KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 862)

ATP Produkt - Wyroby z metalu****

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów z metalu. ATP Produkt proponuje kraty Wema w wersji pomostowej, stopnie schodowe, regały i wiele innych wytrzymałych sprzętów.

http://www.wyrobyzmetalu.pl/ - 30 Wrz 2015

Atrakcyjne ceny - materiały budowlane****

Serwis internetowy poświęcony sprzedawaniu, kupowaniu i przetargom branży budowlanej. Można tu również przeglądnąć aktualne oferty i wziąć udział w przetargu.

http://atrakcyjne-ceny-materialy-budowlane.zapraszamy.pl/ - 3 Sty 2002

ATS****

Witryna hurtowni stali ATS oferującej pełny asortyment wyrobów hutniczych zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych. Na stronie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy.

http://www.ats.torun.com.pl/ - 28 Sie 2001

AWAK Sp. z o.o.****

"Producent świetlików, klap oddymiających, naświetli dachowych".

http://www.awak.pl/ - 24 Mar 2000

AXEL****

Firmal zajmuje się dystrybucją i sprzedażą hurtową i detaliczną płytek ceramicznych, glazury, tarakoty i gressu znanych firm zachodnich i polskich.

http://www.axel.gabo.pl/ - 11 Lip 2001

AXIOM - materiały budowlane i zabawki****

Firma AXIOM specjalizuje się w obrocie hurtowym i detalicznym materiałami budowlanymi. Jest także producentem i generalnym importerem zabawek - głównie pluszowych produkowanych na indywidualne zamówienie firmy na Dalekim Wschodzie. Na stronach znajdziecie informacje o firmie, ofertę i mapkę z siecią dystrybucji.

http://www.axiom.com.pl/ - 6 Mar 2000

Balex Metal - budownictwo przemysłowe, konstrukcje****

Producent oferuje: pokrycia dachowe, blachodachówka - blachy dachowe i blachy trapezowe, płyty warstwowe, panele ścienne, belki zetowe, stalowe hale ZET. Oferowane przez nas pokrycia dachowe, konstrukcje stalowe oraz hale stalowe są wysokiej jakości.

http://www.balex.com.pl/ - 16 Lis 2005

Baltic Fasteners - polski producent wkrętów****

Branża budowlana, wykończeniowa, a także przemysł ciężki – wszędzie tam potrzebne są wkręty. Jednym z większych polskich producentów jest Baltic Fasteners. W tej firmie już od wielu lat produkowane są wkręty do różnych rodzajów materiałów. Wszystkie one zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów, a następnie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących solidność w każdym użyciu. Firma Baltic Fasteners współpracuje z firmami w kraju i za granicą, co jest najlepszym dowodem na niezawodność jej produktów.

http://balticfasteners.pl/ - 7 Cze 2017

BARTECKI Pokrycia dachowe Zamość****

Firma Usługowo - Handlowa Błażej Bartecki zaprasza Państwa do współpracy. Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości materiałów budowlanych. Zakupią u nas Państwo: systemy ociepleń, tynki, systemy podłogowe, zaprawy, hydroizolacje, glazurę, farby, pokrycia dachowe, okna, drzwi, oświetlenie, spoiny i wiele innych. Od początku istnienia najważniejsze jest dla nas zadowolenie oraz satysfakcja każdego Klienta nawiązującego z nami współpracę, w związku z tym stale poszerzamy nasz asortyment oraz zapewniamy szybką realizację każdego zamówienia. Więcej wiadomości zawiera nasza strona internetowa.

http://www.mbbartecki.pl/ - 10 Lis 2015

Bartycka24****

Strona centrum handlowego materiałami budowlanymi.

http://www.bartycka24.pl/ - 25 Sty 2002