KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 915)

Ampol Okna PCV****

Producent okien i drzwi PCV w systemach 3- i 5-cio komorowych INTERTEC.

http://www.ampol.pl/ - 17 Kwi 2000

Andpol-Bis Andrzej Loch****

Podstawową domeną prężnego prosperowania firmy Andpol-Bis Andrzej Loch okazuje się dystrybucja na szeroką skalę nowoczesnych materiałów budowlanych typu stal, siatki plecione czy też blachy perforowane. Naszą wiodącą działką są z kolei najlepsze standardowo elementy konstrukcyjne w postaci krat pomostowych. Posiadamy w swym bogatym asortymencie kraty zgrzewane oraz kraty prasowane. Umożliwiamy realizację indywidualnych zamówień opierających się na niestandardowych formatach i nietypowych wymiarach.

http://www.aloch.pl/ - 20 Lip 2017

Anglomet - laminaty, płyty laminowane****

Dystrybutor oferuje laminaty i płyty laminowe do użytku wewnętrznego i zew. Laminaty firm: Finder, Isomax, Hompal. Też płyty laminowane specjalnego przeznaczenia: szpitale, laboratoria, baseny. Płyty Max Protect tłumiące promieniowanie elektromagnetyczne.

http://www.laminaty.com/ - 14 Gru 2004

Animir****

Wielkopolski skład farb i materiałów budowlanych. Firma oferuje również możliwość korzystania z mieszalników kolorów, co pozwala potencjalnym klientom wybrać swój kolor z pośród kilku tysięcy kombinacji kolorystycznych w wyrobach dekoracyjnych i profesjonalnych. Oddziały firmy mieszczą się w Obornikach, Gnieźnie i Ostrowie Wielkopolskim.

http://www.animir.com.pl/ - 11 Gru 2001

Anterm - Technika grzewcza i sanitarna Białystok****

Szukasz firmy, która wykona dla ciebie przyłącza wodociągowe, przyłącza kanalizacyjne, zamontuje pompę ciepła lub wykona kominek z płaszczem wodnym? Jeżeli mieszkasz w Białymstoku lub okolicach lepszej firmy jak ANTERM TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA Andrzej Tomaszewski nie znajdziesz. Nie wierzysz? Wejdź na podaną stronę a się przekonasz.

http://anterm.pl/ - 25 Lip 2018

AP Production - biała cegła dekoracyjna z fugą na ściany****

Jesteśmy AP Production - przedsiębiorstwem produkującym płytki gipsowe imitujące cegłę z fugą. Do wyrobu białych cegieł dekoracyjnych na ścianę wykorzystujemy biały gips ceramiczny. Produkujemy również hydrofobową imitację cegły z fugą, która posiada chłonność wody nawet do poziomu 5 procent. Cegłę wodoodporną polecamy do łazienek, kuchni oraz na elewacje zewnętrzne. W ofercie posiadamy także beton GRC idealny na elewacje zewnętrzne, dekoracyjny kamień indyjski. Wykonujemy gipsową sztukaterię m.in. figury, rozety, płaskorzeźby. Zajmujemy się montażem wszystkich oferowanych materiałów, konserwacją zabytków i sztukaterii, renowacją cegły. Świadczymy usługi rzeźbiarskie.

http://wgipsie.com/ - 26 Lis 2015

AQUATHERM-POLSKA****

Witryna firmy zajmującej się dystrybucją systemów instalacyjnych (wodociągowych i grzewczych) z polipropylenu PP-R. Na stronach znajdziemy informacje o firmie, gwarancjach, szkoleniach i pracach badawczych. Zapoznamy się również z ofertą firmy.

http://www.aquatherm.com.pl/ - 6 Mar 2000

Architektura Projekty domów Budowa domu: silka, ytong (cennik).****

Budownictwo jednorodzinne: projekty (gotowy projekt domu jednorodzinnego). Znajdziesz dla siebie projekt domku jednorodzinnego oraz cenne informacje o materiałach budowlanych, takich jak beton komórkowy czy cegła silikatowa (silikaty).

http://www.xella20cm.pl/ - 5 Kwi 2007

ARDI. Krobia****

Witryna producenta drewna trójwarstwowego klejonego do okien i drzwi oraz dystrybutora amunicji sportowej i myśliwskiej. Na stronach można uzyskać informacje o firmie oraz o oferowanych produktach. Dostępny jest też cennik. Strony dostępne również w języku niemieckim.

http://www.ardi.com.pl/ - 27 Sty 2006

ARGIP. Poznań****

Firma specjalizuje się w sprzedaży hurtowej elementów złącznych. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferta i plany na przyszłość.

http://www.argip.com.pl/ - 16 Sty 2006