KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 917)

Armat - akcesoria dachowe****

Ceniony na rynku dystrybutor, oferujący akcesoria budowlane oraz folie dachowe PCV i kubełkowe. Dostępne są takie pozycje, jak geowłóknina, agrotkanina, a także pasy dylatacyjne do podłóg.

http://armat.pl/ - 2 Paź 2017

Arpem****

Wielobranżowe przedsiębiorstwo budowlane, trudniące się sprzedażą różnorodnych materiałów budowlanych: zapraw murarskich, dachówek, styropianu, okien, cegły i betonu, płyt GKB, rur i wielu innych. Ponadto profil działalności stanowi również sprzedaż hurtowa i detaliczna węgla oraz koksu.

http://www.arpem.com.pl/ - 4 Gru 2001

ARS-PUR - Pianki****

Pianki - pianki pistoletowe i montażowe. Oferujemy również listwy dystansowe i podkładki dystansowe oraz silikony i kleje. Dystrybutor pianek i silikonów na województwo mazowieckie.

http://www.pianki.waw.pl/ - 21 Lip 2005

ART-MARK - farby, tynki, ocieplenia****

W ofercie firmy znajdziesz produkty renomowanych firm europejskich które produkują: farby, lakiery, emailie, kleje, tynki i inne materiały budowlane związane z wykończeniem lub remontem budynku.

http://www.artmark.pl/ - 7 Lip 2005

Artykuły budowlane i hydrauliczne - Termohurt****

Termohurt - hurtownia budowlana oferująca artykuły hydrauliczne, materiały budowlane, materiały wykończeniowe, artykuły instalacyjne. Sprzedaż detaliczna i hurtowa.

http://www.termohurt.pl/ - 5 Maj 2016

Artykuły sanitarne - budujesz.pl****

Budujesz.pl to sklep internetowy z najwyższej jakości narzędziami, elektronarzędziami, chemią budowlaną, armaturą oraz ceramiką sanitarną. Czyli jeżeli budujecie Państwo dom, remontujecie go bądź wprowadzacie drobne poprawki, jak najbardziej warto zajrzeć do naszego sklepu. Bardzo dbamy o to, aby piły, kosiarki, sekatory, lakiery czy powiedzmy kotły na paliwa stałe były u nas najwyższej jakości. Wyróżnia nas, oprócz jakości, 22-letnie doświadczenie, profesjonalne doradztwo oraz to, że można odbierać osobiście materiały w 16 polskich miastach.

http://www.budujesz.pl/ - 6 Lut 2016

Asco****

Jest to wyłączny dystrybutor regionalny na terenie województw śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego domieszek do betonów i zapraw szwajcarskiego koncernu MBT - Master Builders Technologies. Na stronie lista produktów oraz realizacje.

http://www.asco.cc.pl/ - 6 Mar 2000

ASPI - metal****

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Aspi. Nasza rezydencja mieści się w Suwałkach na Mazurach. Zajmujemy się laserowym cięciem elementów metalowych. Do cięcia używamy zaawansowanych technologicznie urządzeń, które gwarantują wysoką dokładność cięcia nawet przy wykrawaniu najdrobniejszych i niezwykle skomplikowanych fragmentów. Oferujemy również szereg innych zaawansowanych usług- miedzy innymi wyważanie z dużą dokładnością przy pomocy czułych urządzeń pomiarowych, szlifowanie, obróbkę CNC. Mamy także możliwość poddania obróbce blach pokrywanych folią, wywiercenia otworów oraz wielu innych. zlecenia realizujemy szybko oraz w ścisłym porozumieniu z Klientem. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się dokładniejsze dane o używanych przez nas technologiach oraz urządzeniach.

http://p-aspi.pl/ - 7 Wrz 2013

ASPOL FV - Twój partner w nowych technologiach****

Aspol FV Producent rur i kształtek z tworzyw sztucznych, zgrzewarek wraz z osprzętem towarzyszącym do spajania tworzyw termoplastycznych. Producent systemu AFV - wentylacja. Odzysk ciepła ze źródeł energii odnawialnej.

http://www.aspol.com.pl/ - 4 Sie 2004

ASTA****

Firma podejmuje sie wykonawstwa, projektowania i doradztwa w zakresie budowy hal i konstrukcji stalowych, hal systemowych typu Atlas, Astron, Atlas, Butler i Behlen, metalowych pokryc dachowych. Na stronie: informacje o firmie, oferta, referencje.

http://www.asta.com.pl/ - 7 Sty 2003