KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > materiały budowlane (5 908)

Best-bud kompleksowa budowa i montaż ogrodzeń****

Firma Best-bud zajmuje się kompleksową budową ogrodzeń na terenie Krakowa i okolic. Wykonujemy ogrodzenia z cegły klinkierowej, bloczków łupanych kamienia i gabionów. Oferujemy montaż systemów ogrodzeń panelowych zgrzewanych z drutu oraz z siatki plecionej.

http://www.ogrodzenia-krakow.com/ - 30 Lis 2016

Betafach Montaż Ogrodzeń****

Firma zajmująca się montażem ogrodzenia w Krakowie, Wadowicach, Skawinie, Oświęcimiu, Andrychowie, Myślenicach, Bielsku- białej oraz innych miastach województwa małopolskiego oraz śląskiego. Sprzedajemy materiał oraz montujemy ogrodzenia siatkowe i ogrodzenia panelowe. Na naszym blogu udzielamy również porad na temat montażu ogrodzenia samemu. Jeśli szukasz instrukcji montażu ogrodzeń lub zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego materiału służymy pomocą. Sprawdź!

http://montazogrodzenia.com/ - 28 Lis 2017

Betard****

Producent betonowych bloczków, cegieł i pustaków. Katalog i cennik produktów, szereg zdjęć, informacje o certyfikatach jakości, mapka dojazdu i dane adresowe sieci punktów sprzedaży.

http://www.betard.com.pl/ - 28 Sty 2002

BETON CHEMIE - dodatki chemiczne do betonu****

Firma zajmuje się produkcją i importem dodatków chemicznych do betonu.

http://www.betonchemie.pl/ - 19 Gru 2005

Beton Gorzów****

Betoniarnia Budnex funkcjonuje na rynku od 1996 r., oferuje min. betony towarowe, betony posadzkowe, betony nawierzchniowe, prefabrykaty, zaprawy budowlane, podbudowy i podsypki drogowe oraz usługi transportowe.

http://www.beton-gorzow.pl/ - 9 Sty 2013

Beton komórkowy****

Strona firmy oferującej elementy z betonu komórkowego na ściany, stropy, nadproża, wieńce i instalacje wentylacyjne oraz kominowe. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.prefbet.pl/ - 6 Maj 2002

Beton Skarżysko****

Beton towarowy Skarżysko. Oferujemy beton, piach, kruszywa. Najtaniej w Regionie.

http://www.prbrafex.pl/ - 17 Cze 2016

Betonex sp z o.o.****

Przedmiotem działalności firmy są projekty budowlane, pomiary geodezyjne oraz dystrybucja środków wodoodpornych. Znajdziesz tu szczegóły oferty oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.betonex.getin.pl/ - 15 Mar 2002

Betoniarnia NOWAK Spółka z o. o. Spółka Komandytowa****

Betoniarnia NOWAK z siedzibą w Pierwoszewie koło Wronek powstała w 2006 roku. Podstawowym profilem działalności firmy jest produkcja betonu towarowego. Oprócz produkcji mieszanki betonowej zajmujemy się także produkcją bloczków betonowych, sprzedażą kruszyw, wykopami, rozbiórkami, wyburzeniami oraz kruszeniem gruzu budowlanego.

http://beton-nowak.pl/ - 6 Lut 2017

Betoniarnie****

Zdecydowanie korzystanie z węzłów betoniarskich będzie znacznie wygodniejsze pod wieloma względami, aniżeli wylewanie betonu klasycznymi sposobami. Co ważniejsze wykonany w takich węzłach beton będzie doskonałej jakości, a przygotowana mieszanka spełni praktycznie wszystkie nowoczesne wymogi wobec takich materiałów. Wykorzystanie takich węzłów jak nasze to rozwiązanie niezwykle korzystne, dające wiele więcej możliwości, aniżeli klasyczne metody, ale przede wszystkim pozytywnie wpływające na jakość wykonywanych przez nas prac. Postaw na sprawdzone rozwiązania i niezawodność w tych kwestiach i ciesz się niesamowicie jakościowymi rozwiązaniami na Twojej budowie, które przyniosą pewne korzyści od momentu ich wdrożenia praktycznie natychmiast. Jakościowy beton dla Ciebie, który odmieni sposób pracy na Twoich wszystkich budowach i inwestycjach.

http://betoniarnie.com.pl/ - 28 Wrz 2018