montażem konstrukcji i obudów hal oraz produkcją profili blacharskich.

http://www.ambit.com.pl/ - 16 Sty 2006

Amepox****

Przedsiębiorstwo Amepox koncentruje się na produkcji specjalistycznych materiałów na potrzeby przemysłu budowlanego oraz przemysłów elektronicznego i mikroelektronicznego. Strona dostępna również w wersji angielskiej.

http://www.amepox.com.pl/ - 25 Lut 2000

Amer-Stone - budowlany kamień elewacyjny****

Amer-Stone, producent Poznań. Kamień elewacyjny i płytki elewacyjne dla budownictwa. Kamień elewacyjny to produkt doskonale imitujący prawdziwy piaskowiec. Kamień można stosować zamiast tynków zewnętrznych, na ozdobne hole, korytarze, ściany, cokoły, ogrodzenia, kaskady, kominki, oczka wodne.

http://www.amer-stone.pl/ - 25 Lut 2005

Amir-Metal Blacha Perforowana****

Produkujemy materiały budowlane m.in. blacha perforowana, dennice, sprężyny i siatki. Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży. Dostarczamy nasze produkty od wielu lat klientom na terenie Krakowa i nie tylko. Nasza blacha perforowana stwarza nieograniczone możliwości jeśli chodzi o wykończenia wnętrz i na zewnątrz.

http://amir-metal.com/blacha-perforowana/ - 11 Lis 2018

AMPOL INTERNATIONAL. Poznań****

Strona polsko - szwedzkiej spółki z branży budowlanej i chłodniczej. Znajdziemy tutaj ofertę fasad, drzwi oraz urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

http://www.ampol.com.pl/ - 27 Sty 2006