KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 907)

"Astex-Tynki" - solidne tynki, zaprawy klejowe i systemy ociepleń****

Spółka Astex-Tynki zajmuje się produkcją materiałów budowlanych na szeroką skalę. Są to m.in: tynki akrylowe, tynki silikonowe, tynki mineralne, farby, zaprawy klejowe, grunty i systemy ociepleń ze styropianem lub wełną. Astex-Tynki produkuję tynki i inne towary nie tylko na terenie Polski, ale też wysyła je na rynek angielski, niemiecki i rosyjski. Opracowywane przez lata metody produkcji tynków, farb oraz zapraw klejowych zapewniły sukces na rynkach budowlanych i zapewniły rolę dużego gracza na rynku. Jeśli chodzi o tynki i zaprawy klejowe, to spółka Astex posiada własne, nowoczesne laboratorium chemii budowlanej, gdzie wdrażane są nowe pomysły na rozwój tych produktów. Interesującą kwestią jest te ż fakt, że Astex-Tynki wytwarza też systemy ociepleń oraz materiały budowlane dla pozostałych producentów z ich logiem.

http://www.astex-tynki.pl/ - 26 Wrz 2013

Astral - Hiszpańska glazura i terakota w Łodzi****

Spółka Astral to lider w sprzedaży hiszpańskich płytek ceramicznych w regionie łódzkim. Wspólnie z zagranicznymi partnerami zapewniamy klientom produkty bardzo dobrej jakości.

http://www.astral.net.pl/ - 25 Kwi 2005

ATP Produkt - Wyroby z metalu****

Przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wyrobów z metalu. ATP Produkt proponuje kraty Wema w wersji pomostowej, stopnie schodowe, regały i wiele innych wytrzymałych sprzętów.

http://www.wyrobyzmetalu.pl/ - 30 Wrz 2015

Atrakcyjne ceny - materiały budowlane****

Serwis internetowy poświęcony sprzedawaniu, kupowaniu i przetargom branży budowlanej. Można tu również przeglądnąć aktualne oferty i wziąć udział w przetargu.

http://atrakcyjne-ceny-materialy-budowlane.zapraszamy.pl/ - 3 Sty 2002

ATS****

Witryna hurtowni stali ATS oferującej pełny asortyment wyrobów hutniczych zarówno producentów krajowych jak i zagranicznych. Na stronie można zapoznać się z bogatą ofertą firmy.

http://www.ats.torun.com.pl/ - 28 Sie 2001

AWAK Sp. z o.o.****

"Producent świetlików, klap oddymiających, naświetli dachowych".

http://www.awak.pl/ - 24 Mar 2000

AXEL****

Firmal zajmuje się dystrybucją i sprzedażą hurtową i detaliczną płytek ceramicznych, glazury, tarakoty i gressu znanych firm zachodnich i polskich.

http://www.axel.gabo.pl/ - 11 Lip 2001

AXIOM - materiały budowlane i zabawki****

Firma AXIOM specjalizuje się w obrocie hurtowym i detalicznym materiałami budowlanymi. Jest także producentem i generalnym importerem zabawek - głównie pluszowych produkowanych na indywidualne zamówienie firmy na Dalekim Wschodzie. Na stronach znajdziecie informacje o firmie, ofertę i mapkę z siecią dystrybucji.

http://www.axiom.com.pl/ - 6 Mar 2000

Balex Metal - budownictwo przemysłowe, konstrukcje****

Producent oferuje: pokrycia dachowe, blachodachówka - blachy dachowe i blachy trapezowe, płyty warstwowe, panele ścienne, belki zetowe, stalowe hale ZET. Oferowane przez nas pokrycia dachowe, konstrukcje stalowe oraz hale stalowe są wysokiej jakości.

http://www.balex.com.pl/ - 16 Lis 2005

Baltic Fasteners - polski producent wkrętów****

Branża budowlana, wykończeniowa, a także przemysł ciężki – wszędzie tam potrzebne są wkręty. Jednym z większych polskich producentów jest Baltic Fasteners. W tej firmie już od wielu lat produkowane są wkręty do różnych rodzajów materiałów. Wszystkie one zostały zaprojektowane przez najlepszych inżynierów, a następnie wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujących solidność w każdym użyciu. Firma Baltic Fasteners współpracuje z firmami w kraju i za granicą, co jest najlepszym dowodem na niezawodność jej produktów.

http://balticfasteners.pl/ - 7 Cze 2017