KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 862)

Bauma S.A.****

Firma Bauma S.A. jest dostawcą ponad 100 różnych produktów dla budownictwa. W ofercie znajdują się m.in. systemy szalunkowe, rusztowania, zbrojenia, sklejka, maszyny do robót ziemnych, drogowych i betonowych oraz żurawie budowlane.

http://www.bauma.com.pl/ - 29 Sty 2000

Bauma S.A.****

Firma Bauma S.A. jest dostawcą ponad 100 różnych produktów dla budownictwa. W ofercie znajdują się m.in. systemy szalunkowe, rusztowania, zbrojenia, sklejka, maszyny do robót ziemnych, drogowych i betonowych oraz żurawie budowlane.

http://www.bauma.com.pl/ - 29 Sty 2000

BAUMAT SP. Z O.O.****

Baumat działa na rynku budowlanym. Projektuje i wytwarza wysokiej jakości elementy prefabrykowane. Na swej stronie przedstawia ofertę - wytwarzanie stropów i ścian zespolonych, stropów gęstożebrowych, ścian oporowych, betonu towarowego. Można znaleźć tu także wykaz niektórych realizacji oraz dowiedzieć się kim są partnerzy firmy.

http://www.baumat.com.pl/ - 8 Mar 2000

Baumit - Tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie, ocieplenia budynków, fasady, jastrychy i elewacje****

Baumit - marka wywodząca się od dwóch dużych austriackich koncernów, oferuje wysokiej jakości materiały wykończeniowe, takie jak: tynki maszynowe, wylewki, zaprawy murarskie czy ocieplenia budynków. Z nami solidnie wyremontujesz fasady, jastrychy i elewacje. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

http://www.baumit.pl/ - 12 Kwi 2011

Beko Polska sp. z o.o. - pianki poliuretanowe, kleje, uszczelniacze, produkty chemiczne.****

BEKO Polska Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem profesjonalnych, niezawodnych w działaniu produktów stosowanych m.in. przy pracach budowlanych oraz instalacyjno-sanitarnych. Pianki poliuretanowe, kleje, uszczelniacze, produkty chemiczne.

http://www.beko-gmbh.pl/ - 23 Lut 2004

Belki podwalinowe, podwaliny betonowe prefabrykowane. FP LIDER****

Prefabrykowane betonowe belki podwalinowe pod ekrany dzwiękochłonne, ogrodzenia i hale. Produkcja, sprzedaż, dostawa.

http://www.belkibetonowe.pl/ - 22 Kwi 2017

Bertrand Okna aluminiowe - Salon okna Warszawa****

Strona salonu Bertrand w Warszawie. W salonie znajdą Państwo okna aluminiowe, okna PCV, okna drewniane. Każdy z systemów ma swoje wady i zalety, dlatego warto wiedzieć na który się zdecydować. Po fachowe doradztwo zapraszamy do salonu Warszawa - okna Bertrand.

http://www.bertrand.pl/pl/o-firmie/okna-aluminiowe-warszawa/ - 26 Lip 2015

Beskidplex - płyty ABS****

Nie wiesz gdzie można zamówić dobrej jakości poliwęglan lity, który można wykorzystać na przykład na balkonową balustradę? Z przyjemnością prezentujemy Ci naszą ofertę i mamy nadzieję, że wśród urozmaiconego asortymentu znajdziesz coś co spełni Twoje wysokie wymagania. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.beskidplex.com/ - 10 Maj 2017

Best-bud kompleksowa budowa i montaż ogrodzeń****

Firma Best-bud zajmuje się kompleksową budową ogrodzeń na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy ogrodzenia z cegły klinkierowej, bloczków łupanych kamienia i gabionów. Oferujemy montaż systemów ogrodzeń panelowych zgrzewanych z drutu oraz z siatki plecionej.

http://www.ogrodzenia-krakow.com/ - 30 Lis 2016

Betafach Montaż Ogrodzeń****

Firma zajmująca się montażem ogrodzenia w Krakowie, Wadowicach, Skawinie, Oświęcimiu, Andrychowie, Myślenicach, Bielsku- białej oraz innych miastach województwa małopolskiego oraz śląskiego. Sprzedajemy materiał oraz montujemy ogrodzenia siatkowe i ogrodzenia panelowe. Na naszym blogu udzielamy również porad na temat montażu ogrodzenia samemu. Jeśli szukasz instrukcji montażu ogrodzeń lub zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego materiału służymy pomocą. Sprawdź!

http://montazogrodzenia.com/ - 28 Lis 2017